عکس جذاب از دختران و زنان روسی (دلایل زیبایی زنان روسیه چیست؟)

آخرین بروزرسانی : 8 ژانویه 2024
عکس جذاب از دختران و زنان روسی (دلایل زیبایی زنان روسیه چیست؟)

کشور روسیه بزرگترین کشور دنیا می‌باشد ؛ این کشور بـه دلیل سرمای زیاد و نبود افتاب زنان و دختران سکسی و سفید پوست جذابی دارد در ادامه با عکس لختی از دختران و زنان روسی «دلایل زیبایی مردمان روسیه چیست؟» برترین بت را دنبال کنید .

عکس های لختی از زنان کشور روسیه 

روسیه کشوری پهناور و عضو ثابت شورای امنیت سازمان ملل میباشد. از مواردی کـه گردشگران را بـه خود جذب میکند، امنیت بسیار بالا اسـت.

عکس جذاب از دختران و زنان روسی

طبق آمارهای اعلام شده از سازمان جهانی جهان گردی، موارد ناامنی در روسیه نسبت بـه شهر های آمریکایی و اروپایی بسیار پایین تر میباشد روسیه بسیار پهناور بوده و تقریبا عرض هاي‌ جغرافیایی نیمکره شمالی را تسخیر کرده اسـت.

اما بـه علت سرمای بیش از حد در بیشتر مناطق این کشور، امکان کشاورزی وجود برای شهروندان آن ها وجود ندارد. این نکته را هم بدانید کـه اولین ماهواره بـه نام اسپوتنیک توسط اتحاد جماهیر شوروی درسال 1957 بـه مدار زمین پرتاب شد.

بیشتر بخوانید: هات ترین دختران کانادایی | عکس های لختی از زنان کانادایی

تاریخچه روسیه و زیبایی زنان این کشور

اولین سلسله شاهنشاهی روسیه توسط شاهزاده وایکینگ بـه نام روریک درسال 862 در نووگورود بنیانگذاری شد. با اتحاد قبایل اسلاو در قرن دهم و یازدهم، ولادیمیر کبیر درسال 988 با روس ها بـه مسیحیت ارتدکس پیوست.

عکس های لختی از زنان کشور روسیه 

اواخر قرن پانزدهم، ایوان سوم شهر نووگورود را بـه اختیار خود درآورد و بر تخت سلطنت نشست. اولین تزار مسکوویت کـه ایوان چهارم مخوف بود، دولت روسیه را تاسیس نمود. درسال 1957 با قرار گرفتن ماهواره اسپوتنیک در مدار زمین، عصری جدید در شوروی آغاز شد و شوروی برای اولین بار انسان « یوری گاگارین » را بـه فضا فرستاد و بعد از گذشت مدتی با سفینه بدون سرنشین خاک کره ماه را بـه زمین آورد.

در کشور روسیه 9 منطقه زمانی وجوددارد. روسیه نقطه اتصال قسمت پهناوری از عوامل طبیعی بهم می‌باشد. کشور های همجوار و همسایه روسیه بخاطر وسعت زیادی کـه دارد، بسیارند. برخی از این همسایگان را می‌توان آذربایجان، چین، کره جنوبی، فنلاند، نروژ، لتونی، لهستان، اوکراین، قزاقستان، مغولستان، لیتوانی، بلاروس و گرجستان را نام برد. این کشور پهناور از طریق دریا با ژاپن و آمریکا نیز، هم مرز اسـت. بزرگترین رود اروپا بـه نام ولگا کـه طولی برابر با 3531 کیلومتر دارد دراین کشور میباشد.

عکس جذاب از دختران و زنان روسی

در روسیه حدود 120 گروه قومی وجوددارد کـه بیش از صد زبان صحبت می کنند. تقریبا 80 درصد روس ها اصل و نسب خودرا از اسلاوها میدانند کـه 1500 سال پیش دراین کشور مستقر شده اند. از دیگر گروههای اصلی می‌توان بـه تاتارها کـه با مهاجمان مغول آمده بودند و اوکراین اشاره کرد.

تاریخچه روسیه و زیبایی زنان این کشور

روسیه بـه خاطر متفکران و هنرمندان خود از جمله نویسندگانی مانند لئو تولستوی و فیودور داستایوسکی ؛ آهنگسازانی چون پیتر ایلیچ چایکوفسکی و رقصنده هاي‌ باله مانند رودولف نوریه اف در سراسر جهان شناخته شده اسـت.

در روسیه از روبل بـه عنوان پول رسمی و انجام معاملات استفاده می کنند و هر یک روبل، 100 کوپک می شود. البته درنظر داشته باشید در بعضی جاهای روسیه مبادلات با دلار یا سایر ارز هاي‌ خارجی انجام می شود، ارز رایج روسیه روبل اسـت.

عکس های کاملا لخت زنان روسیه

روسیه دارای آب و هوای بـه شدت متنوعی اسـت، پس قبل از سفر بـه روسیه حتماً از وضعیت آب و هوای ان مطلع شوید تا لباس ها و وسایل مناسبی رابا خود بـه تور روسیه ببرید. در هیچ کدام از مناطق این کشور آب و هوای استوایی وجود ندارد و آب و هوای قاره اي با زمستان‌ هاي‌ طولانی و سرد و تابستان‌ هاي‌ کوتاه قسمت بزرگی از روسیه را احاطه کرده اسـت. دراین بخشها مقدار بارندگی تقریبا کم میباشد. 

عکس جذاب از دختران و زنان روسی

اویمیاکن روسیه یکی از سردترین نقاط جهان میباشد و دمای 72- درجه سانتیگراد هم دراین شهر ثبت شده ‌اسـت. بهتر اسـت این را بدانید کـه جنگل ‌هاي‌ شمال دور هم مثل قسمت بزرگ روسیه، دارای زمستان‌ هاي‌ سرد و طولانی و تابستان‌ هاي‌ کوتاه مدت می باشند. بارش نیز دراین مناطق نسبتا کم اسـت.

بیشتر بخوانید: هات ترین دختران استرالیا | عکس خفن زنان استرالیایی «+عکس»

عکس های کاملا لخت زنان روسیه

فرهنگ روسیه

طبق معمولً برای برقراری روابط تجاری با روس‌ها نیازی بـه روابط شخصی طولانی مدت نیست.

البته تشکیل دادن شبکه‌اي از افراد قابل اعتماد و شناخته شده توصیه می شود.

صبوری در امور تجاری روسیه مهم اسـت.

برای اولین دیدار بهتر اسـت رسمی برخورد کنید.

اغلب روس‌ها بـه کسانی کـه در همه ی‌ي زمینه‌ها تجارت میکنند، اعتماد ندارند.

قرارهای ملاقات در روسیه ضروری هستند و باید تا جایی کـه امکان دارد از قبل هماهنگ شوند.

برای ملاقات با یک مقام دولتی، باید حداقل از ۶ هفته قبل اقدام بـه هماهنگی کرد.

هفته اول ماه می تعطیلات رسمی زیادی دارد کـه توصیه میکنیم روی ان برای قرارهای کاری حساب نکنید.

برای ملاقات‌ها باید بـه موقع برسید.

طبق معمولً قرار اول راهی برای مشخص کردن میزان اعتبار و ارزش شرکتتان برای برقراری روابط کاری بعدی خواهد بود.

قبل از ان‌ کـه بحث‌هاي‌ کاری آغاز شود، معاشرت‌هاي‌ طولانی برای آشنایی بیشتر صورت میگیرند.

در انتهای هر قرار ملاقات، اغلب یک پروتکل امضا می شود کـه همان خلاصه‌اي از جلسه را در بر می گیرد.

فکت های جالب از مردمان روسیه

بسیاری از خارجی‌هایي کـه برای اولین بار بـه روسیه می روند از دیدن تمیزی، نظم و زیبایی مترو و سیستم حمل و نقل عمومی در شهر های بزرگ تعجب می کنند. حتی مسافرانی کـه از شهرهایی مثل پاریس بـه مسکو می آیند میگویند اي کاش ما هم در پاریس متروهایی بـه این تمیزی و زیبایی داشتیم.

فکت های جالب از مردمان روسیه

ایستگاه‌هاي‌ بزرگ مترو، زیبا و تمیز هستند و هرکسی بـه اسانی ساز و کار و نقشه‌هاي‌ ایستگاه‌ها را درک می کند. بعضی ایستگاه‌ها شبیه کاخ‌هاي‌ سلطنتی با لوسترها و نقاشی‌هاي‌ بزرگ تزئین شده‌اند.

جالب اسـت بدانید کـه اکثر روس‌ها وقتی با غریبه‌ها روبه‌رو می شوند لبخند نمیزنند اما در پشت این ظاهر خشک و نچسب شخصیتی دوست‌داشتنی مخفی شده اسـت. پ

یشخدمت رستوران، خانم کارمند یا راننده تاکسی وقتی اولین‌بار شـما را میبینند و چیزی از ان‌ها می خواهید، طوری با شـما رفتار می کنند کـه گویی کـه مزاحم کار مهم ان‌ها شده‌اید. اگر ان‌ها شـما را مشتری دائمی و فرد خوبی تشخیص دهند ان موقع دوستانه‌تر رفتار می کنند، البته این دوستی کمی زمان میبرد.

فکت های جالب از مردمان روسیه

عکس برهنه از دختران و زنان روسی

با این‌که روس‌ها چهره‌ي سرد و گاه عبوسی دارند اما هر جا کـه نیاز باشد بـه دیگران کمک می کنند. ان‌ها بدون این‌که درخواستی داشته باشند یا بـه فکر سوء استفاده باشند بـه بهترین شکل بـه گردشگران کمک میکنند. برای مثال یکی از گردشگران بـه نام سوزان کـه برای اولین بار بـه مسکو رفته بود میگوید:

بعد از این‌که بـه فرودگاه شرمتیوو رسیدم سریع سوار قطار بـه مقصد مسکو شدم. در طول مسیر بـه خاطر این‌که نگران نشناختن ایستگاه‌ها بودم و اطلاع نداشتم کـه آیا مسکو ایستگاه آخر اسـت یا نه، حسابی مضطرب بودم.

عکس های خفن

مرد روسی با چهره‌اي عبوس کنارم نشسته بود، من با جملات ساده روسی کـه بلد بودم از او پرسیدم، او با چهره‌اي جدی اما بـه سادگی برایم توضیح داد. وقتی کـه بـه مقصد رسیدم.

او در حمل چمدان بـه من کمک کرد و مسیر را بـه من نشان داد. حتی با این‌که خودش قصد رفتن بـه مترو نداشت برای من بلیط خرید و مسیری کـه باید بروم را راهنمایی کرد. او حتی پول بلیط را از من نخواست! منتظر ماند تا مترو حرکت کند و دستی برای من تکان داد و رفت.

بیشتر بخوانید: دختران سکسی کلمبیایی |‌ عکس های لختی از زنان کشور کلمبیا

مسکو شهری پرهیجان و گاهی وحشتناک اسـت، بزرگراه‌هاي‌ بسیار عریض مسکو برای گردشگران جالب اسـت، حتی برخی از این جاده‌ها در اصل برای فرود هواپیما در زمان جنگ جهانی ساخته شده بودند. البته جاده‌هایي با ۱۶ لاین و ترافیک فشرده فقط برای تماشا کردن جالب اسـت نه زمانی کـه خودتان هم در بین ترافیک باشید.

لختی روس

عکس سکسی

جمع بندی ما این میشود کـه کشور روسیه فرهنگ عجیبی دارد و مردمان این کشور سرد و گاهی بی اعصاب هستند اما از لحا‌ظ چهره زنان و دختران سفید پوست و چشم روشن دارد کـه مشهور بـه چشم سبزها هستند و اندام زنان روسی هم بسیار زیبا و مجذوب کننده اسـت عکس لختی از دختران و زنان روسی «دلایل زیبایی مردمان روسیه چیست؟»

ثبت نام در سایت سیگاری بت