شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند (+عکس)

شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند (+عکس)

یک بازیگر مشهور فیلم هاي‌ بزرگسالان و پورن متاهل میباشد و شوهرش در مورد سختی هاي‌ شغلی همسرش صحبت میکند در ادامه با شوهر زن پورن استار مشهور در مورد شغل همسرش صحبت میکند «+عکس» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

پورن استار معروف و شوهرش با عکس بدون سانسور 

زنی کـه با یک ستاره مشهور پورن ازدواج کرد فاش کرد کـه شوهرش بـه او یاد داده اسـت کـه عاشق بهتری باشد.کیتی بمپتون تنها پس از چهار ماه آشنایی با خالق محتوای بزرگسالان، رابی ازدواج کرد و اعتراف کرد کـه در حالی کـه در ابتدا از مسیر کاری خود عقب مانده بود، اکنون طرز فکر او کاملاً تغییر کرده اسـت.

شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند «+عکس»

این زن 30 ساله بـه طور کامل از شغل غیر معمول شوهرش، کـه شامل فیلم برداری فیلم هاي‌ بزرگسالان و همچنین آموزش زنان و مردان در مورد التیام زندگی عاشقانه خود اسـت، حمایت می کند.

 

کیتی در گفت‌وگو اي با SEEN TV گفت: «من می دانستم رابی قبل از این کـه با او آشنا شوم چه می کند، زیرا وی را در اینستاگرام دیده بودم و این من را کمی ناامید کرد.

پورن استار معروف و شوهرش با عکس بدون سانسور 

بیشتر بخوانید: عکس های مونتیگو با دختران | عکس های فرشید امیرشقاقی

 

عکس های کیتی بمپتون پورن استار

اینستاگرام/itskatyfitandrobbieozc و اما پس از ملاقات با رابی و شناختن او، بسیار خوشحالم کـه اینکار را انجام دادم، متوجه شدم کـه ما چقدر اشتراک داریم و درک من واقعا تغییر کرد.

عکس های کیتی بمپتون پورن استار

این یک غسل تعمید آتش واقعی برای کیتی بود، او توضیح داد کـه همسر فعلی اش – کـه با نام اصلی رابی اوز شناخته میشود – قرار دوم خودرا ترک کرد تا با یک زن دیگر یک صحنه جنسی فیلم برداری کند.

 

او توضیح داد: “ما نخستین بوسه خودرا در ساحل بـه اشتراک گذاشتیم، و سپس او برای فیلم برداری از صحنه رفت، و این خیلی عادی بـه نظر می‌رسید.”

 

 

اینستاگرام/robbieozcreative«بدیهی اسـت کـه من کمی از «اوه، آیا این اتفاق می‌افتد؟» داشتم؟ آیا این واقعی اسـت؟» اما واقعاً؛ واقعاً چنین بود.»

صحبت های همسر یک زن پورن استار

کیتی گفت کـه از زمان ازدواج درسال گذشته، طرز تفکر او تکامل یافته اسـت و این زوج – کـه در ساحل طلایی زندگی می کنند – درگیر «تک همسری غیراخلاقی» هستند.او توضیح داد: «من فکر می کردم کـه دریک رابطه و رابطه جنسی عشق اسـت، اما فهمیدم کـه رابطه جنسی یک تبادل فیزیکی بین دو نفر اسـت.

 

صحبت های همسر یک زن پورن استار

کتی در گفت‌وگو‌اي گفت: «من می دانستم رابی قبل از ملاقات با او چه میکند، زیرا وی را در اینستاگرام دیده بودم و این من را کمی ناامید کرد.”رابطه ما بر اساس عشق اسـت و ما چیزهای زیادی در رابطه و برنامه هاي‌ خود برای آینده داریم.

صحبت های همسر یک زن پورن استار

رابی و من چیزهای خاص خودرا داریم کـه باهم داریم، در حالی کـه وقتی با شخص دیگری هستیم، چیزهای تند بـه رابطه می‌آوریم.»با این حال، همه ی ازدواج “باز” خودرا قبول نکرده اند، دوستان و خانواده بـه رابی پیشنهاد می کنند کـه رابطه جنسی با دیگران را متوقف کند – نکته اي کـه کتی ان را رد می کند.

 

روز خودرا با تمام انچه نیاز دارید شروع کنیدگزارش صبح آخرین اخبار، فیلم ها، عکسها و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.با کلیک بر روی بالا، شـما با شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می‌کنید.

 


بیشتر بخوانید: بیوگرافی شری دویل پورن استار و ماجرای کاندید ریاست جمهوری «عکس 18+»


 

پورن استار های خفن و شوهرانشان

پورن استار های خفن و شوهرانشان

من با رابی بـه خاطر کسی کـه هست ازدواج کردم. کتی گفت: لحظه‌اي کـه وی را ملاقات کردم، میدانستم کـه او چیز متفاوتی اسـت و از همان ابتدا بـه هم متصل شدیم.

 

“من در روابط قبلی نمی توانستم خودم باشم. احساس میکردم خودم را پنهان میکنم و نیستم و با تمام توانم عمل نمیکنم.

 

“با رابی، هیچ قضاوتی وجود نداشت و من فقط می توانستم همان کیتی باشم کـه هستم.”

 

او افزود: هرگز فکر نمی کردم با یک ستاره فیلم‌هاي‌ پورن ازدواج کنم، اما این جا هستیم.

 

“سکس با یک ستاره پورنو چیزهای زیادی در مورد خودم بـه من آموخت.

شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند «+عکس»

شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند «+عکس»

“اگر چیزی پیش می آمد و من احساس ناامنی یا حسادت می کردم، می دانستم کـه این یک سفر درونی از جانب خودم خواهد بود.”رابی گفت کـه پس از سرکشی از تربیت شاهد یهوه خود در سن 18 سالگی و یافتن خودرا دریک رابطه چندعشقی با دو زن، وارد کار جنسی شد.

 

او توضیح داد: «از ان نقطه، من تا جایی کـه می‌توانستم یاد گرفتم، و فکر می کنم آن قدر بـه یادگیری علاقه داشتم کـه در مسیر آموزش در مورد سکس قرار گرفتم.

 

من بـه کارم خیلی افتخار میکنم، فکر می کنم این فقط ننگ نسل‌هاي‌ قدیمی‌تر اسـت کـه مردم بـه ان نگاه می کنند و فکر می کنند «کثیف» اسـت.

سکس با یک ستاره پورنو

زمان ازدواج پورن استار معروف

از زمان ازدواج درسال گذشته، این زوج درگیر «تک همسری غیراخلاقی» شده اند.بامپتون اعتراف می کند کـه در حالی کـه او در ابتدا از مسیر کاری خود عقب مانده بود، طرز فکر او کاملاً تغییر کرده اسـت.او گفت: “رابی و من چیزهای خاص خودرا داریم کـه باهم داریم، در حالی کـه وقتی با شخص دیگری هستیم، چیز تند بـه رابطه می آورد.”

 

“اما برای من، این دقیقاً مانند هر شغل دیگری اسـت.”

 

اکنون کتی یک دنبال کننده وفادار در رسانه هاي‌ اجتماعی ایجاد کرده اسـت تا زنان را تشویق کند در روابطی کـه جامعه انتظار دارد گرفتار نشوند.

زمان ازدواج پورن استار معروف

 


بیشتر بخوانید: زن پورن استار استرالیایی در مجلس ختم همه را شوکه کرد!!! «+عکس»


 

شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند «+عکس»

عکس خفن

شوهر زن پورن استار معروف در مورد شغل همسرش صحبت میکند «+عکس»

با این حال، او گفت کـه حضور او در رسانه هاي‌ اجتماعی منجر بـه چندین تصور اشتباه شده اسـت، از جمله این کـه سبک زندگی انها شامل میهمانی هاي‌ جنسی و سوئینگرها 24/7 اسـت.”اما اینطور نیست. بیشتر کار، دوستان، ساحل و گذراندن وقت با یک دیگر اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت