شب زفاف زوج جوانی که خواهر برادر بودند! (+عکس)

شب زفاف زوج جوانی که خواهر برادر بودند! (+عکس)

یک زن و شوهر جوانی کـه در دانشگاه با هم ازدواج کردند ناگهان فهمیدند کـه با هم خیلی نزدیک هستند در ادامه با شب زفاف زوجی جوانی کـه خواهر برادر بودند! «+عکس» برترین بت را دنبال کنید. 

 

ازدواج زن و شوهری که خواهر برادر هم بودند 

دختر و پسری اهل آفریقای جنوبی کـه برای پنج سال با هم نامزد بودند و دیوانه وار عاشق یکدیگر بودند. بارداری خواهر از برادرش در روز ازدواج و پس از این‌که پدر و مادرشان پس از 28 سال همدیگر را ملاقات کردند، متوجه شدند خواهر برادر هستند ودر حادثه ای تلخ در حالی کـه دختر 8 ماهه حامله بود از هم جدا شدند.

شب زفاف زوجی جوانی که خواهر برادر بودند! «+عکس»

زنی کـه هفته آینده فرزند خود را به دنیا می‌آورد زمانی کـه فهمید پدر فرزندش برادرش اسـت از لحاظ روحی ویران شد. این زوج کـه در دانشگاه با هم آشنا شده بودند تصمیم گرفتند تا در روز ازدواج و پیش از عقد قانونی والدین مجردشان را بـه همدیگر معرفی کنند.

 

اما ملاقات انها با یکدیگر سبب این موضوع شد تا پی ببرند انها خواهر برادر بوده اند ودر زمان کودکی از یکدیگر جدا شده اند. این زوج گمنام اهل آفریقای جنوبی پس از فهمیدن این موضوع از شنبه هفته پیش همچنان در شوک بـه سر می برند.

 

این خواهر برادر تنی پس از آنکه پدر مادرشان در کودکی طی یک طلاق سریع از هم جدا شدند، یکدیگر را هرگز ندیدند. در ان زمان زن 8 ماهه حامله بودو پسر دو سال سن داشت. مردی کـه به عنوان پدر دراین حادثه اسمش مطرح اسـت در گفتگو با این روزنامه گفت وی پس از آنکه متوجه تقلب و دروغ همسرش درسال 1983 شده اسـت از وی جدا شده و بـه این ترتیب دختر توسط مادرش و پسر توسط پدرش بزرگ شده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

 

رابطه با محارم چیست ؟‌

رابطه با محارم شامل رابطه جنسی یا عاطفی با افرادی اسـت کـه بـه شکلی با شـما نسبت خونی دارند؛ کـه جلوتر بیشتر در مورد ان توضیح خواهیم داد. رابطه با محارم در بسیاری از کشورها قانونی بوده و مشکل شرعی نیز ندارد.

 

گاهی این روابط شکل تجاوز بـه خود میگیرد کـه در ان صورت حکم شرعی و مجازات ان متفاوت خواهد بود. اگر شـما با کسی بـه جز همسر خود رابطه جنسی داشته باشید زنا، نام میگیرد کـه اگر همین عمل رابا خویشاوندان خود داشته باشید زنا با محارم اسـت.

 

دراین مورد نظریه هاي‌ مختلفی مطرح اسـت اما بـه طور کلی منع رابطه با محارم یک قانون جهان شمول اسـت و این رفتار در بسیاری از جوامع یک تابو اجتماعی اسـت.

 

بیشتر بخوانید: 10 وسایل جنسی برای رابطه از پشت «+عکس و آموزش»

 

پیامد های سکس با محارم

رابطه با محارم باعث ایجاد تعارض و حتی نفرت بین اعضای خانواده میشود کـه پیامد های روانی زیادی خواهد داشت. بی اعتمادی، اضطراب و افسردگی تنها چند مورد از عارضه هایي اسـت کـه رابطه با محارم بـه بار می آورد. رابطه با محارم یک اختلال جنسی نیز محسوب می‌شود اما هنوز عده ای برخلاف ممنوعیت ها بـه ان روی می آورند.

ازدواج زن و شوهری که خواهر برادر هم بودند 

سالانه شاهد تولد فرزندانی با معلولیت هاي‌ مختلف هستیم کـه بـه بخش بزرگ ان بـه دلیل ازدواج هاي‌ فامیلی اسـت؛ اگرچه ازدواج هاي‌ فامیلی بحثی جدا از زنا با محارم اسـت اما اگر این روابط بـه فرزند آوری نیز منجر شود احتمال بروز بیماری هاي‌ ژنتیکی بیشتری وجوددارد.

 

کودکان طبق معمول معنای بسیاری از فعالیت ها را هنوز نمی‌دانند و فقط ان هارا از والدین یا رسانه ها تقلید می‌کنند. اگر شاهد فعایت هاي‌ جنسی بین فرزندان خود بوده اید آن ها را ملامت نکنید ولی بیشتر در رفتارها و روابط انها با دیگران دقت کنید. آن ها در بخشی از مراحل رشد خود بـه کشف بدن خود میپردازند و ممکن اسـت دست بـه چنین بـه رفتارهایی بزنند. رابطه بین دوقلوها یکی از مثال هاي‌ این روابط اسـت.

 

بیشتر بخوانید: 10 دانستنی در مورد زنان مغول با رابطه جنسی عجیب «+عکس»

 

پیامد های سکس با محارم

شب زفاف زوجی جوانی که خواهر برادر بودند!

ازدواج پدر با دختر خود یکی از شایع‍‌ترین انواع رابطه با محارم اسـت کـه درسال هاي‌ اخیر نیز شاهد ان بوده ایم. اما این شرایط در مواردی شکل تجاوز، کودک همسری یا پدوفیلی نیز بـه خود میگیرد. همان طور کـه گفته شد کودکان از حساسیت این موضوع اطلاعی ندارند و با توجه بـه اعتماد و علاقه ای کـه بـه خانواده خود دارند؛ ممکن اسـت بـه اسانی بـه رابطه تن دهند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت