سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید (+عکس داغ)

سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید (+عکس داغ)

یک مدلینگ و پورن استاری مشهور بـه نا آنیه نایت در گفت‌وگو با کانال هاي‌ خارجی بـه زبان اورده اسـت کـه در مدت زمان کم با ۳۰۰ مرد سکس داشته اسـت در ادامه با سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ» برترین بت را دنبال کنید .

 

رابطه جنسی یک دختر جوان با ۳۰۰ مرد 

یک زن استرالیایی کـه بـه دلیل خوابیدن با 300 نفر دریک سال بـه تیتر خبرها تبدیل شده اسـت، برای خود چالش جدیدی در تلاش برای یافتن عشق پایدار ایجاد کرده اسـت.

سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ»

آنی نایت، 26 ساله، در حال حاضر در ماموریتی اسـت کـه بـه مدت 12 ماه در هفته یک قرار ملاقات داشته باشد و این سفر را برای فالوورهای TikTok خود ثبت کند.

 

بلوند – کـه گفت سه سال اسـت مجرد بوده – اعتراف کرد کـه در رابطه با افراد بالفعل بی تجربه اسـت و میـــخواهد مهارت هاي‌ خودرا در خارج از اتاق خواب گسترش دهد.

 

«[من هرگز] زندگی دوستی زیادی نداشتم. بـه گزارش دیلی استار، نایت اظهار داشت: سالی سه قرار ملاقات می‌رفتم، بـه همین دلیل اسـت کـه میخواهم اینکار را انجام دهم. “من هیچوقت خیلی دوست نداشتم، بنابر این می‌خواستم بـه خودم انگیزه بدهم و با ارسال بررسی تاریخ ها بـه صورت آنلاین، خودم را مسئول می‌دانم.”

 

بیشتر بخوانید: تعرض جنسی مرد 40 ساله به دختر جوان از طریق اینستاگرام «جزئیات کامل»

 

علاقه به سکس و تفریج این دختر جذاب

استرالیایی عاشق این چالش را در آوریل آغاز کرد و بـه‌روزرسانی‌هاي‌ خودرا در تاپیکی با عنوان «52 تاریخ در 52 هفته» بـه اشتراک گذاشت.آنی نایت، 26 ساله، در حال حاضر در ماموریتی اسـت کـه بـه مدت 12 ماه در هفته یک قرار ملاقات داشته باشد و این سفر را برای فالوورهای TikTok خود ثبت کند.

رابطه جنسی یک دختر جوان با ۳۰۰ مرد 

 

آنی نایت، 26 ساله، در حال حاضر در ماموریتی اسـت کـه بـه مدت 12 ماه در هفته یک قرار ملاقات داشته باشد و این سفر را برای فالوورهای TikTok خود ثبت کند.

 

 

پیج اینستاگرامی زنی که با ۳۰۰ مرد خوابیده است

اینستاگرام / @anniekknightدر یکی از بـه‌روزرسانی‌هایي کـه برای TikTok ارسال شد، این زن استرالیایی اعتراف کرد کـه باید یک هفته از قرار ملاقات مرخصی میگرفت و گفت کـه این روند «فرسوده‌کننده» بوده اسـت.

علاقه به سکس و تفریج این دختر جذاب

 

در یکی از بـه‌روزرسانی‌هایي کـه برای TikTok ارسال شد، این زن استرالیایی اعتراف کرد کـه باید یک هفته از قرار ملاقات مرخصی می گرفت و گفت کـه این روند «فرسوده‌کننده» بوده اسـت.نایت در حال حاضر در 25 قرار مختلف بوده اسـت، اما می‌گوید کـه هم “دروغگو” و هم “گربه ماهی” را تجربه کرده اسـت.

 

خالق محتوا شکایت کرد: «برخی از مردان مرا گربه‌ماهی کردند، زیرا در عکس‌ها بسیار بهتر از زندگی واقعی بـه نظر میرسند ودر مورد قد خود دروغ میگویند. “بعضی از انها واقعاً با پیشخدمت‌ها بی‌ادب بودند و این برای من یک انحراف بزرگ اسـت، بنابر این بلافاصله آنجا را ترک کردم.”

پیج اینستاگرامی زنی که با ۳۰۰ مرد خوابیده است

 

سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ»

آنی نایت میگوید کـه دریک سال با بیش از 300 نفر رابطه جنسی داشته اسـت – و این تجربه را “قدرت بخش” می‌داند.من دریک سال با 300 نفر خوابیدم – افراد متنفر می گویند من “منزجر کننده” هستم اما احساس قدرت می کنمدر یکی از بـه‌روزرسانی‌هایي کـه برای TikTok ارسال شد، این زن استرالیایی اعتراف کرد کـه باید یک هفته از قرار ملاقات مرخصی میگرفت و گفت کـه این روند «فرسوده‌کننده» بوده اسـت.

 

نایت با صراحت اعتراف کرد: «نمی دانم چه بلایی سرم آمده اسـت. “من یک نفر را آنلاین یا هر چیز دیگری میبینم و این تصویر نادرست از حالت وی را در ذهنم میبینم. مثلا؛ من می‌سازم کـه انها چگونه خواهند بودو وقتی این انتظارات را برآورده نمی کنند، ناامید می شوم. “

 

«این واقعاً بد اسـت. احتمالاً باید بـه یک درمانگر مراجعه کنم، “او افزود. من در واقع بـه یک درمانگر مراجعه می‌کنم، اما در مورد مسائل مربوط بـه رابطه صحبت نمی‌کنم.”شاید من باید.”

آنی نایت

بیشتر بخوانید: اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

 

دلیل سکس زیاد آنی نایت با مردان زیاد

با این حال، او امیدوار بود کـه ممکن اسـت چیزی معنی‌دار پیدا کند و گفت: «من بسیار حساس هستم، اما پنج نفر بودند کـه با انها قرار ملاقات دومی رفته‌ام. و من بـه دو قرار سوم رفتم!»

 

نایت نخستین بار در اوایل سال جاری پس از افشای این کـه در مدت 12 ماه با 300 نفر خوابیده اسـت، بـه تیتر خبرها تبدیل شد.او این اعتراف صریح را در طی گفت‌وگو اي در برنامه «The Kyle and Jackie O Show» انجام داد و گفت کـه او حتی دریک سال شاد و مفرح موفق شد پنج نفر را دریک روز بخواباند.

 

او گفت: «بعد از ان احساس قدرت کردم. سکس احساس خوبی بـه من می‌دهد. قرار اسـت بـه شـما احساس خوبی بدهد.»نایت هم با مردان و هم با زنان میخوابد و بـه برنامه رادیویی گفت کـه با بسیاری از شرکای جنسی خود در برنامه هاي‌ دوستیابی ملاقات کرده اسـت.

 

او افزود کـه فهرستی از “قانونی ها” نیز دارد کـه انها را در شماره گیری سریع نگه داشته اسـت.نایت نخستین بار در اوایل سال جاری پس از افشای این کـه در مدت 12 ماه با 300 نفر خوابیده اسـت، بـه تیتر خبرها تبدیل شد.

دلیل سکس زیاد آنی نایت با مردان زیاد

سکس یک زن با 300 مرد و رکوردی جدید «+عکس داغ»

نایت نخستین بار در اوایل سال جاری پس از افشای این کـه در مدت 12 ماه با 300 نفر خوابیده اسـت، بـه تیتر خبرها تبدیل شد.105با این حال، نایت بعدا گفت کـه یکی از “قانونی هاي‌ معمولی” او پس از اطلاع از سایر دوستان اتاق خوابش وی را رها کرد.

 

بیشتر بخوانید: 10 دانستنی در مورد زنان مغول با رابطه جنسی عجیب «+عکس»

 

 

پورن استار معروف

زنی که سکس زیادی داشته است

عکس لختی

او اعتراف کرد: «یکی از مخاطبان همیشگی من از زمانی کـه همه ی این مقالات خبری را در مورد من دید، مرا مجهول کرد.«حدس می زنم او نمیدانست کـه من چرخشی داشتم و او یکی از افراد همیشگی من بود، پس اووه.»

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت