تجاوز جنسی این مرد با یک دختر 5 ساله در پارک (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 28 ژانویه 2024
تجاوز جنسی این مرد با یک دختر 5 ساله در پارک (+عکس)

یک مرد جوانی کـه یک دیوانه روانی بود در پاک بـه دختر بسیار کم سن و سال تجاوز بدی کرد در ادامه با سکس زوری این مرد با یک دختر 5 ساله در پارک «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

تجاوز مردی به دختر ۵ ساله

تجاوز جنسی مردی بـه دختر 6 ساله در پارک جلوی چشمان برادر این دختر بچه بیچاره اتفاق افتاد. دختر بچه 6 ساله زیبا هنگامی کـه با برادرش در پارک مشغول بازی بود مورد طمع و تجاوز خشونت بار یک مرد قرار گرفت .

بـه گزارش برترین بت برادر خردسال این دختر بچه شاهد ماجرا بود.مرد بی رحمی کـه بـه کودک 6 ساله در برابر چشمان برادرش تعرض کرد، دستگیر شد.

دیودید جانسون، مرد 33 ساله ایست کـه بـه کودک 6 ساله اي کـه در پارک در حال بازی کردن با برادرش بود، بـه طرز بی شرمانه اي تعرض کرد و وی را مورد آزار جنسی قرار داد تا بـه نیت شوم خود برسد.

بیشتر بخوانید: تجاوز وحشیانه مردی به 85 دختر باکره در پایین شهر تهران «+عکس و جزئیات»

سکس زوری این مرد با یک دختر 5 ساله در پارک «+عکس»

سکس وحشیانه

بر اساس گزارش پلیس؛ دیود جونز در پارک نیشن در گلاسکو بـه طرز بی شرمانه اي بـه آنجلیا حمله می‌کند و پس از کتک زدن، بـه طرز وحشیانه اي بـه او تعرض می‌کند.

برادر آنجلیا کـه بهت زده شده بود بـه پلیس سریعا اطلاع میدهد و آن ها را در جریان حادثه قرار می‌دهد و پلیس محلی گلاسکو در ادامه افزود : آنجلیا سریعا برای معاینات دکتری بـه بیمارستان منتقل شد.

بیشتر بخوانید: تجاوز وحشیانه مردی جوان به مسافر زن در جنگل «+عکس و جزئیات»

عکس هایی از تجاوز به کودک سال در پارک

و کادر دکتری بیمارستان حال وی را مساعد گزارش کردند. متهم نیز در اظهاراتش بیان کرد : ” قربانی زیبا بودو لباس زیبایی نیز بـه تن کرده بود کـه تحریک آمیز بود.”گفتنی ست،دادگاه قضایی دیوید را بـه اتهام تعرض بـه کودک 6 ساله بـه 8 سال زندان محکوم کرد.

تجاوز و داستان هاي‌ زیادی کـه در اروپا و ایران ما می‌بینیم اما این در پارک در مقابل مردم و تجاوز بـه جوان ۵ ساله بسیار دردناک بود .سکس زوری این مرد با یک دختر 5 ساله در پارک «+عکس»

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت