زن لبنانی از یک مرد ایرانی خواستگاری کرد!! (+عکس)

زن لبنانی از یک مرد ایرانی خواستگاری کرد!! (+عکس)

یک فرد مشهدی در توییتر یک پیشنهاد جنجالی و عجیبی را دارد و این موضوع یکی از خبر های وایرال شده در فضای مجازی بود در ادامه با زن لبنانی از یک مرد ایرانی در خواست رابطه کرد!! «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس هایی از خواستگاری یک دختر لبنانی به پسر مشهدی 

یک دختر لبنانی عاشق پسر مشهدی شده اسـت کـه بـه نظر این دختر خانم جوان پسری کـه بتواند پرچم کشور عربستان را درجلوی سفارت بـه پایین بکشد، شجاعت بی بدیلی دارد.

 

زن لبنانی از یک مرد ایرانی در خواست رابطه کرد!! «+عکس»

بعد از این کـه معترضين اعدام آیت الله شیح نمر، بـه سفارت عربستان حمله كرده و اقدام بـه تخريب اين سفارت كرده و این سفارتخانه را بـه آتش كشيدند رعنا حربی یک دختر لبنانی کـه صفحه توئیترش بیش از 21 هزار دنبال کننده دارد .

 

در توئیتی با خطاب قرار دادن جوانی کـه پرچم دولت سعودی را از فراز کنسولگری این کشور در مشهد پایین کشیده، نوشت: “تو را پیدا میکنم و با تو ازدواج میکنم”!

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی و خیانت زنی با دوست همسرش فاش شد!! «+جزئیات»

 

خواستگاری اینترنتی چیست ؟

فضای اینترنت و ارتباطات مجازی بستر ارتباطی بسیار ساده و اسانی را فراهم کرده کـه مخاطبان ان میتوانند بـه همان شیوه‌اي کـه نامه ‌نگاری می‌‌کنند دراین فضا بـه تبادل اطلاعات و گفتگو بپردازند.

 

علیرغم بی اعتمادی و جوی کـه در حال حاضر در فضای اینترنت وجوددارد عاشق شدن پدیده قابل انتظاری اسـت کـه از طریق کلمات تایپ شده انجام میشود، بـه عبارتی چندین قرن اسـت کـه بیان احساسات و عواطف از طریق نوشتار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

و اینترنت باعث آسانی انجام اینکار شده اسـت. برخی از متخصصان ادعا میکنند کـه ارتباط در فضای مجازی قبل از ملاقات در دنیای حقیقی می تواند بـه افراد برای شناسایی علایق و سلایق یک دیگر از همان فاصله دور کمک کند و باعث قوی شدن ارتباط آنان شود.

 

بیشتر بخوانید: ننگ آورترین ازدواج زنی سیاهپوست با مرد جوان «+عکس»

 

زن لبنانی از یک مرد ایرانی در خواست رابطه کرد!

افرادی کـه در فضای مجازی عاشق می شوند میتوانند بـه سرعت بـه توصیف علایق خود بپردازند تا نظر طرف مقابل خودرا جلب کنند. اگر چه ممکن اسـت چندین ماه یا حتی یکسال طول بکشد.

 

تا دو نفر با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و بـه هم نزدیک شوند کـه این امر فقط با کلیک بر روی موس یا صفحه نمایش گوشی موبایل انجام می شود .

خواستگاری اینترنتی چیست ؟

در گذشته این روند بسیار آهسته انجام می ‌شد. امروزه ما می توانیم از طریق فضای مجازی با افرادی ارتباط برقرار کنیم کـه در گذشته هرگز با انها صحبت نکرده‌ایم.

 

بیشتر بخوانید: درخواست رابطه جنسی 100 دختر از پلیس جنتلمن «+عکس»

 

ازدواج هاي‌ اینترنتی و خواستگاری هاي‌ جالب اینروزها بسیار باب شده اسـت و این خبر کـه باعث شد در خواست رابطه از زن لبنانی بـه مرد مشهدی بسیار جذاب بود. زن لبنانی از یک مرد ایرانی در خواست رابطه کرد!! «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت