پیداشدن زنان دوجنسه ترنس در فوتبال بانوان ایران (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 21 نوامبر 2023
پیداشدن زنان دوجنسه ترنس در فوتبال بانوان ایران (+عکس)

فوتبال یک ورزش قدرتی بسیاری میباشد ودر رشته زنان و بانوان کمی سخت میباشد اما بعضی از بازیکنان تیم ها در ایران بوده اند کـه دوجنسه هستند در ادامه با پیداشدن زنان دوجنسه ترنس در فوتبال بانوان ایران «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

عکس های از فوتبالیست های ترنس ایرانی 

نمایندگان این کمیته بـه صورت سرزده بـه باشگاه هاي‌ فوتبال و فوتسال فعال دربخش زنان خواهند رفت و پرونده ها را دنبال می‌کنند.«با آغاز اجرای دستورالعمل تعیین جنسیت در باشگاه هایي کـه در حوزه فوتبال یا فوتسال زنان تیمداری میکنند، تا کنون هفت فوتبالیست زن از حضور در مسابقات محروم شده اند.»

پیداشدن زنان دوجنسه ترنس در فوتبال بانوان ایران «+عکس»

وی افزود: «از سه سال پیش تا کنون براساس تقاضای رییس فدراسیون فوتبال دستورالعمل مشترکی از سوی کمتیه دکتری و کمتیه انضباطی این فدراسیون در خصوص تعیین جنسیت ورزشکاران زن بـه باشگاه ها ابلاغ شد.»

زنان دوجنسه ترنس در فوتبال بانوان ایران 

«بر اساس این دستورالعمل تمامی زنان فعال در لیگ هاي‌ کشور قبل از عقد قرارداد باید در معاینات دکتری شرکت کرده و پس از تکمیل فرم مخصوص توسط دکتر معتمد باشگاه و تایید نهایی ان میتوانند اقدام بـه عقد قرارداد با باشگاه برای یک یا چند فصل کنند.»

بیشتر بخوانید: عکس هایی از ترنس «دوجنسه های» گروهک داعشی + جزئیات کامل

رئیس کمیته دکتری فدراسیون فوتبال ادامه داد: «بر این اساس ابتدای هر فصل نیز این دستور العمل بـه تمامی باشگاه هاي‌ فعال در فوتبال و یا فوتسال زنان و هیات ها ابلاغ می شود.»

«در صورتی کـه این افراد بتوانند مشکلات خودرا از طریق جراحی حل کرده ودر معاینات دکتری صلاحیت لازم را احراز کنند امکان فعالیت در عرصه فوتبال و فوتسال را خواهند داشت.»

تصاویر فوتبالیست های ترنس

زنان دوجنسه ترنس در فوتبال زنان

«نمایندگان این کمیته بـه صورت سرزده بـه باشگاه هاي‌ فوتبال و فوتسال فعال دربخش زنان خواهند رفت و پرونده ها را دنبال میکنند.»«تمام باشگاه هاي‌ لیگ برتری فعال در فوتبال یا فوتسال زنان باید پرونده دکتری کامل هر یک از بازیکنان را در اختیار این نمایندگان قرار دهند و نبودن پرونده یا تکمیل نبودن پرونده ورزشکار تخلف محسوب شده ودر کمیته انضباطی بـه ان رسیدگی خواهد شد.»

تصاویر فوتبالیست های ترنس

ترنس‌ها دچار تضاد روح و جسم خود هستند. از نظر علم روان شناسی ترنسکشوال، ملال یا نارضایتی جنسی تلقی میشود. حالتی کـه فرد بـه طور مستمر از جنسیت خود ناراضی اسـت.

این افراد باوجود وضعیت آناتومیک جنسی طبیعی مردانه یا زنانه، اعتقاد دارند کـه نه تنها از لحاظ بیولوژیک بلکه بـه لحاظ روانشناختی و گروه‌بندی اجتماعی زنان و مردان عضوی از جنس مخالف هستند. این موضوع کاملا بیولوژیک اسـت.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی شهاب شیری «همجنسگرا و ترنس مشهور ایرانی»

بـه لحاظ سبب شناسی دراین امر کـه نوزادی پسر یا دختر شناخته شود کاملا تحت تاثیر ترشح یا عدم ترشح اندروژن‌ها در دوره جنسی یعنی قبل از تولد اسـت. کسب هویت زنانه یا مردانه بیشتر تابع مسائل پس از تولد اسـت تا قبل از تولد. بخش جلوی هیپوتالاموس تراجنسی‌ها مطابق جنسیت‌شان نیست. اینبخش مربوط بـه جنسیت و نقش‌هاي‌ جنسیتی اسـت.

هم چنین استرس در دوران بارداری و یادآوری والد درباره جنسیت دلخواه خود در زمان بارداری و حتی در زمان کودکی باعث وجود این تضاد میشود. از عوامل روان شناختی دیگری کـه باعث این امر میشود این اسـت کـه هویت جنسی بیشتر نتیجه تعاملات میان کودک و ارزش‌ها ونگرش‌هاي‌ والدین و جامعه اسـت.

تصاویر فوتبالیست های ترنس

بیشتر بخوانید: 10 راهنمایی رابطه جنسی با زنان و مردان ترنس LGBTQ «عکس»

پیداشدن زنان دوجنسه ترنس 

هرچیزی کـه مانع عشق کودک بـه والد جنسی مخالف و همانند سازی ویا والد هم جنس شود مانع ایجاد هویت جنسی موفق می شود. در واقع در پیشگیری این موضوع واکنش والدین و رفتار در دوران کودکی و تشویق و پرورش مهارت‌هاي‌ اجتماعی برحسب جنسیت و افزایش ارتباط کودک و والد مهم اسـت.

انواع ترنس

انواع ترنس

۳ دسته تراجنسی وجود دارند کـه هر کدام میل بیشتری برای انجام مراحل تغییر نسبت بـه گروه قبل دارند. این ۳ دسته شامل: تراجنسی بدون جراحی، تراجنسی با شدت متوسط و تراجنسی با شدت بالا میشود. مهم ترین تفاوت این ۳ گروه در میل این افراد بـه انجام جراحی و مراحل تغییر و همچنین میل جنسی ان‌ها اسـت.

برچسب‌ها: ,
ثبت نام در سایت سیگاری بت