رابطه جنسی و خیانت زنی با دوست همسرش فاش شد!! (+جزئیات)

رابطه جنسی و خیانت زنی با دوست همسرش فاش شد!! (+جزئیات)

یک زنی بـه مدت ۴ سال با دوست صمیمی همسرش رابطه جنسی داشت کـه ناگهان همه ی چیز لو رفت در ادامه با ماجرای خیانت یک زنی بـه همسرش و رابطه جنسی 4 ساله «+جزئیات» برترین بت را دنبال کنید .

 

ماجرای خیانت یک زنی به همسرش

“گاهی اوقات بـه همسرم بیش‌ از حد توجه میکردم و گاهی اوقات نیز وی را آدم بـه حساب نمی‌آوردم.”اینها بخشی از سخنان یک مرد مازندرانی اسـت کـه هم خیانت کرده اسـت و هم در رابطه نادرست متقابل، خیانت دید؛

رابطه جنسی زنی با نزدیک ترین دوست همسرش فاش شد!! «+جزئیات»

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی کـه شاید اینروزها در لایه‌هاي‌ زندگی بسیاری از افراد وجوددارد و بـه دلایل مختلف، ان را بروز نداده‌اند. برخی ابعاد خیانت را تنها برقراری رابطه نامشروع با یک دیگر میدانند در حالی‌که خیانت مصداق‌هاي‌ فراوانی دارد.

 

سارا یکی از کارمندان اداره‌اي در مازندران می گوید: خیانت تنها بـه برقراری ارتباط با مرد غریبه محدود نمیشود، زمانی کـه دریک اداره، صدای خنده مردان و زنان کارمند بلند شده و این امر تکرار می شود، این امر خیانت بـه همسران آنهاست.

 

بیشتر بخوانید: سکس وقیحانه داماد و خواهر زن در دستشویی «+جزئیات کامل»

 

رابطه جنسی و خیانت زنی با دوست همسرش

محمد یکی از افرادی کـه همسر خودرا بـه دلیل خیانت از دست داده اسـت، می گوید: بـه یکی از دوستان قدیمی‌ام اعتماد زیادی داشتم اما از همان دوست ضربه خوردم. از ان روز بـه هیچ فردی اعتماد نمی کنم؛ حدود ۵ سال از رابطه ان دوست قدیمی و همسرم می‌گذشت کـه متوجه این موضوع شدم؛ در ابتدا شوکه شده بودم و اصلا باور نمیکردم اما وقتی خاطرجمعی پیدا کردم راهی جز جدایی نیافتم.

 

فرشته خطیبی، کارشناس روانشناسی در مصاحبه با خبرنگار سایت فراناز با بیان این کـه برآوردن نیازهای فرد با خیانت شاید در ظاهر بـه صورت یک مُسکن عمل کند اما در طولانی مدت حتماً افراد را از شادمانی و سلامت روان دورتر می کند، اظهار کرد: امروزه خیانت، مّسکنی برای برآوردن یک سری از نیازهای افراد شده اسـت، افرادی کـه فکر می کنند چیزهایی در زندگی مشترک از همسر خود دریافت نکردند ودر بیرون از منزل می‌توانند پیدا می کنند.

 

عوارض های خیانت

وی با اشاره بـه این کـه فکر کردن بـه خیانت برای جبران کمبودهای عاطفی، جنسی و روانی در بیرون از منزل راه اشتباهی اسـت، تصریح کرد: نیاز همیشه وجود داشته و عشق لازمه زندگی اسـت اما فرد باید با آموزش بیاموزد کـه خیانت راه درستی برای بـه دست آوردن نیازها نیست.

عوارض های خیانت

این روان شناس با تاکید بر این کـه در رابطه طولانی مدت مثل رابطه زن و شوهر اگر یکی از طرفین چه زن و چه مرد خارج از منزل با فرد دیگری ارتباط برقرار کرده و از همسر خود پنهان کند .

 

خیانت محسوب می شود، گفت: خیانت نوع‌هاي‌ مختلفی مانند خیانت عاطفی، کلامی، جسمی را شامل شده و طبق معمول روانشناسی برای این کـه بخواهد دلیل رفتاری را پیدا یا تبیین کند روی یک رویکرد خاصی تمرکز کرده و بر اساس ان دلیل، رفتار را تعریف میکند.

 

خطیبی خاطرنشان کرد: رویکری کـه امروز برای خیانت استفاده می شود، تئوری انتخاب اسـت؛ بـه طور مثال هر کاری کـه از صبح تا شب فرد انجام میدهد یک نوع رفتار بوده مانند رفتار خوابیدن و غذا خوردن، بنابر این خیانت هم نوعی رفتار تلقی می شود. این رفتارها برای برآوردن یک یا چند نیاز انسان بوده کـه برای هر کاری انسان، رفتاری را انتخاب می کند؛ برای خیانت کردن، انسان رفتاری انتخاب کرده بنابر این مسئول کار خود اسـت و دلایل انتخاب رفتار خیانت می تواند رابطه باشد.

 

بیشتر بخوانید: مردی که در حال خیانت همسرش او را غافلگیر کرد «+عکس داغ»

 

عکس های از خیانت به رفیق صمیمی همسرش

خطیبی افزود: خیانت امروزه رفتاری شده کـه شاید افرادی کـه اینکار را انجام می‌دهند بـه دنبال دلیل برای توجیه این خیانت هستند، مثلاً در رابطه خود عشق نداشته و از طرف مقابل خود دریافت میکنند.

 

این مشاور روانشناسی با بیان این کـه تئوری انتخاب می گوید وقتی کـه فرد یک نیاز اصولی و اخلاقی اش برآورده نمی شود و با رفتاری مثل خیانت بـه دنبال برآوردن نیاز باشد هیچوقت بـه سلامت روان و شادمانی نخواهد رسید، گفت: بنابرین افراد باید بـه افراد آموزش داد تا نیاز هاي‌ خودرا درست و اصولی برآورده کنند.

 

وی افزود: گاها ازدواج هاي‌ سنتی کـه از قبل علاقه‌اي در میان دو طرف وجود ندارد، یک دلیل برای رفتارغیر مسئولانه افراد در خیانت کردن اسـت، اما آیا تمام افرادی کـه ازدواج هاي‌ سنتی داشته‌اند، خیانت می کنند.

 

البته عوارض روحی خیانت تنها شامل یک نفر نمی شود؛ این عوارض روحی و جسمی هم شخص خیانت کننده و هم شخص خیانت دیده را درگیر می کند و آسیب‌هاي‌ جدی بـه هردو وارد خواهد کرد. یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌ها از بین رفتن خانواده‌اي اسـت کـه سالها درکنار هم زندگی کرده و با یک دیگر، عشق را تجربه کرده‌اند.

 

خیانت یکی از بدترین رویدادی اسـت کـه در زندگی زناشویی اتفاق می‌افتد. فردی کـه همسرش بـه او خیانت کرده اسـت ازنظر عاطفی و روحی بـه‌شدت آسیب می بیند ودر برخی موارد این ضربه عاطفی تا حدی اسـت .

رابطه جنسی زنی با نزدیک ترین دوست همسرش فاش شد!! «+جزئیات»

 

انواع تفاوت های خیانت

کـه فرد بـه مواد مخدر، مصرف الکل، اعتصاب غذا و یا پرخوری بیش‌ازاندازه و کارهای دیگری رو می‌آورد. درصورتی‌کـه فرد خیانت کننده نیز از اینکار خود پشیمان بوده و برای نخستین بار دست بـه خیانت زده باشد؛ ممکن اسـت دچار مشکلات روحی و روانی شده و احساس ندامت کند.

 

بیشتر بخوانید: لباس برهنه شکیرا همسر پیکه بر روی دریا بعد از خیانت «+واکنش و عکس»

 

ازنظر جنسیتی زنان بعد از خیانت همسرشان بیشتر دچار اضطراب می شوند؛ بنابر این زنان بعد از خیانت ازنظر روحی و روانی بیشتر آسیب می بینند و احتمال بروز رفتارهای ناسالم و مخاطره‌آمیز در ان‌ها بیشتر اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت