درخواست رابطه جنسی 100 دختر از پلیس جنتلمن (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 16 ژانویه 2024
درخواست رابطه جنسی 100 دختر از پلیس جنتلمن (+عکس)

صد ها دختران جوان برای ارتباط جنسی و ازدواج با این پلیس جذاب و جنتلمن و زیبا صف کشیدند در ادامه با درخواست رابطه جنسی 100 دختر از پلیس جنتلمن «+عکس» سایت برترین بت را دنبال کنید. 

ازدواج هزاران زن با این پلیس مرد جوان 

این مرد پلیس بـه دلیل مهربانی بیش از حد با یک دختر سوری باعث شد تا بسیاری از زنان و دختران جهان عاشق او شوند و بـه وی درخواست ازدواج دهند.

درخواست رابطه جنسی 100 دختر از پلیس جنتلمن «+عکس»

پس از انتشار تصویر یک پلیس دانمارکی کـه با یک دختربچه پناهجوی سوریه‌اي بـه مهربانی بازی میکند، از سراسر جهان ده‌ها پیشنهاد ازدواج بـه سوی او روانه شده اسـت.

خبرگزاری «دوغان» ترکیه «DHA» نوشت: ماجرا از این قرار اسـت کـه در اتوبانی مرزی بین کشور آلمان و دانمارک، یک پلیس دانمارکی با یک اتوبوس حامل پناهجویان سوری برخورد میکنند کـه به‌ صورت غیرقانونی وارد حریم مرزی دانمارک شده‌اند.

پلیس دانمارک دو گزینه برای این پناهجویان کـه سوار بر اتوبوس عازم سوئد بودند قرار می دهد: بـه دلیل بسته بودن اتوبان بـه روی پناهجویان یا از دانمارک درخواست پناهجویی کنند یا بـه خاک کشور آلمان بازگردند.

بیشتر بخوانید: تجاوز وحشیانه مردی جوان به مسافر زن در جنگل «+عکس و جزئیات»

اما دراین میان یک دختر بازیگوش سوری، پلیس را بـه بازی «گل یا پوچ» دعوت می کند و پلیس دانمارکی نیز با مهربانی با این دختربچه پناهجو بازی میکند. تصویر این پلیس برای اولین‌بار در روزنامه «BT» دانمارک منتشر شد.

انتشار این تصویر در شبکه‌هاي‌ اجتماعی موجی از واکنش‌هاي‌ احساسی را از سراسر جهان سبب شده اسـت. بسیاری از زنان و دختران از سرتاسر جهان با گذاشتن نظرات زیر عکس‌ها و ارسال ایمیل بـه پلیس دانمارک و روزنامه «BT» بـه این پلیس دانمارکی مهربان درخواست ازدواج داده‌اند و بسیاری نیز از رفتار مهربانانه او با پناهجوی سوری تمجید کرده‌اند.

چگونه جنتلمن باشیم ؟

کلمه “جنتلمن” اغلب با مردانی با کلاه هاي‌ شیک، با مونوکل و سبیل هاي‌ نفیس همراه اسـت. در حالی کـه مطمئناً می توانید لباس‌هاي‌ رسمی ویکتوریایی را درآورید و اگر دوست داشته باشید، یک جنتلمن شیرین ایجاد کنید، یک جنتلمن واقعی بودن در واقع بـه نحوه رفتار شـما با مردم بستگی دارد، نه این کـه چه شکلی هستید.

چگونه جنتلمن باشیم ؟

اگر می خواهید خودتان را التیام ببخشید و بـه ارجمند‌ترین و مهربان‌ترین فردی کـه میتوانید باشید تبدیل شوید، میتوانید یک جنتلمن مدرن شوید.

آقایان با مردم ان گونه رفتار می کنند کـه میخواهند با انها رفتار شود. اینروزها برای مردم آسان اسـت کـه قضاوت کنند یا خسته شوند، اما یک جنتلمن مدرن قصد دارد از شک و تردید بـه مردم کمک کند

. با همه ی خوب رفتار کنید، حتی اگر واقعاً چیزی برای شـما وجود نداشته باشد. سعی کنید از اجازه دادن بـه یک ایده از پیش تعیین شده در مورد کسی کـه توانایی شـما برای نشان دادن احترام بـه آن ها را مخفی نگه دارید، خودداری کنید.[1]

با همه ی بدون درنظر گرفتن جنسیت، نژاد یا طبقه با احترام رفتار کنید. هیچ نجیب زاده مدرنی بـه دیگران بـه خاطر این کـه از پس زمینه اي متفاوت آمده اند بـه حقارت نگاه نمیکند!”اگر چیز خوبی برای گفتن ندارید، اصلاً چیزی نگویید” یک شعار عالی برای یک جنتلمن مدرن اسـت.

بیشتر بخوانید: تجاوز وحشیانه مردی به 85 دختر باکره در پایین شهر تهران «+عکس و جزئیات»

ابراز قدردانی برای یک جنتلمن کلیدی اسـت. در حالی کـه صدها سال پیش ممکن اسـت یک جنتلمن چای خودرا با حالتی ناخوشایند نوشیده باشد، شـما لازم نیست نگران پیروی از قوانین سخت در این جا باشید. فقط سپاسگزار باشید و زمانی کـه با افراد دیگر در تعامل هستید، قدردانی اولیه خودرا نشان دهید.

درخواست رابطه جنسی 

با خیال راحت این را خودتان بسازید. «من قدردانش هستم»؛ «تو بهترین هستی»؛ و «تو خیلی مهربانی»؛ همگی راه‌هایي برای تشکر کردن بدون این کـه خیلی رسمی باشند، هستند!

این امر بـه ویژه در مورد کارگران خدماتی مهم اسـت. بـه جای این کـه فقط سفارش خودرا در رستوران بـه صدا درآورید، با گفتن «هی!» بـه سرور خود سلام کنید! روزت چطور میگذره؟” و فراموش نکنید کـه پس از دریافت سفارش شـما از آن ها تشکر کنید. نحوه برخورد شـما با غریبه هایي کـه بـه شـما خدمت می کنند خیلی چیزها را می‌گوید!

اداب و رسوم جنتلمن

آداب و رسوم مناسب را رعایت کنید تا نجیب زاده بودن را بـه نمایش بگذارید. در حالی کـه بسیاری از قوانین اجتماعی سنتی دیگر اعمال نمیشوند، شـما می توانید با پیروی از روح آداب سنتی کاملاً روح یک جنتلمن را مجسم کنید. نیازی نیست کـه خیلی سفت یا رسمی باشید، اما تمام تلاش خودرا بکنید تا از ژولیدن پرها در ملاء عام یا ایجاد اولین تاثیر بد خودداری کنید.

ازدواج هزاران زن با این پلیس مرد جوان 

در حضور غریبه ها فحش ندهید و از بلند کردن صدای خود در ملاء عام بپرهیزید مگر این کـه کسی در درک شـما مشکل داشته باشد.آداب و رسوم روی میز یکی از بخش هاي‌ کلیدی یک جنتلمن مدرن بودن اسـت. آرنج خودرا از روی میز دور نگه دارید و هرگز برای گرفتن نمک دست خودرا بـه سمت کسی دراز نکنید!

از برخورد بیش از حد غیررسمی با مردم بپرهیزید. هیچ اشکالی ندارد کـه کسی را «رفیق» یا «رفیق» خطاب کنید، اما بـه خصوص جنتلمنانه نیست.

بیشتر بخوانید: شهوتی ترین زنان انگلیسی | عکس های لختی دختران کشور انگلیس

آزادانه تعریف کنید و مردم را تقویت کنید. هرچه مثبت تری بـه دنیا تزریق کنید، بهتر اسـت. بـه دوستان خود بگویید کـه لباس انها را دوست دارید، چیزهای خوبی در مورد مو هاي آن ها بگویید و بـه مردم بگویید کـه بـه انها اهمیت میدهید. اگر کسی بـه نظر میرسد کـه روز سختی را سپری می کند، وی را با حمایت و محبت بپوشانید

برای زیبایی و جنتلمن بودن ما توضیحاتی را دادیم این دلایلی بود کـه پلیس جوان هم باعث شده بود کـه هزاران دختر برای رابطه جنسی با او صف بکشند . درخواست رابطه جنسی 100 دختر از پلیس جنتلمن «+عکس»

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت