دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند (+عکس جالب)

دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند (+عکس جالب)

در کشور های اروپایی مخصوصا بلژیک وجود زنان بیشتر از مردان می‌باشد و خیلی از دختران باکره در گردهمایی و راهپیمایی معترضانه می‌خواهند بـه هر طریقی شده شوهر کنند در ادامه با دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند «+عکس جالب» برترین بت را دنبال کنید .

 

زنان کشور بلژیک گردهمایی مجردی خود را برپا کردند 

در اینبخش شـما عکس هایي از تظاهرات و راهپیمایی دختران در کشور بلژیک را مشاهده خواهید کرد کـه بخاطر بی شوهری و نبودن پسر اهل ازدواج اعتراض خودرا نشان دادند.

دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند «+عکس جالب»

دختران زیبای بلژیکی طی اقدامی برای مجرد ماندن و بی شوهری و کمبود شوهر راهپیمایی کردند. دختران مجرد بلژیکی با دسته گل هایي در دستانشان و لباس عروس بـه خیابانها آمدند.این تظاهرات هرساله تکرار میشود و دختران و زنان بـه خاطر کمبود شوهر دست بـه اعتراض می‌زنند.

 

معضل ازدواج جوان ها در همه ی جوامع دیده میشود و یکی دغدغه هاي‌ تمام دولت مردان اسـت. کشور بلژیک کشوری پادشاهی اسـت کـه در غرب اروپا قرار دارد و با جمعیت بالغ بر ده میلیون بالاتر دارد. بلژیک یکی از کشور های قانونمند و منظمی اسـت کـه در اروپا قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج مردان عربستانی با دختران باکره و جوان «+عکس»

 

دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند «+عکس جالب»

در کشور های اروپایی بـه دلیل بی بند و باری فرهنگی پسران فقط با دختران مدتی دوست میشوند و بعد از سواستفاده هاي‌ جنسی انها را رها میکنند و همن امر باعث شده کـه امار ازدواج در اروپا بـه طرز چشمگیری کاهش یابد. این موضوع نگرانی هایي برای دختران بوجود آورده اسـت.

 

نگاهی به کشور بلژیک و مردمانش

بلژیک در غرب اروپا قرار دارد. این کشور از شمال با هلند، از شرق با کشور آلمان و دوک‌نشین بزرگ لوکزامبورگ و از جنوب و غرب با فرانسه همسایه اسـت. جغرافیای ان نشان میدهد کـه دارای سه منطقه اصلی پایین «تا ۱۰۰ متر بالاتر از سطح دریا»؛ مرکزی «بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر بالاتر از سطح دریا» و بالا از ۲۰۰ تا بیش از ۵۰۰ متر بالاتر از سطح دریا اسـت.

زنان کشور بلژیک گردهمایی مجردی خود را برپا کردند 

از نظر تاریخی باید گفت کـه این کشور از لحاظ استقلال کشور جوانی اسـت کـه درسال ۱۸۳۰ مستقل شده اسـت. در واقع درسال ۱۸۱۵ در کنگره وین بلژیک «هلند جنوبی» و هلند شمالی تصمیم گرفتن یک دولت متحد تشکیل دهند. این ایالت جدید توسط پادشاه اول اداره می ‌شد. پس از حوادث مختلف دراین بازه زمانی بالاخره در ۷ فوریه ۱۸۳۱ کنگره ملی قانون اساسی را تصویب کرد.

 

دختران باکره بلژیکی در خیابان 

شهر بروکسل پایتخت این کشور اسـت کـه پارلمان و دولت از سال ۱۹۸۸ دراین شهر تشکیل شده اسـت. پارلمان بروکسل از ۸۹ نماینده تشکیل شده کـه مستقیماً با رأی عمومی برای یک دوره پنج‌ساله انتخاب می شوند. قدرت اجرایی در اختیار دولت منطقه پایتخت بروکسل اسـت. دولت متشکل از یک وزیر، رئیس‌جمهور و چهار وزیر اسـت کـه دو نفر از انها فرانسوی‌زبان و دو نفر هلندی زبان هستند. سه وزیر امور خارجه کـه حداقل یکی از آن ها باید هلندی زبان باشد، بـه وزرای منطقه اضافه میشوند.

 

باوجوداینکه این کشور از لحاظ وسعت، کوچک اسـت؛ اما شهر های مهم زیادی دارد کـه در زیر بـه انها اشاره می کنیم.آنتورب: آنتورب شهری با مردمی هلندی زبان و مرکز صنعت گران و هنرمندان زیادی اسـت. این شهر بـه‌خاطر این کـه یک بندر فعال تجاری اسـت، اهمیت زیادی دارد. موزه‌هاي‌ آنتورپ از جمله موزه سلطنتی هنرهای زیبا، موزه مایر ون دن برگ، موزه ان د استروم و موزه خط ستاره سرخ، بسیار دیدنی هستند.

نگاهی به کشور بلژیک و مردمانش

 

بیشتر بخوانید: عکس دختران باکره در آئین کلیسا برای حفاظت از بکارت خود

 

شهرهای بزرگ بلژیک

گنت: یکیدیگر از شهر های قدیمی کـه دراین کشور وجود ارد، شهر قدیمی کنت اسـت کـه مملو از ساختمان‌هاي‌ تاریخی اسـت. ساختمان رومی Koornstapelhuis حدود ۱۲۰۰ سال پیش‌ساخته شده اسـت. شهر گنت از لحاظ تاریخی اهمیت زیادی دارد.

 

طبق آخرین سرشماری جمعیت کشور بلژیک حدود ۱۱ میلیون نفر اسـت کـه ۱۵ درصد از کل جمعیت جهان اسـت. درضمن میانگین سنی مردم بلژیک ۴۲ سال اسـت.

 

زبان هلندی رایج ‌ترین زبان اصلی این کشور و زبان رسمی جامعه و منطقه فلاندری «ادغام شده با فلاندر» اسـت. این زبان بـه همراه فرانسوی، زبان رسمی منطقه بروکسل اسـت. درکنار این زبان‌ها عده‌اي از مردم این سرزمین بـه آلمانی، لوکزامبورگی و انگلیسی هم صحبت میکنند. در مورد دین هم بیشتر ساکنین کاتولیک رومی هستند، اما حضور منظم در مراسم مذهبی برای هر فرد متغیر اسـت. درضمن تقریبا یک‌سوم مردم، غیرمذهبی هستند.

 

دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند 

د رمورد فرهنگ این کشور گفته می شود کـه مردم این سرزمین برای حریم خصوصی خیلی ارزش قائل هستند. منضبط بودن جزئی از فرهنگ آنهاست و سخت‌کار میکنند. زندگی خانوادگی در فرهنگ مردم این کشور بسیار مهم اسـت.

شهرهای بزرگ بلژیک

 

بیشتر بخوانید: زجر آور ترین روش تجاوز به دختران باکره جوان «+عکس داغ»

 

ساکنین بلژیک

علاوه بر فرهنگ، ساکنین بلژیک رسوم خودرا زنده نگه می‌دارند، حتی برخی از کارناوال‌هاي‌ انها مثل آلست، غول‌هاي‌ دسته‌بندی، حیوانات و اژدها و … توسط یونسکو بـه‌عنوان شاهکارهای میراث‌فرهنگی شفاهی بـه رسمیت شناخته شده‌اند.بـه گزارش برترین بت، دختران با پوشیدن لباس عروس اعتراض خودرا بـه سیاست هاي‌ دولت و سختی مراحل ازدواج بـه گوش دولت مردان خود رساندند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت