خفن ترین روش ارضا کردن زنان با انگشت !!! (بهترین روش رسیدن به ارگاسم)

خفن ترین روش ارضا کردن زنان با انگشت !!! (بهترین روش رسیدن به ارگاسم)

با انگشت خود شـما انواع کار ها میتوانید در سکس و رابطه جنسی بکنید اما باید مهارت کافی را داشته باشید در ادامه با اینطوری یک دختر رو انگشت کن!!! «بهترین روش رسیدن بـه ارگاسم» برترین بت را دنبال کنید .

 

خفن ترین روش ارضا کردن زنان با انگشت 

اگر برای رساندن زن خود بـه ارگاسم تلاش می کنید، تنها نیستید. از آنجایی کـه هر واژن کمی متفاوت اسـت، حرکاتی کـه زنان را از خود دور می کند، از فردی بـه فرد دیگر متفاوت اسـت. هر زنی برای رسیدن بـه O بزرگ بـه چیزی کمی متفاوت نیاز دارد. همچنین، این “چیزی” ممکن اسـت صراحتاً شامل حال شـما نباشد، زیرا تنها 12.9 درصد از زنان بـه طور مداوم تنها از طریق دخول بـه ارگاسم می‌رسند.

 

در حالی کـه هیچ تکنیک “یک ترفند انگشت گذاری همه ی را تمام می کند” وجود ندارد، یقیناً برخی از دستورالعمل هاي‌ کلی وجوددارد کـه می تواند بـه شـما کمک کند در مسیر درست هدایت شوید.

 

 

باحال ترین روش انگشت کردن

بـه یاد داشته باشید، انچه در بیرون اسـت مهم اسـت. بـه طور خاص، ما در مورد کلیت صحبت میکنیم. نوعی “انگشت زدن” کـه در واقع زنان را بـه ارگاسم می‌رساند، مالیدن ناحیه بیرونی اطراف کلیشه اسـت. در واقع، بیشتر زنان آن گونه خودارضایی می کنند، زیرا این همان چیزی اسـت کـه در واقع بهترین احساس را دارد. برای اکثریت قریب بـه اتفاق زنان، نفوذ خوب اسـت، اما بـه نوعی مانند مالیدن توپ هاي‌ خود اسـت – خوشایند، اما شـما را خسته نمیکند.

 

بیشتر بخوانید: نحوه خوردن سینه زنان در رابطه جنسی | عکس های جذاب لخت دختران جوان

 

مردانی کـه فکر می کنند «حرکت» دارند، طبق معمولً در ایجاد لذت بدتر هستند. ذهنیت “یک حرکت برای تمام کردن همه ی انها” برای مردان منطقی اسـت، زیرا حرکاتی مانند نوازش و مکیدن تقریبا برای همه ی پسرها کار می کند، و اگر روغن کاری وجود داشته باشد، تقریبا هر مالشی تا حدی احساس خوبی خواهد داشت. اما برای زنان، سکته مغزی برای افراد مختلف واقعاً متفاوت اسـت.

 

 

اینطوری یک دختر رو انگشت کن!!! «بهترین روش رسیدن به ارگاسم»

کلیت آن قدر حساس اسـت کـه لمس گاهی اوقات واقعاً ناراحت کننده اسـت یا حتی بـه زنان خاصی آسیب میرساند. بنابر این اگر حرکتی برای دوست دختر سابق شـما واقعاً خوب بود، بـه این معنی نیست کـه برای دوست دختر بعدی شـما کار خوبی خواهد بود. یک مثال بارز این اسـت کـه برخی از زنان تقریبا منحصراً از طریق کلیتوریس خود بـه ارگاسم میرسند، در حالی کـه برخی دیگر ارگاسم نقطه G را ترجیح می دهند. در رخت خواب، استفاده از انگشتان مختلف را امتحان کنید . 

خفن ترین روش ارضا کردن زنان با انگشت 

زیرا برخی از دختران ممکن اسـت ترجیح دهند از انگشت کوچک تر و کوتاهتر استفاده کنید، در حالی کـه برخی دیگر ممکن اسـت انگشت وسط را برای حداکثر تحریک نقطه G ترجیح دهند.

 

 

کسب مهارت با انگشت در سکس

پورنویی کـه نشان می دهد زنان در حال ساییده شدن هستند، طبق معمولً حرکتی سخت و سریع بـه جلو و عقب را بـه تصویر می کشند کـه طبق معمولً بـه عنوان «دی‌جی» شناخته میشود زیرا چگونه چرخش یک موزیک را تقلید میکند. این نوع موزیک فوق سریع و فشار مستقیم روی کلیشه فقط برای 1 نفر از 48 زن احساس خوبی دارد.

 

برای بقیه، یا احساس خوبی ندارد یا واقعاً دردناک اسـت. برای این کـه ان را در منظر قرار دهید، تصور کنید کـه کسی دیک شـما را گرفته و نوک ان رابا کف دست خود با حداکثر سرعتی کـه می تواند بسیار محکم بمالد.

 

این یک غلغلک شدید دردناک اسـت و طبیعتاً شـما می‌خواهید ان را متوقف کنید. برای اکثریت قریب بـه اتفاق زنان، این حرکت خوبی نیست، حتی اگر زنان در فیلم هاي‌ پورن وانمود کنند کـه ان را دوست دارند.

 

 

نقاط حساس زنان با ارگاسم و انگشت

درست اسـت کـه تعداد کمی از زنان تنها از طریق دخول پیاده می شوند. در واقع، اکثر زنان برای رسیدن بـه ارگاسم نیاز بـه تحریک کلیشه خود در حین مقاربت دارند. این بدان معناست کـه اگر میخواهید همسرتان بـه ارگاسم برسد، باید بـه حساس ترین قسمت همسرتان در حین مقاربت توجه کنید. در واقع، یک احساس رایج از سوی زنان این اسـت کـه کلیت مورد توجه قرار میگیرد، اما بیشتر زنان ترجیح می دهند در طول عمل لمس شود.

باحال ترین روش انگشت کردن

برای اکثر زنان، هر چه انتظار بیشتری قبل از لمس واژن ایجاد شود، برانگیخته‌تر می شوند و زمانی کـه شروع بـه لمس کردن او میکنید، لذت بیشتری بـه شـما دست میدهد. زنانی کـه دراین نظرسنجی شرکت کردند گفتند کـه بوسه‌هاي‌ روی لب‌ها، گردن، شانه‌ها و بازوها طبق معمولً کار را انجام می دهند و همچنین بـه آرامی و بـه آرامی شکم، پاها و ران‌هایشان را نوازش می کنند.

 

 

اینطوری یک دختر رو انگشت کن!!! «بهترین روش رسیدن به ارگاسم»

بـه ناحیه فاق نزدیک شوید، اما طوری از کنار ان عبور کنید کـه انگار نامرئی اسـت. یکی از روشها “جعلی کردن” نام دارد. برای انجام اینکار، نوک انگشت خودرا بـه سمت پایین بدن همسرتان از گردن تا سینه‌هاي‌ او تا شکمش حرکت می دهید .

 

اما بـه‌جای فرود آمدن در فاق او، بـه سمت پایین پای او منحرف شوید. سپس، در راه برگشت، نوک انگشت خودرا در مسیر دیگری حرکت دهید کـه فاق وی را نیز از دست می دهد. این حرکات باعث ایجاد انتظار می شود و بـه بیدار شدن برانگیختگی کمک می کند.

 

بسیاری از خانم‌ها عاشق این نوع از خودداری هستند ودر نهایت فاق خودرا بـه سمت انگشت یا زبان شـما حرکت می دهند – نشانه خوبی از این کـه کلیشه آماده لمس اسـت. هرچه بدن او بیدارتر باشد، زمانی کـه در نهایت کلیتوریس وی را لمس کنید، لذت بیشتری خواهید داشت.

 

بیشتر بخوانید: دلیل واقعی ارگاسم ساختگی زنان فاش شد «+عکس و راهنمای ارگاسم واقعی»

 

استفاده از کرم های خفن سکس

کلیت دارای یک هود طبیعی از پوست اسـت کـه بـه نرم کردن تماس کمک می کند زیرا کلیت بسیار حساس اسـت. درست ماندن روی کلیت اغلب بسیار دردناک اسـت، بـه خصوص پس از مدت زمان طولانی، بنابر این مهم اسـت کـه همه ی چیز رابا هم مخلوط کنید.

نقاط حساس زنان با ارگاسم و انگشت

برای متعادل کردن این موضوع، اکثر زنان می گویند کـه «لایه‌بندی» با هود، لذت مناسبی را برای آن ها بـه ارمغان می‌آورد، بدون دردی کـه تماس مستقیم با کلیت میتواند منجر بـه تسهیل ان شود. برای امتحان لایه بندی، هود را لمس کنید، ان را مالش دهید تا فشاری کـه بـه ان وارد می کنید با کلیشه تماس پیدا کند.

 

 

بیشتر خانمها قبل از لمس مستقیم کلیشه می گویند کـه ترجیح می دهند رطوبت را از داخل واژن خود پخش کنید. ان را روی انگشت خود بگیرید و روی بقیه لب ها و کلیشه ان را رنگ کنید.

 

اینطوری یک دختر رو انگشت کن!!! «بهترین روش رسیدن به ارگاسم»

استفاده از این روان کننده طبیعی باعث می شود تا لمس نرم تر شود و بـه جای کشیدن یا گرفتن پوست حساس، بـه نوک انگشتان شـما اجازه می دهد سر بخورند و نوازش کنند. بـه خاطر داشته باشید، احتمالاً باید برای چند ثانیه و یک سوم رطوبت بـه عقب برگردید تا بـه خوبی پوشش داده شود. همچنین خوب اسـت توجه داشته باشید کـه همه ی خانمها روان کننده طبیعی زیادی تولید نمی‌کنند «حتی اگر واقعاً روشن باشند»؛ بنابر این از اضافه کردن مقداری روغن تولید شده بـه مخلوط خجالت نکشید.

 

 

متداول ترین “نخستین لمس” کلیشه، موردی اسـت کـه پر نور اسـت. یک زن حتی لمس اولیه اي را کـه دوست دارد با مالیدن عسل روی بال پروانه مقایسه کرد. لمس خودرا ظریف و سبک نگه دارید تا نوک انگشتتان حتی پوست را تکان ندهد و فقط روی ان سر بخورد. بـه یاد داشته باشید، کلیتوریس بسیار حساس اسـت، بنابر این بـه آرامی ادامه دهید!

استفاده از کرم های خفن سکس

 

حرکات مختلف برای رسیدن به ارگاسم با انگشت

مردانی کـه در انگشت گذاری بهترین هستند، کسانی هستند کـه بـه آرامی شروع می کنند و سپس حرکات مختلف را امتحان می کنند، در حالی کـه تماشا می کنند و بازخورد میخواهند. آن ها همچنین سؤالاتی می پرسند کـه شریک زندگی آن ها را در موقعیت سخت قرار نمیدهد. بـه عنوان مثال، سوالاتی مانند “آیا این خوب اسـت؟”

 

یا “آیا شـما نزدیک هستید؟” مسیری کـه می‌خواهید بروید نیست. در عوض، سوالاتی مانند “سریع تر یا کندتر؟” بپرسید. یا “بالاتر یا پایین تر؟” پاسخ بـه این سوالات در واقع اطلاعات مفیدی را بـه شـما می دهد تا لذت را بهتر کنید و نفس خودرا دست نخورده نگه دارید.

 

یکی از عوامل مهمی کـه مانع از رسیدن زنان بـه ارگاسم می شود این اسـت کـه نگرانی هاي‌ زیادی در سرشان وجوددارد. انها نگران هستند کـه خیلی طول بکشد، یا اگر از او بخواهند کـه حرکات خودرا تغییر دهد، شریک زندگی خودرا توهین کنند.

 

سریع‌ترین و ساده ترین کاری کـه می توانید برای افزایش شانس خود برای جدا کردن شریک زندگیتان انجام دهید این اسـت کـه بـه او خاطرجمعی دهید کـه عجله‌اي وجود ندارد. بگویید چقدر بـه ان علاقه دارید .

 

و این کـه می تواند تا زمانی کـه لازم باشد طول بکشد. همچنین، بـه او بگویید کـه اگر اتفاقی نیفتد، هیچ فشاری وجود ندارد. بسیاری از زنان نمیتوانند بـه ارگاسم برسند، زیرا احساس می کنند درصورت عدم رضایت شریک زندگی خودرا ناامید خواهند کرد. اگر این هدف نهایی را از جدول حذف کنید، در واقع احتمال رسیدن او بـه ان بیشتر اسـت.

 

 

اینطوری یک دختر رو انگشت کن!!! «بهترین روش رسیدن به ارگاسم»

یکی از راه هاي‌ جذاب برای بالا بردن همه ی چیز؟ اضافه کردن یک اسباب بازی بـه مخلوط در این جا چند محصول وجوددارد کـه بـه افزایش سطح ضربه انگشت بعدی شـما کمک می کند.

حرکات مختلف برای رسیدن به ارگاسم با انگشت

بیشتر بخوانید: 10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

 

وقتی بـه دنبال راهی آسان برای لذت بردن بیشتر شریک زندگی خود هستید، تعجب خواهید کرد کـه استفاده از روغن مناسب تا چه حد می تواند پیش برود. این روان کننده حساس کننده کلیت در هنگام استفاده از انگشت معجزه می کند. با ان خیلی دیوانه نشوید، زیرا اندک راه طولانی را طی می کند. مقداری بـه اندازه یک سکه را روی کلیشه او پخش کنی.

 

د تا حساس ترین قسمت او حتی بیشتر تحریک شود. این فرمول رابا حرکات انگشت گذاری و تکنیک هاي‌ انگشت گذاری کـه بـه تازگی آموخته اید، جفت کنید، و تمام ابزارهایی را کـه برای ارائه باورنکردنی ترین ضربه انگشت عمرش بـه او نیاز دارید، در اختیار دارید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت