تیپ لختی هالووین بازیگران معروف با تم گربه (+عکس)

تیپ لختی هالووین بازیگران معروف با تم گربه (+عکس)

بـه مناسب فستیوال بزرگ هالووین بازیگران و چهره هاي‌ مشهور هالیوودی با لباسی شبیه بـه تم گربه درکنار هم قرار گرفتند در ادامه با تیپ لختی هالیوون بازیگران مشهور با تم گربه «+عکس هات» برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس های سکسی هالووین بازیگران هالیوودی 

این گربه سانان زیبا در پوست جدید نه زندگی خود بسیار راحت بـه نظر میرسند!ما این جمعه 13 را برای شـما بـه ارمغان می آوریم. Vivica A. Foxx، Chrissy Teigen، Lele Pons و Nicola Peltz Beckham تنها برخی از دخترانی هستند کـه سبک احساسی، گربه اي و تیره را انتخاب کردند.

تیپ لختی هالووین بازیگران معروف با تم گربه «+عکس هات»

کیم کارداشیان با لباس گربه در هالووین

کیم کارداشیان کـه آماده ضربه زدن بـه لباس مشکی بود، کت و شلوار گربه اي مشکی بـه تن کرد و با گوش هاي‌ گربه اي و دندان هاي‌ تیزش خشن بـه نظر می‌رسید.

 

لیندسی لوهان همیشه برای یک “جمعه وحشی” حاضر بوده اسـت، اما پس از یک مهمانی هالووین، با پوشیدن مقداری توری با خون ساختگی روی صورتش، آرامش و عشق را بـه پاپاراتزی ها نشان داد!

 

تاریخچه هالووین

همان طور کـه گفتیم، هالووین ریشه در جشنواره باستانی Samhain «سو- این» دارد کـه سلت هاي‌ بریتانیا و ایرلند باستان ان را برگزار می کردند. در ان زمان، اعتقاد بر این بود کـه روز اول نوامبر زمستان شروع می شود. این تاریخی بود کـه گله ها را از مرتع برمیگرداندند و فصل برداشت و سرما و تاریکی آغاز می شد.

عکس های سکسی هالووین بازیگران هالیوودی 

 


بیشتر بخوانید: چهره هالیوودی با لباس لختی از رستوران اخراج شد «+عکس»


 

سلتی ها معتقد بودند با آغاز زمستان ارواح کسانی کـه از دنیا رفته اند برای بازدید از خانه هایشان بـه این دنیا برمیگردند و روح کسانی کـه در طول سال گذشته مرده بودند بـه جهان ما می‌آید.

 

مردم برای روشن کردن اجاقهایشان در زمستان و همین طور برای ترساندن ارواح خبیث و شیطانی روی تپه ها آتش روشن می کردند و گاهی اوقات هم ماسکها و لباس هاي ترسناکی میپوشیدند تا اگر روح شیطانی و خبیثی بـه این دنیا آمد آن ها را نشناسد و از حضورشان مطلع نشود. بـه این ترتیب مفاهیمی مثل جادوگر، پری و شیاطین با جشن هالووین مرتبط شدند.

 

علاوه بر این، سلتی ها اعتقاد داشتند کـه این دوره برای پیشگویی درباره مسائلی مثل ازدواج، سلامتی و مرگ مناسب اسـت. وقتی رومیها در قرن اول پس از میلاد بر سلتی ها تسلط پیدا و سرزمینهایشان را فتح کردند، جشنهای خودشان بـه نامهای فرالیا «Feralia»- جشن گرامیداشت یاد مردگان- و بزرگداشت پومونا «Pomona» – الهه محصول- رابا هالووین ادغام کردند.

 

تیپ لختی هالووین بازیگران معروف با تم گربه «+عکس هات»

در قرن هفتم پس از میلاد، پاپ بونیفاس چهارم 13 می را بـه عنوان روز همه ی قدیسان اعلام کرد. یک قرن بعد از ان و احتمال در تلاشی برای جای گزین کردن جشنهای بت پرستی با مراسم مسیحی، روز همه ی قدیسان بـه اول نوامبر منتقل شد. بعد ها این روز بـه شب مقدس «hallowed» ودر نهایت بـه هالووین «Halloween» تبدیل شد.

تاریخچه هالووین

هالووین در ان زمان بـه جز اروپا در قسمت هاي‌ کمی از آمریکا هم برگزار می شد. در واقع جشن هالووین در اوایل تا حد زیادی بین استعمارگران امریکایی و بـه خاطر سیستم مذهبی افراطی پروتستان ممنوع بود، اما در دهه 1800 بـه تدریج جشنواره هایي مرتبط با برداشت محصول خلق شدند کـه عناصر هالووین را هم در برمیگرفتند.

 

وقتی مهاجران و از جمله ایرلندی ها در اواسط قرن نوزدهم بـه ایالات متحده رفتند، آداب و رسوم هالووین را هم با خودشان بـه آنجا بردند و بـه این ترتیب، هالووین در قرن بیستم بـه یکی از تعطیلات اصلی و محبوب آمریکایی ها و بـه خصوص در میان بچه ها تبدیل شد.

 

جشن هالووین در اصل بر اساس ارواح و دنیای مردگان شکل گرفته اسـت، چون مردم قدیمی معتقد بودند شب قبل از سال نو، مرزهای بین دنیای مرگ و زندگی برداشته می شود و ارواح مرده ها می‌توانند بـه دنیای ما بیایند. برای همین با پوشیدن لباس هاي وحشتناک و مخصوص و آتش روشن کردن، سعی می کردند ارواح شیطانی را از خودشان دور کنند.

 


بیشتر بخوانید: موزیک ویدیو سکسی و لختی این خواننده معروف سوژه شد «+عکس»


 

عکس های سکسی بازیگران در هالووین

همین حالا دیگر هالووین با مهمانی و دورهمی، شوخی هاي‌ بامزه و پوشیدن لباس هاي عجیب‌وغریب و وحشتناک و مراسم جالبی مثل قاشق زنی یا همان تریک اور تریت «trick-or-treat» جشن گرفته می شود. علاوه بر این، خیلی ها کدو تنبل را خالی و روی ان را حکاکی می‌کنند و بـه شکل صورتهای وحشتناک در می آورند. این کدو تنبلهایی کـه با گذاشتن شمع داخلشان بـه صورت فانوس درآمده اند یکی از نمادهای مشهور هالووین بـه حساب می‌آیند.

تیپ لختی هالووین بازیگران معروف با تم گربه «+عکس هات»

در قرن نوزدهم، مهاجرانی کـه از اروپا بـه ایالات متحده آمریکا آمده بودند آداب و رسوم هالووین رابا خودشان بـه این منطقه آوردند و باعث محبوبیت و رواج بیشتر هالووین شدند.

 

در دهه 1950؛ قاشق زنی بـه یکی از محبوبترین کارهای هالووین بـه خصوص بین بچه ها تبدیل شد. بچه ها با پوشیدن لباس هاي هالووین بـه خانه هاي‌ مختلف سر میزنند و از صاحبخانه درخواست شکلات و آبنبات می‌کنند. در حال حاضر هالووین یکی از بهترین و بزرگ ترین تعطیلات برای فروش آب نبات و شکلات در آمریکا اسـت.

 

نماد های هالووین

مشخص‌ترین تصویری کـه از هالووین در ذهن‌ها ماندگار شده، کدوی تنبلی‌ اسـت کـه دهانی بزرگ با چشمانی گرد بر روی ان حکاکی شده اسـت. داخل کدو تنبل چراغی گذاشته می شود تا مانند فانوس روی دست‌ها حمل شود. شاید برای بسیاری از دوستداران جشن نمادین هالووین جالب باشد کـه بدانند چگونه کدو تنبل بـه این مراسم باستانی وارد شده اسـت.

 

گفته شده جک اولانترن مردی ایرلندی بود کـه در نیمه‌هاي‌ شب در جنگلی تاریک گذر می کرد. او شاهزاده‌ي تاریکی «شیطان» را در راه دید و با حک کردن صلیبی بـه پوست درخت، وی را اسیر کرد.

 

شیطان با جک عهد کرد کـه در صورتی کـه آزاد شود هیچوقت وی را وارد جهنم نکند. شیطان آزاد شد اما جک بـه رفتارهای ناپسند خود ادامه داد و هنگام مرگ بـه دلیل رفتارهای زشتش از ورود بـه بهشت محروم شد. جک تصمیم گرفت بـه سراغ دوست شیطان خود یعنی شاهزاده‌ي تاریکی برود. شیطان بر سر قول خودش بودو وی را وارد جهنم نکرد و تکه ذغال سنگی برای او پرتاب کرد.

 


بیشتر بخوانید: عکس های برهنه لانا رودس پورن استار آمریکایی


 

عکس های سکسی بازیگران در هالووین

تیپ لختی هالووین بازیگران معروف با تم گربه «+عکس هات»

جک، تکه ذغال سنگ را داخل شلغمی گذاشت کـه مانند فانوس در شب‌هاي‌ تاریک راه وی را روشن کند. در واقع، مردم ایرلند ابتدا از شلغم‌هاي‌ حک شده کـه مانند فانوس روشن بودند، استفاده می کردند. بعد ها با طراحی مدرن، کدوهای تنبل با تزئینات چشمگیر در آمریکا رایج شدند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت