تجاوز هولناک مردی به کروکودیل در باغ وحش (+عکس)

تجاوز هولناک مردی به کروکودیل در باغ وحش (+عکس)

هر تجاوزی بـه حیوان ممکن کمی باور پذیر باشد اما بـه تمساح و کروکودیل واقعا غیرقابل باور اسـت در ادامه با تجاوز هولناک مردی بـه کروکودیل در باغ وحش «+عکس» برترین بت را دنبال کنید .

 

تعرض جنسی مردی به تمساح جلوی چشم مردم

اقدام عجیب و جنجالی یک پیرمرد دیوانه کـه بـه یک کروکودیل یا تمساح ماده تجاوز کرد. این پیرمرد کـه جلوی مردم خیابان برهنه شده و بـه یک سوسمار ماده تجاوز میکرد مورد خشم مردم قرار گرفت و توسط پلیس بازداشت شد.

و این پیرمردی روزی چندین مرتبه بـه این سوسمار ماده تجاوز جنسی می‌کرد و از مردم بابت اینکار پول زیادی دریافت می‌کرد در ادامه تصاویری از تجاوز یک پیرمرد بـه یک سوسمار جلویه مردم رابا جزئیات بیشتر خواهید خواند.

 

مردی در فلوریدا بـه جرم بستن چشم و دست و پای یک تمساح و روزی چندین بار تجاوز جنسی بـه این حیوان درنده دستگیر شد ! این مرد فلوریدایی چشم تمساح را بسته و دست و پاهایش رابا گره هاي‌ طناب محکم کرده و چندین بار در روز بـه این حیوان تجاوز کرده بود.

 

زمینهای باتلاقی شهر فلوریدا انواع حیوانات اعم از کروکودیل را داراست . روبرت داروین ۵۹ ساله ماهیگیر نسبتا ناشناخته اي کـه در حومه شهر فلوریدا زندگی می‌کند بـه اتهام بسیار عجیب غریبی دستگیر شده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: دختران باکره بلژیکی در خیابان خواستار شوهر شدند «+عکس جالب»

 

تجاوز هولناک مردی به کروکودیل

پلیس می‌گوید یک مرد کـه در حین پیاده روی اش در طبیعت صحنه اي عجیب دیده بود در گزارشی بـه انها خبر از تجاوز جنسی این ماهیگیر بـه تمساح در حیاط خلوت خانه اش را داد . بـه گزارش آکاپرشین مرد می گوید شنیده داروین در حین تجاوز جنسی بـه تمساح می‌گوید دفعه بعدی کـه خواستی یک مرد را بکشی کارت را بهتر انجام بده حالا تو تا وقتی زنده اي فاحشه ي منی!

 

کلانتر شهرستان کالیر می‌گوید داروین را بخاطر چندین مورد ظلم و ستم بـه حیوانات و یک فقره نگه‌داری غیر قانونی حیوان وحشی در منزلش دستگیر کرده اسـت .

تعرض جنسی مردی به تمساح جلوی چشم مردم

روبرت داروین در بازجویی گفت : من هیچ میل جنسی بـه کروکودیل نداشتم ! اما چون هنگامی کـه من در حال ماهیگیری بودم این تمساح می‌خواست من را بـه زیر آب بکشد و بخورد ؛ آن را صید کردم و خواستم درس بزرگی بـه او بدهم و تنبیه اش کنم . من میتوانستم وی را بکشم ولی با این راه ساده انتقامم را گرفتم.

 

داروین بـه پلیس گفته بود برنامه داشته تا دم این تمساح را ریز ریز کند و دندان هاي جلوییش را بـه عنوان بخشی از طرح انتقام خود بکشد .این تمساح کـه آسیب جزئی در هنگام صید دیده بود بـه حیات وحش بازگردانده میشود.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز فجیع به دختر باکره در عربستان «+عکس»

 

زوفیلیا چیست ؟

یکی از انواع اختلالات و انحرافات جنسی، بـه برقراری رابطه جنسی با حیوانات مربوط میشود. فارغ از آسیب ها و صدمات جسمی و روانی و آزار حیوانات، این موضوع بـه شدت سلامت روان افراد و جوامع را در دسترس خطر جدی قرار میدهد. متاسفانه این روند در جهان بـه ظاهر متمدن حال حاضر، سیر صعودی داشته تا جایی کـه در برخی از مناطق، یک امر مجاز شمرده شده اسـت. برقراری رابطه جنسی با حیوانات، بستر مناسب برای شیوع و گسترش بیماری هاي‌ مشترک میان حیوان و انسان را مهیا می سازد.

 

هر گونه برقراری رابطه جنسی انسان با حیواناتی نظیر گوسفند، گاو، گربه، اسب، الاغ، سگ و … در زمره برقراری روابط جنسی با حیوانات بـه شمار می‌آید. لازم بـه ذکر اسـت کـه رابطه جنسی با حیوانات هنگامی بـه عنوان انحراف جنسی شناخته می‌شود.

 

ک.ه به رغم مهیا بودن شرایط طبیعی، فرد در تخیلات خود تنها بـه وسیله تجسم رابطه جنسی با حیوان ارضا می‌گردد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا توضیحات بیشتری را در مورد این کـه “رابطه جنسی با حیوانات یا بـه عبارت دیگر، زوفیلیا چیست؟” ارائه خواهیم داد.

 

عکس هایی از سکس با حیوانات

چنانچه خودتان یا اطرافیانتان از این نوع اختلال جنسی رنج برده و باعث ایجاد مشکل برای شـما میشود، می‌توانید با مشاوران جنسی مجموعه ارتباط گرفته ودر کوتاه ترین زمان ممکن بـه حل این اختلال بپردازید.

 

با توجه بـه این کـه این انحراف جنسی نوعی هنجار شکنی اجتماعی تلقی میشود، و صحبت دراین باره ممکن اسـت برای شـما دشوار باشد، بهترین راه جهت حل این اختلال، ارتباط و دریافت مشاوره بـه صورت تلفنی می‌باشد.

زوفیلیا چیست ؟

زوفیلیا نوعی بیماری و انحراف جنسی می‌باشد، کـه فرد تمایل بـه برقراری رابطه جنسی با حیوانات را دارد. عمل حیوان خواهی در شرایطی بـه عنوان انحراف و اختلال جنسی شناخته می‌شود، کـه فرد درصورت داشتن شرایط طبیعی برای سکس با انسان، مایل بـه برقراری رابطه جنسی با حیوانات بوده و بـه دنبال ارضاء امیال جنسی خود با حیوان می باشند.

 

در شرایطی دیگر، چنانچه فرد شرایط برقراری رابطه ي جنسی نرمال را نداشته، و بـه دنبال ارضای میل جنسی خود با حیوانات می باشد، دراین صورت می توان گفت این میل و برقراری رابطه اختلال حیوان خواهی محسوب نخواهد شد، اما فرد باید آگاه باشد کـه کاری غیر اخلاقی انجام داده اسـت

 

بیشتر بخوانید:  تجاوز جنسی به مومیایی 3000 ساله توسط نگهبان موزه «+عکس»

 

تجاوز مردی به کروکودیل 

در کشور های غربی و دنیای بـه اصطلاح مدرن، ازدواج با حیوانات کاملا عادی سازی شده و بـه سرعت در حال افزایش می باشد، و همانگونه کـه می دانید این ازدواج ها بـه منظور برقراری رابطه جنسی با حیوان می‌باشد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت