تجاوز جنسی به مومیایی 3000 ساله توسط نگهبان موزه (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 28 نوامبر 2023
تجاوز جنسی به مومیایی 3000 ساله توسط نگهبان موزه (+عکس)

یک نگهبان موزه کـه سن جوانی هم داشت در چند وقت گذشته بـه یک مومیایی ۳۰۰۰ سال پیش تجاوز جنسی و رابطه دهانی برقرار کرد در ادامه با تجاوز جنسی بـه مومیایی 3000 ساله توسط نگهبان موزه «+عکس» برترین بت را دنبال کنید. 

سکس یک پسر جوان با جسد مومیایی 

تاکنون کلمه مومیایی را بسیار شنیده ایم، مومیایی بـه جسدی گفته می شود کـه پوست و گوشت خشک شده ان در اثر تماس عمدی یا تصادفی با مواد شیمیایی، سرمای فوق‌العاده زیاد، رطوبت بسیار پایین یا نبود هوا حفظ شده‌اسـت.

تجاوز جنسی به مومیایی 3000 ساله توسط نگهبان موزه «+عکس»

مومیایی کردن، روشی برای حفظ جسد اسـت کـه مصری‌ها امعا و احشا و مغز را پیش از خواباندن جسد در سدیم‌کربنات ازبدن خارج میکردند و سپس در نوارهای پارچه‌اي می‌پیچیدند. مصر بیشترین مومیایی هاي‌ جهان را دارد و بـه این امر کـه جسم روج مردگان سالم می‌ماند ایمان دارند!

تجاوز جنسی به مومیایی 3000 ساله

مصری‌ها مومیایی کردن را از حدود سال 3000 ق.م شروع کردند، اما مومیایی‌هاي‌ مربوط بـه 6000 سال پیش‌از میلاد در منطقه‌ي چینچوروس کشف شده‌اسـت کـه نشان میدهد سرخ‌پوستان پیش‌از مصری‌ها دست بـه مومیایی‌کردن زدند و اینک با خبر هولناک و تجاوز بـه مومیایی 2500 ساله اینبخش خبری را تکمیل میکنیم

بیشتر بخوانید: باردار کردن اجباری 32 زن توسط یک مسیحی اسرائیلی در کلیسا «+عکس»

درسال 2013 باستان شناسان مصر از کشف مقبره اي باستانی با یک مومیای کاملا سالم خبر دادند. مومیایی کشف شده جهت تحقیقات بـه موزه اسمیتسونیان در واشینگتن دی سی امریکا فرستاده شد.

عکس هایی از جسد مومیایی

کـه حدود 2500 سال قبل می زیسته و هدایای درون مقبره نشان می داد کـه او از یک خانواده اشرافی بوده اسـت.این مومیایی کـه در موزه واشینتگتن نگه داشته می ‌شد در ژانویه سال 2016 مسئولان

سکس یک پسر جوان با جسد مومیایی 

موزه متوجه شدند کـه آسیب هاي‌ بسیار جدی بـه دهان و زیر شکم مومیایی وارد شده اسـت! سوالی کـه در میان همه ی مطرح شد این بود کـه چگونه ممکن اسـت یک مومیایی 2500 سال درون محفظه شیشه اي بماند اما آسیب جدی از این دو نواحی دیده باشد!!!؟سوالی کـه باستان شناسان را متحیر کرد…

باستان شناسان با تصمیم گیری و نصب چند دوربین در موزه در انتظار کشف این رویداد بسیار عجیب شدند.صبح سومین روز نصب دوربین ها دیوید اسکورتون رئیس موزه در حالی کـه تصاویر دوربین ها را در شب گذشته بررسی می‌کرد با صحنه بسیار تاسف آوری روبه‌رو شد. نگهبان 14 ساله ي موزه جیمز مونر نیمه هاي‌ شب وارد اتاق محل نگه داری مومیایی شده و لباس هایش را دراورد و پس از برداشتن محفظه ي شیشه اي مومیایی بر روی ان دراز کشیده و رابطه جنسی انجام داده اسـت!!!!!

عکس هایی از جسد مومیایی

بیشتر بخوانید: تجاوز فجیع به دختر باکره در عربستان «+عکس»

سکس یک مرد با زن مومیایی

جیمز مونر نگهبان بـه این امر هم اکتفا نکرده و با برقراری رابطه دهانی، بـه دهان این مومیایی آسیب زده اسـت!دیوید اسکورتون پس از دیدن فیلم پلیس را خبر کرده و جیمز مونر بـه جرم آسیب رساندن بـه اموال موزه و مومیایی 2500 ساله دستگیر و راهی زندان شد.

سکس یک مرد با زن مومیایی

بیشتر بخوانید: متجاوزان جنسی توسط این زن هندی سلاخی میشوند! «+عکس»

سکس یک مرد با زن مومیایی

پس از این رخداد کمپینی در آمریکا و اروپا بـه راه افتاد کـه از سهل انگاری مسئولان موزه در حفظ و نگه داری آثار با ارزش انتقاد میکرد.شعار این کمپین چنین بود؛ من اگر مُردم لطفا مرا مومیایی نکنید! اگر مومیایی کردید، لطفا مرا بـه موزه اسمیتسونیان تحویل ندهید، اگر مرا بـه موزه اسمیسوتیان تحویل دادید لطفا لطفا لطفا جیمز مونر را مامور نگهبانی از من نکنید!

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت