عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان (+عکس)

آخرین بروزرسانی : 4 اکتبر 2023
عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان (+عکس)

بزرگ کردن الت تناسلی خود بـه صورت عمل جراحی توسط دکترها و دکتر ها کارهای عجیبی می‌باشد در ادامه با عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بـه روشی عجیب «+عکس» برترین بت را دنبال کنید. 

مراکز عمل جراحی بزرگ کردن الت تناسلی مردان 

پس از بوتاکس، پرکننده‌هاي‌ تزریقی دومین عمل زیبایی کم تهاجمی رایج در ایالات متحده هستند. طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، سالانه بیش از 2.6 میلیون نفر از پرکننده‌هاي‌ تزریقی استفاده می کنند. با این حال، طبق آمار سال 2020؛ تنها حدود هشت درصد از تمام اعمال زیبایی بر روی مردان انجام شده اسـت.

عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به روشی عجیب «+عکس»

دکتر دیوید شفر، یک جراح پلاستیک دارای گواهینامه دو طرفه کـه در شهر نیویورک کار می کند و بنیانگذار خیابان پنجم کلینیک شفر، می‌گوید: «یقیناً یک انگ اجتماعی برای مردان مستقیم وجوددارد، اما در حال کاهش اسـت. شاید از زمانی کـه در نیویورک زندگی میکنم مغرضانه هستم، اما تعداد بیشتری از مردان تحت عمل جراحی پلاستیک قرار می گیرند.»

در حالی کـه بسیاری از افراد فیلر رابا صورت، بـه ویژه لب‌هاي‌ زنان مرتبط میدانند، افراد از هر جنسیتی میتوانند بـه لطف پرکننده‌ها از احساس گرما بیشتر لذت ببرند – و بله، این شامل پرکننده‌هاي‌ دیک نیز می شود.

شش سال پیش، دکتر شفر روشی را ابداع کرد کـه از پرکننده‌ها برای ارائه راه حلی با حداقل تهاجم برای افزایش فوراً پهنا و دور آلت تناسلی استفاده میکند.

میانگین اندازه الت تناسلی مردان

در حالی کـه یک مطالعه درسال 2014 منتشر شده در مجله British Journal of Urology International گزارش می دهد کـه میانگین اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ 5.16 اینچ طول و 4.59 اینچ عرض اسـت، مردان نیز با استانداردهای بدن غیر واقعی روبه‌رو هستند – و مانند زنان، قابل درک اسـت کـه آن ها ممکن اسـت بخواهند اینکار را انجام دهند.

مراحلی را برای کمک بـه آن ها در دستیابی بـه این استاندارد ها انجام دهند.بـه هرحال، اعتماد بـه نفس، نه اندازه واقعی دیک، عنصر اصلی مفهوم بدنام “انرژی بزرگ دیک” اسـت.

مراکز عمل جراحی بزرگ کردن الت تناسلی مردان 


بیشتر بخوانید: 5 روش لیس زدن بیضه آقایان با زبان و لب «+عکس داغ»


من متوجه شده ام کـه تقریبا هر مردی در مورد آلت تناسلی خود شک دارد و هیچکس کاملاً از انچه کـه دارد راضی نیست. در حالی کـه اکثر بیماران ما از نظر اندازه متوسط تا بزرگ هستند، انها متوجه این موضوع نیستند. “با محبوبیت پورن در اینترنت، پسرها واقعاً درک تغییر یافته اي از اندازه نرمال یا متوسط دارند.”

دکتر شیفر با استفاده از تکنیک کانولا، فیلرهای پوستی را بـه تنه آلت تناسلی تزریق میکند کـه در نتیجه ظاهری ضخیم تر و سنگین‌تر ایجاد می کند. این پرکننده‌ها را میتوان برای تقویت بیشتر روی سر یا سر آلت تناسلی نیز اعمال کرد.

برای کسانی کـه نگران ایده سوزن در نزدیکی اندام تناسلی خود هستند، نترسید. دکتر شفر از یک بلوک عصبی بـه عنوان نخستین گام استفاده می کند کـه شفت را برای این عمل بی حس می کند. حتی خود پرکننده ها نیز حاوی عوامل بی حس کننده هستند، بنابر این نباید بعد از ان خیلی دردناک شود.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

دکتر شفر در درجه اول از پرکننده هاي‌ پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک، بـه ویژه Juvederm Volux XC استفاده می کند کـه میتواند تا دو سال دوام بیاورد. اسیدهای هیالورونیک همچنین مزیت دیگری را ارائه می‌دهند کـه اگر بعدا نظر خودرا تغییر دهید، بـه اسانی با استفاده از یک آنزیم تزریقی قابل برگشت هستند.

میانگین اندازه الت تناسلی مردان

آیا در مورد داشتن رابطه جنسی پس از انجام عمل کنجکاو هستید؟ دکتر شفر توصیه می کند کـه در هفته اول از رابطه جنسی نفوذی و پنج روز پس از عمل از رابطه جنسی دهانی خودداری کنید.

بیماران تشویق می شوند تا برای کمک بـه صاف کردن پرکننده، بـه خودارضایی یا کارهای دستی «کـه همیشه دستکم گرفته شده اند» بپردازند. اما بعد از ان؟ بسیاری از آن ها تجارب جنسی افزایش یافته را هم برای خود و هم برای شریکشان گزارش میدهند. اما حرف ما را قبول نکنید.

ما با جیسون «نام واقعی او نیست» در مورد تجربه نخستین باری کـه او از دریافت فیلرهای آلت تناسلی از دکتر شفر داشت صحبت کردیم. چیزی کـه وی را بیشتر می ترساند ممکن اسـت شـما را شگفت زده کند. این سوزن‌هاي‌ آلت تناسلی او نبود، اما بینشی را در مورد استانداردهای دوگانه‌اي کـه مردان هنگام انجام عمل‌هاي‌ زیبایی با ان‌ها مواجه می شوند، نشان میدهد.


بیشتر بخوانید: میانگین اندازه آلت تناسلی مردان 30 کشور دنیا «+عکس»


نظرات مردم در مورد عمل کردن الت تناسلی 

جیسون: بـه عنوان یک فرد، ما همیشه سعی میکنیم خودمان را بـه طرق مختلف بهتر کنیم. چه از نظر جسمی، ذهنی یا معنوی، ما یک انگیزه و تمایل ذاتی داریم کـه خودمان را ارتقا دهیم و بهترین باشیم.

این همان چیزی اسـت کـه افراد را مجبور می کند ساعت ها در باشگاه بگذرانند و برای تغییر بدن خود تمرین کنند. بنابر این، اگر چه قبلاً خودم را پایینتر از حد متوسط نمیدانستم، همیشه بخشی از من وجود داشت کـه آرزو میکرد بزرگتر باشد، نه فقط برای یک شریک جنسی، بلکه برای من.

نظرات مردم در مورد عمل کردن الت تناسلی 

آیا در گذشته عمل های زیبایی انجام داده اید؟

نه هرگز!

از چه چیزی بیشتر میترسید؟

واقعاً خیلی جالب اسـت… البته، ترس فیزیکی از گذاشتن سوزن روی چنین قسمت ظریفی ازبدن وجوددارد، اما بزرگ ترین ترس من در واقع رفتن بـه کلینیک برای نخستین بار بود. این چیزی بود کـه برای من خیلی ناراحت کننده بود، و فکر این کـه باید بـه همه ی در کلینیک اذعان کنم کـه دلیل حضورم در آنجا اسـت، کمی اضطراب بـه من داد.

نیاز بـه ترس داشتی؟

نه در حداقل! همه ی مهربان و خوش برخورد بودند. من احساس خاص و مهمی داشتم، اما بدون قضاوت کاملاً پذیرفته شدم. و دکتر شفر با اعتماد بـه نفس و آرامش من را کاملا راحت کرد.

در مورد چه چیزی بیشتر هیجان زده بودید؟

این خیلی برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران نبود، بلکه فقط راه رفتن با ان “BDE” و اعتماد بـه نفس جدید بود.

تهیه کننده واقعی چگونه بود؟

این روش بـه طرز شگفت انگیزی آسان و سریع بود. دکتر شفر پس از پوشیدن یک روپوش، محل را استریل می کند. سپس مقداری داروی بی حسی تزریق می کند کـه بلافاصله عمل می کند و آلت تناسلی را بی حس می کند. این تنها بخشی از روش اسـت کـه در ان شـما یک نیشگون گرفتن عملا نامحسوس را احساس می‌کنید. بعد از ان؛ شـما اصلاً چیزی احساس نمیکنید. سپس دکتر فیلر را تزریق می کند و پس از 5 تا 10 دقیقه، این فرآیند بـه اتمام می‌رسد.

چگونه اعتماد به نفس و زندگی جنسی شما را تغییر داده است؟

این تنها بزرگ ترین تقویت کننده اعتماد بـه نفس در زندگی من بوده اسـت. این ربطی بـه سطح فعالیت جنسی ندارد. بله، داشتن رابطه جنسی بعد از عمل باورنکردنی اسـت. شریک زندگی من از ظاهر و احساس کامل چنین آلت تناسلی هیجان زده شد.

اما برای من، بهترین حس این اسـت کـه با ان قدم بزنم، احساس سنگینی و سنگینی داشته باشم. بنابر این، اعتماد بـه نفس هم از اتاق خواب و هم از دلخوری هاي‌ روزانه ناشی می شود.


بیشتر بخوانید: آب منی آقایون رو بخوریم یا نه؟ | نحوه ارضا کردن و خوردن در سکس «+عکس»


الت بزرگانه

عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان 

چیزهای زیادی در زندگی وجوددارد کـه از ترس شروع بـه انجام انها می‌کنیم. در مورد این رویه در ان شرایط بودم. من احساس ترس و احساس شرمندگی داشتم، نه بـه نگرانی در مورد انچه ممکن اسـت بـه همراه داشته باشد و پتانسیل چیزی کـه فکر می‌کردم ممکن اسـت تجربه دردناکی باشد. اما تک تک ان احساسات بی دلیل بود.

ثبت نام در سایت سیگاری بت