بزرگ بودن سینه های این زن باعث یک اتفاق عجیب شد (+عکس)

بزرگ بودن سینه های این زن باعث یک اتفاق عجیب شد (+عکس)

یک زنی با اندام بزرگ و چاقی کـه داشت بعد از گیر کردن در چاله بـه دلیل بزرگ بودن اندام جنسی و سینه هاي‌ خود نتوانست نجات پیدا کند و یک اتفاق عجیب پیش اومد در ادامه سایت برترین بت را دنبال نمایید .

 

این زن با بزرگ بودن سینه هایش در چاله گیر کرد

ماجرای دختری کـه در چاه فاضلاب بخاطر بزرگی سینه هایش گیر کرد و این خبر دست بـه دست در شبکه هاي‌ اجتماعی می‌چرخد! علت این اتفاق را دربخش زیر از سایت برترین بت دنبال نمایید.

 

بزرگ بودن سینه های این زن باعث یک اتفاق عجیب شد «+عکس»

 

گیر کردن سینه هاي‌ گنده دختر دانشجو در چاه فاضلاب ماموران آتشنشانی را وارد عملیات کرد. یک دختر دانشجو بـه دلیل وزن بالایی کـه دارد در چاه فاضلاب گیر افتاد ودر هنگام خارج شدن سینه هایش بـه دیواره چاه گیر کرد و مانع خروج او از چاه شد کـه با تلاش ماموران آتشنشانی نجات پیدا کرد.

 

دختر دانشجو پس از افتادن موبایلش در چاه فاضلاب خودش دست بـه کار شد اما بـه علت سنگینی و وزن زیاد با مشکل مواجه شد. دختر نوجوان ۱۶ ساله اهل دوور ایالت کنت هنگامی کـه گوشی موبایلش در جوی فاضلاب نسبتا عمیق شهر افتاد تصمیم گرفت

 

خودرا مجهز بـه یک جفت چکه و حوله نماید و بـه هر طریقی شده انرا در بیاورد. بـه کمک مادر از چاه فاضلاب رفت پایین. هنگامی کـه تا گردن در فاضلاب فرو رفته بود بـه خاطر وزن سنگین خود نمی توانست بالا بیاید.

 

بیشتر بخوانید: سینه های بزرگ سلنا گومز شما را شوکه میکند! «عکس لختی خواننده معروف»

 

بزرگ بودن سینه 

مادر دختر خانم “جوآن برچنو ۳۶ ساله از ترس خفه شدن دخترش سریعا بـه آتشنشانی زنگ می‌زند. مامورین بـه موقع بالای چاه حاضر می شوند و دختر را نجات میدهند.

 

این زن با بزرگ بودن سینه هایش در چاله گیر کرد

دختر دانشجو “الا ان برچینو میگوید: همه ی چیز بـه ارامی داشت تمام می شد. من می توانستم بالا بیایم. نیاز بـه کمک نبود. فقط مادرم یک خورده دستپاچه شد و فورا بـه امداد و نجات زنگ زد.

 

دلیل گیر کردن یک زن در چاله خیابان

بـه گزارش برترین بت هنگامی کـه من بالا امدم از خجالت یک راست بـه سمت خانه بـه راه افتادم و خودم را انداختم در حمام. وی می افزاید با گوشی موبایلم صحبت میکردم هنگامی کـه می‌خواستم انرا در جیبم بگذارم از دستم لیز خورد و افتاد تو چاه فاضلاب.

 

مادر دختر میگوید چاه فاضلاب نزدیک خانه بود. هنگامی کـه من شتابان بـه سمت خانه رفتم تا بـه امداد و نجات زنگ بزنم هنگامی کـه برگشتم و دیدم دخترم بـه سمت خانه می‌آید از خنده روده بر شده بودم.

 

 

معایب بزرگ بزرگ بودن سینه ها برای خانمها

 

۱» مشکلات کمری

خانم‌هایي کـه سینه‌ بزرگ دارند، طبق معمول هنگام بارداری از دکتر زنان و زایمان انلاین این پیام را دریافت می کنند کـه بافت سینه‌هایشان خیلی متراکم اسـت. هر چند در ابتدای بارداری این موضوع چندان مهم بـه نظر نمیرسد، اما پس از تولد نوزاد و جمع شدن شیر در پستان، سنگینی بیش از حدی در ان‌ها احساس میشود.

 

نکته جالب اینجاست کـه وزن تقریبی هر یک از سینه‌هاي‌ بزرگ و پر از شیر چنین خانم‌هایي چیزی حدود ۳.۵ کیلو گرم اسـت! یعنی کمر این افراد باید وزنی حدود ۷ کیلو گرم را تحمل کند. این وزن تقریباً ۲ برابر وزن یک نوزاد تازه متولد شده اسـت. بنابر این احساس درد و فشار در کمر در چنین افرادی چندان بعید و دور از ذهن نخواهد بود.

 

از دیگر عوارض سینه‌هاي‌ بزرگ خمیده راه رفتن و قوز کردن اسـت. زیرا عقب نگه داشتن شانه‌ها بـه دلیل وزن بالای سینه‌ها احساس دردناکی را برایشان ایجاد میکند. ضعف عضلات کمری، درد در ناحیه شانه، گردن و کمر و حمل همیشگی وزنی معادل دو نوزاد تازه به دنیا آمده در سینه‌ها تنها بخشی از عوارضی اسـت کـه سینه‌هاي‌ بزرگ بـه فرد تحمیل میکند.

 

 

۲» داشتن سینه‌های بزرگ شیر دادن به بچه‌ها را تقریباً غیر ممکن می‌سازد

داشتن سینه‌هاي‌ بزرگ شیر دادن بـه بچه را بـه یکی از دشوارترین کارهای ممکن تبدیل می کند. حال بماند کـه فارغ از اندازه سینه‌ها، شیر دادن برای بسیاری از مادر ها کار چالش برانگیزی اسـت و همیشه لذت‌بخش نیست.

 

افرادی کـه سینه‌هاي‌ بزرگ دارند برای این کـه بتوانند بـه نوزاد کمک کنند تا شیر بخورد، وادار می شوند کـه کل صورت نوزاد را بـه سمت سینه‌هاي‌ خود فشار دهند. دراین میان تنها کاری کـه می توانند برای جلوگیری از خفگی نوزاد انجام دهند، بالا نگه داشتن سینه با دست اسـت.

 

بیشتر بخوانید: نحوه خوردن سینه زنان در رابطه جنسی | عکس های جذاب لخت دختران جوان

 

مادری کـه در حال شیر دادن بـه کودکش اسـت. سینه‌هاي‌ بزرگ می توانند باعث درد در هنگام شیر دادن شوند.

سینه‌هاي‌ بزرگ می توانند باعث درد و ناراحتی هنگام شیر دادن نوزاد شوند.

 

از طرفی نیز بـه دلیل متورم شدن سر پستان‌ها، بزرگ شدن سینه‌ها و موقعیت‌هاي‌ دردناکی کـه وادار بـه تحمل ان بـه هنگام شیر دادن هستند، فرآیند شیر دادن بـه نوزاد برای آن ها بـه تجربه‌اي بسیار ناراحت‌کننده و دردناک تبدیل می شود.

 

بزرگ بودن سینه های این زن باعث یک اتفاق عجیب شد «+عکس»

بسیاری از افراد بـه شکل طبیعی دوست دارند کـه روی شکم بخوابند. افرادی کـه سینه‌هاي‌ بزرگی دارند تنها در صورتی میتوانند خواب اسانی دراین موقعیت داشته باشند کـه یک بالشت زیر ناحیه لگنی خود قرار دهند. بـه این ترتیب میتوانند کمی از فشاری کـه برروی سینه‌هایشان وارد میشود را کم کنند.

سینه بزرگ

 

 

حال تصور کنید کـه حرکت کردن هنگام خواب، این بالشت را نیز جا‌بـه‌جا خواهد کرد. از این رو بـه دلیل فشار وارده بر روی سینه‌ها طبق معمولً باعث خواهد شد کـه فرد چندین بار در طول شب از خواب بیدار شود. بـه همین دلیل اسـت کـه این افراد پس از بیدار شدن از خواب در صبح بـه اندازه کافی سر حال نیستند.

 

آیا واقعاً می توانید تصور کنید کـه دویدن با دو طالبی کـه بـه سینه‌هایتان وصل شده کار اسانی اسـت؟ ورزش با سینه‌هاي‌ بزرگ واقعاً دردناک اسـت. سینه‌هاي‌ بزرگ طبق معمول در موقعیت‌هاي‌ مختلف، باعث کاهش عملکرد ورزشی فرد می شوند. همین نیز باعث میشود کـه بسیاری از افراد علاقه خود بـه ورزش را بـه تدریج از دست بدهند.

 

بیشتر بخوانید: سینه های بزرگ این زن سکسی و راه رفتن را برایش مشکل کرده است «+عکس»

 

بزرگ بودن سینه های این زن 

هر ورزشی کـه از تحرک زیادی برخوردار باشد، برای این افراد دردناک خواهد بود. اما این درد تنها محدود بـه سینه‌ها نیست. از آنجا کـه کمر قسمت زیادی از وزن بدن را تحمل میکند، انجام فعالیت‌هاي‌ ورزشی میتواند باعث ایجاد کمردرد هم بشوند. حتی بهترین و گران‌ترین سوتین‌هاي‌ ورزشی نیز نمی توانند به طور کامل این مشکل را برطرف کنند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت