برای اولین بار بریتنی اسپیرز کاملا لخت شد!! (+عکس)

برای اولین بار بریتنی اسپیرز کاملا لخت شد!! (+عکس)

بریتنی اسپیرز یکی از خواننده هاي‌ پرحاشیه این روزهای هالیوود می‌باشد کـه برای نخستین بار تمام بدن خودرا در ساحل دریا نشان داد در ادامه با برای نخستین بار بریتنی اسپیرز کاملا لخت شد!! «+عکس بدون سانسور» برترین بت را دنبال کنید. 

 

عکس های کاملا لخت و سکسی بریتنی اسپیرز 

بریتنی اسپیرز درکتاب خاطرات آتی خود با عنوان “زن درمن” توضیح می دهد کـه چرا اغلب در اینستاگرام عریان می شود.خواننده “… Baby One More Time” می نویسد: “من می‌دانم کـه بسیاری از مردم نمیدانند کـه چرا من عاشق عکس گرفتن از خودم لخت یا با لباس هاي‌ جدید هستم.”

عکس لخت بریتنی

اما من فکر می کنم اگر هزاران بار توسط افراد دیگر عکس گرفته می شدند، آن ها را تشویق میکردند و برای تایید دیگران ژست میگرفتند، انها می‌فهمیدند کـه از ژست گرفتن بـه شکلی کـه احساس میکنم سکسی میکنم و از خودم عکس می گیرم، لذت زیادی می برم. هر چی بخوام باهاش.»

 

اسپیرز کـه از سال 2008 تا 2021 تحت مراقبت بود، درسال‌هاي‌ اخیر عکس‌ها و فیلم‌هاي‌ بی‌لباس بی‌شماری را در شبکه‌هاي‌ اجتماعی بـه اشتراک گذاشته اسـت و بدن خودرا در سواحل سراسر جهان نشان می دهد و حتی در حین اسب‌سواری عریان میشود.

 

عکس بدون سانسور

این پست هاي‌ مخاطره آمیز بین برنده گرمی 41 ساله و دو پسرش پرستون 18 ساله و جیدن 17 ساله کـه او با همسر سابقش کوین فدرلاین بـه اشتراک میگذارد، اختلاف ایجاد کرده اسـت.

عکس های کاملا لخت و سکسی بریتنی اسپیرز 

جیدن سال گذشته بـه ITV بریتانیا گفت: «تقریبا انگار باید چیزی در اینستاگرام پست کند تا جلب توجه کند. این برای سالها و سالها و سالها ادامه داشته اسـت، و احتمال زیادی وجوددارد کـه هرگز واقعاً متوقف نشود.»

 


بیشتر بخوانید: تصاویر لخت کریستیانو رونالد و جورجینا بر روی کشتی لاکچری خودش «+عکس»


 

چرا بریتنی اسپیرز در اینستاگرام عکس های لختی میگذارد ؟‌

بریتنی اسپیرز درکتاب خاطرات آتی خود توضیح می دهد کـه چرا در اینستاگرام لخت ژست گرفته اسـت.او می نویسد: «از ژست گرفتن بـه شکلی کـه احساس میکنم سکسی میکنم و از خودم عکس می گیرم، بسیار خوشحال می شوم.

برای اولین بار بریتنی اسپیرز کاملا لخت شد!! «+عکس بدون سانسور»

در همین حال، فدرلاین بـه همان شبکه گفت کـه او اغلب بـه پرستون و جیدن توضیح میدهد کـه اینستاگرام «تنها راهی اسـت کـه [اسپیرز] سعی میکند خودرا بیان کند».با این حال، دی جی 45 ساله، خاطرنشان کرد کـه دیدن عریان مادرشان در اینترنت برای پسرها «سخت» اسـت.

 

او افزود: «نمی توانم تصور کنم چه حسی دارد کـه یک نوجوان باید بـه دبیرستان برود. “چه کسی میداند کـه چند نفر از آن ها در مورد ان می پرسند یا با آن ها در مورد ان صحبت میکنند؟”

 

برای اولین بار بریتنی اسپیرز کاملا لخت شد!!

اسپیرز نزدیک بـه دو سال اسـت کـه پرستون و جیدن را ندیده اسـت، اما Page Six اخیراً تأیید کرده اسـت کـه انها قبل از این کـه نوجوانان در ماه آگوست با پدرشان بـه هاوایی بروند، از طریق تلفن دوباره ارتباط برقرار کردند.

چرا بریتنی اسپیرز در اینستاگرام عکس های لختی میگذارد ؟‌

 


بیشتر بخوانید: لخت شدن بلا حدید به سبک هوش مصنوعی «+عکس »


 

منابع همچنین بـه ما گفتند کـه این ستاره پاپ کتاب پر از بمب خودرا کـه روز سه شنبه در فروشگاه ها عرضه می شود، با فرزندانش در بین گذاشته اسـت.اسپیرز علی‌رغم جدایی‌شان، «زن درمن» را بـه پرستون و جیدن تقدیم کرد ودر ابتدای داستان نوشت کـه انها «عشق زندگی [او] هستند».

 

بیوگرافی مختصر بریتنی اسپیرز

اسپیرز، کـه در کنتوود، لوئیزیانا بزرگ شد، از دو سالگی شروع بـه خواندن و رقص کرد و بـه زودی در شوهای استعدادیابی شرکت کرد. او در هشت سالگی برای برنامه تلویزیونی دیزنی، The All New Mickey Mouse Club تست داد، اما برای این برنامه خیلی جوان تلقی شد. با این حال، تهیه‌کنندگان تحت‌تأثیر وی را تشویق کردند.

بیوگرافی مختصر بریتنی اسپیرز

کـه یک نماینده در شهر نیویورک بگیرد و او تابستان‌هاي‌ خودرا در آنجا گذراند ودر مدرسه هنرهای نمایشی حرفه‌اي شرکت کرد. دراین دوره، او شروع بـه ساخت تبلیغات تلویزیونی کرد ودر سال 1991 در نمایشنامه‌اي خارج از برادوی بی‌رحم ظاهر شد.

 

پیج اینستاگرامی بریتنی اسپیرز

پیج اینستاگرامی بریتنی اسپیرز

دو سال بعد اسپیرز سرانجام بـه یکی از بازیگران کلوپ میکی ماوس جدید تبدیل شد و بـه گروهی از موش‌بازها کـه شامل ستاره‌هاي‌ پاپ آینده جاستین تیمبرلیک «کـه بعدا با او رابطه عاشقانه برقرار کرد» و کریستینا آگیلرا پیوست.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت