اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! (بهترین روش ارگاسم)

اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! (بهترین روش ارگاسم)

برای چند بار ارضا شدن یا بـه رسیدن ارگاسم توسط شریک عاطفی خود یک روش بسیار جذاب اسـت در ادامه با اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! «بهترین روش ارگاسم» برترین بت را دنبال کنید .

 

چگونه شریک خود را چند بار به ارگاسم برسونیم؟

اوج باورنکردنی هدف همه ی اسـت، اما برای برخی از زوج‌ها، چندتایی‌ها مانند چیزهای فانتزی بـه نظر میرسند.اما این ارگاسم هاي‌ چندگانه گریزان چقدر قابل دستیابی هستند؟ آیا می توانید یاد بگیرید کـه انها را بـه شریک زندگی خود بدهید و همچنین خودتان بـه انها برسید؟

اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! «بهترین روش ارگاسم»

او گفت: «حامل خبر بد نباشیم، اما هیچ ترفند یا دکمه مخفی خاصی برای تشویق یک تجربه ارگاسمیک متعدد وجود ندارد کـه از فردی بـه فرد دیگر ثابت بماند. در حالت ایده‌آل، ما یک کتابچه راهنمای یا کتاب دستورالعمل می خواهیم، اما بـه احتمال زیاد هنگام تلاش برای استفاده از ان‌ها از فردی بـه فرد دیگر، ناامید می شوید، زیرا بدن‌هاي‌ فیزیکی، عاطفی و ذهنی هر کس متفاوت اسـت. پزشک یوونکا، متخصص جنسی بالینی با Jasmine.com می گوید متأسفانه، شـما نمی‌توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید.

 

توجه بـه جزئیات، آسیب پذیری، نگرش باز، تمایل بـه آزمایش، شناخت بدن خود و اشتیاق برای برانگیختن ان پاسخ ها نیاز دارد. تجربیات ارگاسم هاي‌ متعدد برای مردان و زنان از دیدگاه بیولوژیکی متفاوت اسـت/ زیرا برای مردان غیرمعمول اسـت. غیر ممکن نیست، اما غیرمعمول اسـت. مردان بـه دوره نسوز نیاز دارند کـه در ان پس از ان؛ بدن انها قبل از این کـه بتوانند دوباره بـه اوج برسند، نیاز بـه بهبودی دارند. با این حال، خانم‌ها، خوب ما فقط می توانیم همه ی لذت ببریم!» پزشک یوونکا

 

بیشتر بخوانید:سکس دختر ۱۱ ساله به اجبار پدر و مادرش با مردان غریبه «+عکس»

 

 بهترین تمرین ها برای ارضا شدن چند باره

استفان سیلور، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Honest Pick-Up، می گوید کـه برای مردان برای رسیدن بـه ارگاسم هاي‌ متعدد نیاز بـه تمرین دارد. میتوانید زمانی کـه در حال خودارضایی هستید .

چگونه شریک خود را چند بار به ارگاسم برسونیم؟

تمرین کنید تا بعد از سینه‌تان بـه اینکار ادامه دهید، یا سعی کنید دراین بین یک چرخش سریع داشته باشید. شـما می توانید با تمرین سخت بمانید، یا اگر بـه اندازه کافی با شریک زندگی خود راحت هستید…فقط از او بخواهید کـه بعد از نخستین ارگاسم شـما را سخت نگه دارد.» سیلور می گوید: اینکار هر بار آسان‌تر می شود و بین شـما و شریکتان رابطه ایجاد می کند

 

برای زنان، ارگاسم از برانگیختگی ایجاد می شود «نه برعکس»؛ بنابر این اگر واقعاً می خواهید وی را برای لذت جنسی بی‌نظیر آماده کنید، باید زودتر شروع کنید. من همیشه می‌گویم کـه پیش بازی بعد از آخرین O شروع می شود. 

 

بـه این معنی کـه شـما باید خیلی قبل از رسیدن بـه اتاق خواب، مقدمات را فراهم کنید. و بهترین مکان برای شروع بزرگ ترین اندام جنسی او اسـت: ذهن او! پزشک امیلی مورس، متخصص جنسی، مجری پادکست Sex With Emily و نویسنده کتاب Hot Sex: Over 200 Things You Can Try Tonight می گوید.

 

بهترین روش ارگاسم

اگر می دانید کـه چندین Os در منوی عصر وجوددارد، کارها را زودتر با یک یا دو متن مزاحم شروع کنید. بـه همسرتان اجازه دهید بداند کـه چقدر وی را می خواهید و دقیقاً آنچه در ذهن شماست بـه او پیام دهید. وقتی هردو بـه خانه رسیدید، PDA را روشن کنید و وی را با لمس و محبت بپوشانید. پزشک مورس می گوید تا زمانی کـه بـه اتاق خواب می‌روید، او از قبل بزرگ شده و برای لذت بردن آماده شده اسـت.

 

پزشک ایونکا میگوید مهم ترین قدم اول برای رسیدن بـه تجربه ارگاسم چندگانه، شناخت بدن خود اسـت. «شـما باید محدودیت‌ها، علاقه‌ها و ناخوشایندهای خودرا بشناسید و این را فقط میتوان بـه یک روش واقعی انجام داد – خودارضایی زیاد و زیاد.

 

مرحله دوم توانایی برقراری ارتباط با آنهاست. پزشک ایونکا می گوید: اگر بـه خود اجازه دهید در حین رابطه جنسی تجربه بدی داشته باشید، میتواند شـما را بـه طور کامل از تجربه کامل محروم کند، کـه در ان مرحله تقریبا می توانید ان را فراموش کنید.

 

چیزی کـه باید درنظر داشت این اسـت کـه از آنجایی کـه مردان جنبه بیولوژیکی در مورد ارگاسم هاي‌ متعدد بر ضد انها کار می کنند، اجزای فوق بسیار مهم تر هستند.

 

از آنجایی کـه زنان توسط ارتباط عاطفی و ذهنی هدایت می‌شوند، جنبه هاي‌ فوق نیز بسیار مهم هستند. با این حال، برای زنان، بدن آن ها می تواند بـه ارگاسم هاي‌ متعدد دست یابد، حتی زمانی کـه ممکن اسـت بـه دنبال ان نباشند یا برای ان آماده نباشند. با این حال می توانم تضمین کنم کـه بدون برخی از مؤلفه‌هاي‌ بالا، با ان موجودات افسانه‌اي تقریبا غیرممکن خواهد بود.» پزشک یوونکا میگوید.

 

اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! 

پزشک ایونکا می گوید بخشی از یادگیری محدودیت‌ها و علاقه‌مندی‌هاي‌ ما، تجربی و باز بودن اسـت. «اگر طرف مقابل چیزی را کـه دوست دارد بیان می کند، انتقاد نکنید، قضاوت نکنید یا تصور نکنید.

اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! «بهترین روش ارگاسم»

 

 

 

کـه آن ها عجیب هستند فقط بـه این دلیل کـه قبلاً ان را تجربه نکرده اید. مایل باشید حداقل یکبار چیزی را امتحان کنید، اگر کار نکرد، خوب اسـت… اما ممکن اسـت بـه طرز خوشایندی شگفت زده شوید. پزشک ایونکا می گوید: اگر می دانید این محدودیت برای شـما سخت اسـت، مطمئناً ان را امتحان نکنید زیرا مطمئناً این تجربه نتیجه معکوس خواهد داشت.

 

این یعنی حضور داشته باشید و بـه جزئیات توجه کنید. «روی حواس، لامسه، بویایی، احساس، هر چیزی کـه شـما را در لحظه نگه می دارد، تمرکز کنید. پزشک یوونکا میگوید کـه این باعث می شود اشتیاق و شیمی بـه وجود بیاید، کـه تقریبا تضمین شده اسـت کـه یک شب تلاش کنید و بـه تجربه‌هاي‌ مختلف برسید.

 

 

مغز بزرگ ترین اندام جنسی مردان و زنان

از آنجایی کـه مغز بزرگ‌ترین اندام جنسی اسـت، منطقی اسـت کـه بسیاری از کارهای پشت چند Os باید بالای کمربند انجام شود. «طبق معمولً زنان در هنگام امتحان چیز جدیدی در سرشان گیر می‌افتند .

 

کـه بـه طور جدی روند لذت را مختل می کند. ترفند این اسـت کـه بـه همسرتان کمک کنید حتی پس از نخستین ارگاسم هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی با بدن خود ارتباط برقرار کند. مورس می گوید: اگر او در طول این فرآیند خسته یا ناامید شود، بدنش احتمالاً برای تجارت بیشتر تعطیل میشود، اما شـما میتوانید بـه او کمک کنید تا از این طریق عبور کند.

 

با متمرکز نگه داشتن او بر روی احساساتی کـه احساس می کند بـه او کمک کنید حضور داشته باشد. «اگر متوجه شدید کـه حواسش پرت بـه نظر میرسد، یک بوسه عمیق و حسی بـه او بدهید تا وی را برگردانید یا از او سؤالی در رابطه با کاری کـه در ان لحظه انجام می‌دهید بپرسید. مورس می گوید: بـه او یادآوری کنید کـه هردو باهم هستید و اجازه ندهید این افکار مزاحم تجربه وی را مختل کنند.

 

 

نفس کشیدن درست در سکس و رابطه جنسی

یکی از مهمترین کارهایی کـه او می تواند انجام دهد این اسـت کـه بـه نفس‌هاي‌ درون و بیرون خود توجه کند. تکرار. «تنفس ابزاری عالی برای شـما نیز هست – بـه آرامش بدن و افزایش پتانسیل لذت شـما کمک می کند.

نفس کشیدن درست در سکس و رابطه جنسی

مورس می گوید، نفس هاي‌ عمیق بدن شـما رابا اکسیژن پر می کند تا سیستم عصبی شـما بتواند کار خودرا انجام دهد و میزان لذتی را کـه مغز شـما می تواند پردازش کند افزایش می‌دهد.

 

تمرین کنید کـه در حین پیش بازی یا در حین رابطه جنسی، چند نفس عمیق و هماهنگ رابا هم انجام دهید و با حرکات خود هماهنگ باشید. ممکن اسـت کمی جدید بـه نظر برسد، اما بـه من اعتماد کنید. هیچ چیز بـه شـما کمک نمیکند مانند برخی از نفس هاي‌ مراقبه، سرعت خودرا کاهش دهید ودر همان صفحه قرار بگیرید! مورس می گوید.

 

 

اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! «بهترین روش ارگاسم»

کلیتوریس نقطه کانونی برانگیختگی زن اسـت و هر چه بیشتر در مورد نقطه لذت کلیدی او بیاموزید – برای مثال کلیتوریس در مقابل نقطه G – احتمال این کـه وی را بـه ارگاسم هاي‌ متعدد ببرید بیشتر می شود. قبل از غواصی، کمی وقت بگذارید و منطقه را برای خود کاوش کنید و بـه یاد داشته باشید کـه همیشه پنج برابر آهسته تر از انچه فکر می‌کنید حرکت کنید – ممکن اسـت مانند دکمه اي بـه نظر برسد کـه منتظر فشار دادن اسـت، اما کلیتوریس در واقع بسیار حساس اسـت. مورس می گوید: هر چه شریک زندگی شـما بیشتر برانگیخته شود، حساس تر می شود.

 

مورس می گوید بهترین راه برای شروع لذت بردن از کلیتوریس ماساژ دادن ناحیه اطراف ان اسـت. با استفاده از انگشت اشاره و وسط خود، دایره هاي‌ آهسته اطراف کلیتوریس وی را ماساژ دهید ..

 

بـه تدریج دایره ها را تنگ تر و سفت تر کنید تا زمانی کـه دایره هاي‌ سکسی کند روی ان متمرکز شوند. برای مخلوط کردن همه ی چیز، میتوانید از ضربات مورب یا پهلو بـه پهلو نیز استفاده کنید.

 

فقط بـه یاد داشته باشید کـه کلید رسیدن بـه اوج، تحریک مداوم اسـت، بنابر این مطمئن شوید کـه ریتم را حفظ کرده و ضربات ثابت را انجام دهید. با سرعت و فشارهای مختلف آزمایش کنید و از واکنش هاي‌ بدن او برای راهنمایی شـما استفاده کنید. اگر او شروع بـه تنفس سنگین کرد، ناله می کند یا بـه نظر می‌رسد کـه بدنش را بـه شـما نزدیک می کند، اینکار را درست انجام می‌دهید!

 

بهترین زمان سکس نداشتن و رسیدن به ارگاسم

مورس میگوید: «بسیار مانند مردان، زنان نیز بلافاصله پس از نخستین یا دومین ارگاسم خود دوره‌هاي‌ مقاومتی خفیفی را تجربه میکنند کـه در ان بـه چند دقیقه زمان نیاز دارند تا دوباره جمع شوند.

بهترین زمان سکس نداشتن و رسیدن به ارگاسم

این بدان معنا نیست کـه شـما باید کاملاً عقب نشینی کنید، اما احتمالاً باید تحریک مستقیم کلیتورال را کاهش دهید تا زمانی کـه او در آنجا حساسیت کمتری پیدا کند. وقتی منتظر هستید. 

 

تکنیک‌هاي‌ جدیدی را برای تحریک او از طریق لمس غیرمستقیم، مالش ناحیه اطراف کلیتوریس، ماساژ دادن ران‌ها و سینه‌هایش کشف کنید. ذهن وی را برای O’هاي‌ بیشتر با زمزمه کردن در گوش او با صحبت هاي‌ کثیف نفسانی آماده کنید. هدف این اسـت کـه وی را در حالت نیمه برانگیخته نگه دارید، بنابر این مطمئن شوید کـه هنوز وی را لمس میکنید و او همان‌ گونه با بدنش در ارتباط اسـت.»

 

اینطوری بکن تا چند بار ارضا بشی! «بهترین روش ارگاسم»

صبر نه تنها یک فضیلت اسـت، بلکه بلیت او بـه Multiple O Land «و بلیط شـما برای رسیدن او بـه آنجا» نیز خواهد بود. «باور کنید یا نه، هرچه بیشتر روی خود ارگاسم تمرکز کنید.

 

بیشتر بخوانید: 10 پوزیشن سکس روی مبل «+عکس و آموزش کامل»

بهترین زمان سکس نداشتن و رسیدن به ارگاسم

احتمال وقوع ان کمتر اسـت، بنابر این فشار را از O’ها دور نگه دارید و از این عمل باهم لذت ببرید. از این گذشته، این فقط در مورد مقصد نیست – سفر نیز بسیار لذت بخش اسـت! مورس می گوید بـه‌علاوه، هرگز نمی دانید کـه در طول مسیر ممکن اسـت با چه مناطق اروژن دیگری برخورد کنید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت