اینطوری از مقعد بکن!!! (طلایی ترین راز سکس از عقب)

اینطوری از مقعد بکن!!! (طلایی ترین راز سکس از عقب)

یکی از روش هایي برای سکس و ایجاد رابطه جنسی از عقب این اسـت کـه ما در ادامه گفتیم در ادامه با اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب» برترین بت را دنبال کنید .

 

اموزش کامل سکس از عقب 

بـه کاوش در رابطه جنسی مقعدی علاقه دارید؟ شـما جای درست آمده اید. مقعد بستر داغی از پایانه‌هاي‌ عصبی اسـت و وقتی تحریک می شود، می تواند تجربه‌اي لذت‌بخش برای هر شخصی باشد کـه در انتهای ان قرار دارد – و همچنین برای شریک اهداکننده بسیار سرگرم‌کننده اسـت.

اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

با این حال، برخی از افراد در مورد انجام رابطه جنسی مقعدی مردد بوده اند، زیرا این انگ کثیف بودن ان اسـت – یا این کـه این اقدامی اسـت کـه فقط بین شرکای جنسی مرد انجام می شود. پزشک جنی اسکایلر، یک درمانگر جنسی دارای گواهی LMFT و AASECT برای برترین بت می گوید: «هر کس در صورتی کـه ذهن خودرا باز کند و این افسانه هاي‌ انگ انگ زده شده را کنار بگذارد، مقعد دارد و ظرفیت دریافت لذت زیادی را دارد.

 

بیشتر بخوانید: عکس های سکسی کایلی جنر در کنار استخر «عکس برهنه»

 

اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

همان طور کـه پزشک لي فیلیپس، روان درمانگر و متخصص جنسی و زوج درمانگر تایید می کند، آناتومی زن و مرد برای لذت مقعد طراحی شده اسـت، زیرا پایانه هاي‌ عصبی در مقعد بـه اندام تناسلی متصل هستند.

 

فیلیپس توضیح می دهد: «بـه عنوان مثال، در مردان و سایر صاحبان آلت تناسلی، رابطه جنسی مقعدی می تواند پروستات را تحریک کند و این می تواند منجر بـه ارگاسم شود. برای زنان و سایر صاحبان فرج، رابطه مقعدی می تواند نقطه A در واژن را تحریک کند و باعث ایجاد رطوبت بیشتر واژن و ارگاسم شود.

 

آیا علاقه مندید رابطه جنسی مقعدی را در برنامه روزانه خود بگنجانید؟ در این جا چند مرحله وجوددارد کـه باید قبل از ورود از در پشتی انجام دهید.

 

گفتگو را اول انجام دهید

اگر می‌خواهید رابطه جنسی مقعدی را وارد این ترکیب کنید، این چیزی اسـت کـه ابتدا باید در مورد ان صحبت کنید. برخلاف سایر اعمال جنسی، پزشک فیلیپس توضیح می دهد کـه رابطه جنسی مقعدی بـه کارهای مقدماتی مانند تمیز کردن مقعد و شل کردن عضله اسفنکتر مقعدی «عضله اي کـه برای مدفوع استفاده میکنید» نیاز دارد – بنابر این باید از قبل برنامه ریزی کنید.

اموزش کامل سکس از عقب 

اما قبل از این کـه بـه تدارکات برنامه ریزی برسید، مهم اسـت کـه مطمئن شوید کـه شریک زندگی شـما نیز با انجام رابطه جنسی مقعدی موافق اسـت. نمی‌دانید چگونه ان مکالمه را شروع کنید؟ اسکایلر پیشنهاد می کند: کنجکاوی خودرا توضیح دهید و دلیل روشن شدن ان را توضیح دهید. “در مورد کاوش آهسته و مرزهای مورد نیاز بپرسید – شاید برای دریافت ایده، ویدیوهای واقعی «مانند پورن اخلاقی» را تماشا کنید.”

 

بیشتر بخوانید: 8 تصمیمی که در سکس شما را جذاب نشان میدهد!! «+عکس»

 

اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

اگر بـه داشتن رابطه جنسی نفوذی با فردی کـه واژن دارد عادت دارید، ممکن اسـت از روغن کاری خودداری کنید زیرا واژن بـه خودی خود روان می شود.

 

این مورد در مورد مقعد صدق نمی‌کند – بـه همین دلیل اسـت کـه استفاده از لوب در طول رابطه جنسی مقعدی بسیار مهم اسـت. لوب اصطکاک را کاهش می دهد و خطر آسیب در حین رابطه جنسی مقعدی را کاهش می دهد، زیرا بافت مقعدی حساس اسـت و بـه اسانی پاره می شود. هردو اسکایلر و فیلیپس روان کننده مبتنی بر سیلیکون را توصیه می کنند زیرا ضخیم‌تر اسـت و ماندگاری بیشتری دارد – ودر صورت نیاز مکرراً استفاده کنید.

 

 

بررسی بدن خود را اماده میکند

برای نخستین بار در گیرنده هاي‌ سکس مقعدی، استفاده از دوش می تواند بـه شـما کمک کند احساس آمادگی بیشتری کنید. فیلیپس توضیح می دهد: «دوش کردن می تواند رکتوم را تمیز کند، و افراد گزارش می دهند کـه احساس تمیزی می کنند، و این می تواند تجربه‌اي لذت‌بخش باشد».

اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

تمرین با اسباب بازی هاي‌ مقعدی قبل از انجام رابطه جنسی مقعدی نیز می تواند بـه کشش عضله اسفنکتر قبل از رابطه جنسی کمک کند. او توضیح میدهد: «شاخه‌هاي‌ شیشه‌اي برای اینکار بهترین هستند .

 

زیرا از روان شدن نرم هستند و می توانید انها را گرم کنید، و این باعث شل شدن عضله اسفنکتر می شود». شاخه هاي‌ لب بـه لب در اندازه هاي‌ کوچک، متوسط و بزرگ هستند. فیلیپس توصیه می کند کـه از کارهای کوچک شروع کنید و زمانی کـه احساس اسانی کردید بـه سمت بالا حرکت کنید.

 

 

اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

در حین کاوش در مقعد شریک زندگی خود بـه او توجه کنید و مرتباً از او بازخورد بخواهید. رابطه جنسی مقعدی نباید دردناک باشد، بنابر این مطمئن شوید کـه شریک زندگی شـما این را تجربه نمیکند. باز باشید ودر تمام مدت بـه حرف هاي‌ شریک زندگی خود گوش دهید – این کـه بتوانید صریح و صادقانه باهم ارتباط برقرار کنید، اینکار را برای هر دوی شـما لذت بخش تر می کند.

 

این وضعیت دید بالایی را برای شخصی کـه وارد می شود فراهم می کند در حالی کـه بـه شریک زندگی شـما اجازه میدهد تا شـما را راهنمایی کند. برای راحت‌تر کردن موقعیت، یک بالش زیر زانوهای شریک پذیرنده قرار دهید.

اینطوری از مقعد بکن!!! «طلایی ترین راز سکس از عقب»

فقط بـه این دلیل کـه شـما در حال داشتن رابطه جنسی مقعدی هستید بـه این معنی نیست کـه باید سایر کارهایی را کـه بـه طور معمول در طول روتین معمول خود انجام میدهید، متوقف کنید. بدن همسرتان را لمس کرده و تحریک کنید، چیزهای کثیف را در گوش او زمزمه کنید، گردن وی را ببوسید. انجام رابطه جنسی مقعدی نسبت بـه سایر اعمال ممکن اسـت آسیب پذیرتر باشد، بنابر این خاطرجمعی حاصل کنید کـه صمیمیت را افزایش داده و با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید.

 

بیشتر بخوانید: مردی که از علاقه زیاد با ماشینش سکس میکند!! «+عکس»

 

معایب سکس مقعدی

معایب سکس مقعدی

حرکت آهسته در طول رابطه جنسی مقعدی بـه همان اندازه مهم اسـت کـه بعد از ان برای جلوگیری از آسیب. فیلیپس می گوید: «بـه یاد داشته باشید، مقعد حساس اسـت و میتواند بـه اسانی خون ریزی کند، بنابر این همه ی چیز در مورد آرامش اسـت. پس از اتمام، بـه آرامی اینچ بـه اینچ را بیرون بکشید تا از ایجاد درد شریک زندگی خود جلوگیری کنید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت