اعتراض زنان لخت آرژانتینی (+عکس)

اعتراض زنان لخت آرژانتینی (+عکس)

اعتراضات در کشور های خارجی و امریکای جنوبی توسط زنان و حقوق بشر همیشه با عجیب ترین روشها انجام می شود و یکی از این اخرین اعتراضات لخت بودن کامل زنان در پایتخت ارژانتین بوده اسـت در ادامه با اعتراض زنان آرژانتینی بدون لباس و کاملا لخت «+عکس بدون سانسور» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

عکس های لخت زنان اعتراض گر خارجی 

.لخت شدن زنان خارجی در خیابان هاي‌ شهر بوئنوس آیرس واقع در آرژانتین دوربین خبرنگاران را وارد صحنه کرد. عکس هاي لخت شدن زنان جلوی دوربین برای نشان دادن اعتراض در کشور آمریکای جنوبی را در سایت می‌بینید.

اعتراض زنان آرژانتینی بدون لباس و کاملا لخت «+عکس بدون سانسور»

لخت شدن زنان خارجی در یکی از خیابان هاي‌ شهر بوئنوس آیرس آرژانتین موجب تعجب و هیاهوی زیاد شد. لخت شدن زنان خارجی کـه عضو کمپین Urbanudismo هستند و خواستار آزادی و پذیرش فرم عریان زنان در جامعه هستند!

 

این تظاهرات ضددولتی در اعتراض بـه توافق دولت آرژانتین با صندوق بین المللی پول بود. معترضان با سر دادن شعارهایی علیه رئیس جمهور و دولت، استعفای مقامات را خواستار بودند.

 

برهنه شدن زنان در راهپیمایی

آلبرتو فرناندز رئیس‌جمهور آرژانتین، در حالی کـه معترضان در بوئنوس آیرس بـه سمت کاخ ریاست‌جمهوری راهپیمایی کرده و از دولت او بـه خاطر تورم فزاینده و بدهی ملی انتقاد کردند، خواستار اتحاد شد.

 


بیشتر بخوانید: لخت شدن مربی معروف بعد از بارداری «+عکس»


 

بر اساس این گزارش، رئیس جمهور آرژانتین با چالش فزاینده‌اي از سوی جناح چپ ائتلاف حاکم مواجه شده اسـت.این جناح خواهان کاهش سطح بالای فقر و تورم اسـت. دو متحد اصلی میانه روی آلبرتو فرناندز در ماه گذشته کابینه وی را ترک کردند.

 

عکس های سکسی زنان آرژانتینی

این کشور آمریکای جنوبی کـه یکی از تولید کنندگان عمده سویا و ذرت در جهان اسـت، با تورم بالای ۶۰ درصد دست و پنجه نرم میکند و این تورم فشار شدیدی بر ارز ملی پزو وارد کرده اسـت. از سوی دیگر افزایش هزینه‌هاي‌ واردات گاز ذخایر ارزی آرژانتین را تحت تاثیر قرار داده اسـت.

عکس های لخت زنان اعتراض گر خارجی 

فرناندز در سخنرانی خود بـه مناسبت سالگرد استقلال آرژانتین، خواستار وحدت شد و از جناح‌هاي‌ مختلف خواست تا دراین راستا تلاش کنند.

 


بیشتر بخوانید: عکس های برهنه صدف طاهریان به همراه بیوگرافی


 

اعتراض زنان آرژانتینی

این چهار زن با وقاحت تمام در خیابان در ملا عام کاملا لخت شدند و این اقدام خودرا تنها پذیرش آزادی و حقوق اساسی دانستند . مردم با دیدن حرکات شرم آور و عریان شدن زنان جلوی دوربین عضو کمپین بـه گله و شکایت پرداختند و با حضور ماموران پلیس جو خیابانها کمی آرام شد . یکی از این زنان در پاسخ بـه سوال پلیس اینچنین گفت: اقدام ما تنها آزادی بیان اسـت و قصد تحریک کردن و انحراف جنسی را نداریم.

عکس های سکسی زنان آرژانتینی

گروه انبوه خبرنگاران از کشور های مختلف این خبر داغ و جنجالی را پوشش دادند. سخنگوی Urbanudismo پائولا بریندیسی روزنامه آرژانتینی Larazon نیز اینچنین گفت: ما می‌خواهیم برای ترویج پذیرش عریان بودن زنان در جامعه بـه عنوان امری طبیعی بـه ان پرداخته شود و هیچ چیزی بـه عنوان انحراف جنسی ندارد.

 


بیشتر بخوانید: بیوگرافی دنیا جهانبخت + عکس های برهنه دنیا جهانبخت +18


 

عکس های لخت زنان آرژانتینی

عکس های لخت زنان آرژانتینی

لخت شدن زنان جلوی دوربین خبرنگاران آمریکایی باعث شد تا پلیس بیشتر بـه شهر بوئنوس آیرس توجه کند و با چند اقدام سخت گیرانه توسط پلیس شهر بوئنوس آیرس همه ی این زنان دستگیر شدند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت