نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

نازنین بنیادی کیست؟

نازنین بنیادی یکی از بهترین بازیگران ایرانی امریکایی اسـت کـه بسیار در بيرون از کشور مشهور اسـت در ادامه با نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی «+عکس داغ» سایت برترین بت را دنبال کنید .

 

بیوگرافی نازنین بنیادی 

نازنین بنیادی بـه سرعت در سینما و تلویزیون جای خودرا بـه جای می‌گذارد. او در نقش فرا شیرازی تحلیلگر سیا در فصل هاي‌ سه و چهار درام برنده جایزه امی و گلدن گلوب Homeland «2011» همبازی شد، کـه برای ان نامزد جایزه SAG درسال 2015 دربخش اجرای برجسته توسط یک گروه در دسته سریال هاي‌ درام شد. .

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

بنیادی در بازسازی بن هور MGM-Paramount درسال 2016 ظاهر شد. این فیلم بـه کارگردانی تیمور بکمامبتوف، خانم بنیادی در نقش اول زن استر درکنار جک هیوستون، مورگان فریمن و توبی کبل بازی می کند. او سپس در نقش اصلی درکنار آرمی همر و دیو پاتل در هتل بمبئی آنتونی ماراس ظاهر خواهد شد.

 

اثار تلویزیونی نازنین بنیادی

در بین آثار تلویزیونی متعدد خود، بنیادی نورا را بـه تصویر کشید کـه علاقه نسبتاً دیرینه اي بـه بارنی استینسون نیل پاتریک هریس بود، در فصل شش و هفت سریال How I Met Your Mother «2005».

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

او همچنین در نقش عدنان سلیف بدنام در فصل سوم درام سیاسی موفق شوندا رایمز Scandal «2012» ظاهر شد. او در مرحله بعدی درکنار جی.کی. سیمونز در مجموعه اصلی Starz Counterpart «2017»؛ ساخته جاستین مارکس و تهیه‌کننده اجرایی توسط مورتن تیلدوم.

 

در فیلم، بنیادی در نقش امیراحمد در فیلم مرد آهنی جان فاورو «2008» ظاهر شد ودر فیلم سه روز بعدی پل هاگیس «2010» نقش یک مادر جوان بـه نام الین را ایفا کرد. او همچنین چندین ویژگی مستقل را بـه اعتبار خود دارد.

 

خانواده نازنین بنیادی

پدر و مادر بنیادی کـه در اوج انقلاب ایران در تهران بـه دنیا آمد، مدت کوتاهی پس از ان بـه لندن، انگلستان نقل مکان کردند، جایی کـه او با تاکید بر تحصیل در آنجا بزرگ شد. بنیادی در حالی کـه در اوایل زندگی درگیر تئاتر بود.

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

بعدا تصمیم گرفت کـه می‌خواهد دکتر شود. او در 19 سالگی برای حضور در دانشگاه کالیفرنیا، ایروین بـه ایالات متحده نقل مکان کرد ودر آنجا مدرک لیسانس خودرا با افتخارات «پیشرفت علمی و جایزه خدمت» در رشته علوم زیستی دریافت کرد و برنده مدرک کارشناسی “چانگ پین چون” شد. جایزه پژوهشی برای کار او در رد پیوند قلب و تحقیقات سرطان.

 

بنیادی با تغییر دنده بـه دنبال عشق اولش، سپس تصمیم گرفت در رشته بازیگری تحصیل کند، کـه شامل آموزش درام معاصر در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک لندن زیر نظر دراماتورژ لوید تروت بود.

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

بنیادی بـه دو زبان انگلیسی و پارسی مسلط اسـت. او یک فعال حقوق بشر اسـت. بنیادی درسال‌هاي‌ 2009 تا 2015 بـه عنوان سخنگوی عفو بین‌الملل ایالات متحده کشور آمریکا «AIUSA» خدمت کرد و همان‌ گونه بـه عنوان یک هنرمند وجدان AIUSA با این سازمان غیرانتفاعی همکاری میکند. درسال 2014؛ او برای عضویت دوره اي توسط شورای روابط خارجی انتخاب شد.

 

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی «+عکس داغ»

او ۴۱ سال سن دارد و متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران اسـت. او از لحاظ ملیت بریتانیایی اسـت. در حال حاضر او در لس آنجلس زندگی می کند. علامت زودیاک او برج جوزا اسـت.

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

او در ایران بـه دنیا آمد اما خانواده اش بـه لندن رفتند و او تحصیلات خودرا در رشته علوم ادامه داد. بعدا برای حضور در دانشگاه کالیفرنیا، اروین بـه ایالات متحده نقل مکان کرد و با درجه عالی در رشته علوم زیستی فارغ التحصیل شد. درسال 2006 تصمیم گرفت بازیگری را دنبال کند.

 

او کارهای شگفت انگیزی در زمینه سرگرمی انجام داده اسـت. تعداد کمی از شخصیت هاي‌ او هرگز فراموش نمیشوند. او برای کار شگفت انگیز در بیمارستان عمومی سیتکام نامزد جایزه تصویر NAACP شد.

 

نازنین بنیادی و همسرش

او احتمالا مجرد اسـت و با کسی قرار نمی‌گیرد. او قبلا با تام کروز رابطه داشت. آن ها از سال 2004 شروع بـه ملاقات کردند و پس از یکسال از زندگی مشترک راه خودرا از هم جدا کردند.

 

دوست پسر سابق نازنین بنیادی تام کروز بازیگر مشهوری اسـت کـه با بازی در فیلم ماموریت غیرممکن شناخته شده اسـت.سپس درسال 2013؛ نازنین با رایلی اسمیت آشنا شد. با این حال، رابطه آن ها طولانی نشد و راه هاي‌ خودرا از هم جدا کردند. نازنین تاریخ دقیق جدایی انها را فاش نکرده اسـت.

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

میزان ثروت نازنین بنیادی

دارایی خالص نازنین بنیادی 2 میلیون دلار اسـت. بنیادی توانسته چنین ثروتی را از دوران بازیگری خود بـه دست آورد. او قبل از این کـه حرفه خودرا بـه عنوان بازیگر ادامه دهد، دانشجوی علم و عضوی از یک تیم پژوهشی بود.

 

برخی از قهرمانان واقعی زندگی شما چه کسانی هستند؟

 راستش را بخواهید، پدر و مادرم بر چیزهای زیادی غلبه کرده اند تا انچه امروز دارم را بـه من بدهند. اما تعداد زیادی از فعالان حقوق بشر شجاع هستند کـه بـه دلیل اعتقادات خود در ایران ودر سراسر جهان زندانی هستند. کسانی کـه من انها را می شناسم، نرگس محمدی، یک فعال حقوق بشری دیرینه کـه بر خیلی چیزها غلبه کرده و بـه خاطر اعتقاداتش و بـه خاطر فعالیت هاي‌ دفاعی اش زندانی شده اسـت.

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

نسرین ستوده، یکی از برجسته‌ترین وکلای حقوق بشر ایران کـه بـه دلیل حمایت و اساساً وکالت از زنانی کـه اخیراً در اعتراض مسالمت‌آمیز روسری‌هاي‌ خودرا برداشته‌اند، زندانی شده اسـت.

 

ان زنانی کـه بـه آرامی روسری هاي‌ خودرا درآوردند، چون میدانستند ممکن اسـت در زندان باشند، آن ها را «دختران انقلاب» مینامند. زنان و مردان شجاع در ایران بسیارند کـه هرروز با هزینه هاي‌ شخصی برای حقوق خود مبارزه می‌کنند.

 

روند انتخاب بازیگری شما چگونه بود؟

نب: من خوش شانس بودم کـه آنتونی «ماراس» این نقش را بـه من پیشنهاد داد. ما باهم آشنا شدیم و او هرگز بازی من را ندیده بود، او هرگز مرا در هیچ چیز ندیده بود. او یکی از سخنرانی‌هاي‌ مدافع حقوق بشر در ایران، سخنرانی‌هاي‌ من در سازمان عفو ​​بین‌الملل را تماشا کرد.

 

و بـه دلایلی چیزی را کـه برای این شخصیت نیاز داشت در ان سخنرانی پیدا کرد. من ان فرآیند بازیگری را بسیار با طراوت یافتم، زیرا چیزی کـه او پیدا کرد چیزی بود کـه من ارائه می‌کردم و او درمن می‌دید، و چیزی نبود کـه من در تلاش برای ساختن ان بودم.

 

البته این شخصیت بـه هیچ عنوان شبیه یک مدافع حقوق بشر نیست، اما وجه اشتراکی وجوددارد کـه در ان هردو نیاز بـه نترس بودن و گفتن حقیقت بـه قدرت دارند. فکر میکنم یک لحظه خاص در فیلم وجوددارد .

 

کـه نمی خواهم ان را برای تماشاگران خراب کنم، جایی کـه او وادار می شود با شر روبرو شود. من هرگز وادار بـه مقابله با خطری از این نوع نبوده ام، اما وجه اشتراک بین کار وکالت و مقابله با دولت هاي‌ سرکوبگر یکی از مواردی اسـت کـه در ان خطر حمله بـه این شکل وجوددارد. من عاشق این هستم کـه فرآیند تست بازیگری، اگر بخواهید، بـه این شکل وجود داشته اسـت و از آنتونی بسیار متشکرم کـه او برای من انتخاب کرد.

 

چگونه در مورد پرسش های مربوط به نمایش شخصیت های اسلامی در فیلم مذاکره می کنید؟

نکته اینجاست: من فکر می کنم کـه شر و خوبی در هر دین، هر قومیت، هر ملیت وجوددارد. انچه در چرخه اخبار می‌بینیم تمرکز زیاد بر شری اسـت کـه با افراط گرایان اسلامی اتفاق میوفتد. من دریک خانواده مسلمان بـه دنیا آمدم، درخانواده ام از طرف مادرم افرادی دارم کـه محجبه هستند و پوشیده و بسیار مؤمن هستند.

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی (+عکس داغ)

من همه ی ادیان را دوست دارم و بـه آن ها احترام میگذارم و فکر می کنم این برای من بسیار مهم اسـت، من اکنون این دومین شخصیت من اسـت کـه در ان او یک زن مسلمان اسـت ودر اصل مثل بقیه رادیکال نشده اسـت.

 

نازنین بنیادی کیست؟ | بیوگرافی بازیگر ایرانی آمریکایی «+عکس داغ»

برای من بسیار مهم اسـت کـه یک شخصیت را بدون توجه بـه ایمان، انسانی کنم. وقتی نقشی را کـه در حال حاضر در کانترپارت بازی می کنم بـه عهده گرفتم، اسمش کلر اسـت.

 

و برای کلر تست دادم و برایم خیلی مهم بود کـه ان را بـه فاطمه یا نوعی نام خاورمیانه‌اي تغییر ندادند. چون من نقش یک تروریست را بازی می کنم و نمی خواهم نقش یک تروریست خاورمیانه اي را بازی کنم.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت