عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

آخرین بروزرسانی : 13 ژانویه 2022
عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

Bae Doona بائه دوئا یکی از مدلینگ های جذاب و بازیگر مطرح کشور کره ي جنوبی اسـت کـه بسیار مشهور شده اسـت در ادامه با عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره اي «۱۸+» سایت برترین بت را دنبال کنید. 

بیوگرافی بائه دوئا 

دونا بائه در سئول، کره جنوبی متولد شد. مادر او، هوا-یونگ کیم، یک بازیگر صحنه اسـت. Bae بـه عنوان یک مدل شروع کرد. او بـه زودی بـه تلویزیون و سینما نقل مکان کرد و این حرکت درست را ثابت کرد.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

نخستین فیلم او ویروس حلقه «1999» بود. سگ‌هاي‌ پارس هرگز گاز نمی گیرند «2000» «با نام مستعار «سگ‌هاي‌ پارس نمی کنند»» و از گربه من مراقبت کن «2001» «با نام مستعار «مراقب گربه من باش»» نه تنها دونا را در کره بـه یک نام آشنا تبدیل کردند، بلکه تحسین منتقدان را نیز بـه دست آوردند. بـه عنوان یک بازیگر جوان جدی دونا بائه اکنون مشغول ساخت فیلم و برنامه هاي‌ تلویزیونی اسـت.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای «۱۸+»

بائه دونا بازیگر، مدل و عکاس اهل کره جنوبی اسـت کـه کار خودرا با مدلینگ درسال 1999 آغاز کرد ودر نهایت با سریال درام تلویزیونی “مدرسه” وارد دنیای بازیگری شد. در همان سال، او در بازسازی کره اي فیلم وحشتناک محبوب ژاپنی “حلقه” با عنوان “ویروس حلقه” دیده شد. اما سرنوشت او این بود کـه بـه یکی از معدود بازیگران کره جنوبی تبدیل شود کـه در سطح بین المللی نیز جایگاهی برای خود ایجاد کردند.

فیلم او «همدردی برای آقای انتقام» بـه نوعی در غرب بـه نمایش درآمد و همراه با کارگردان پارک چان ووک، او در سواحل هالیوود و سینمای اروپا بـه یک شهرت کامل تبدیل شد. فیلم کمدی وحشتناک کارگردان بونگ جون هو بـه نام «میزبان» نیز در سطح بین‌ المللی بزرگ شد.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

و جدا از انجام کارهای مهمی در کشور کره مانند «کتاب روز رستاخیز» و «نجات شوهرم»؛ او اکنون در حال تبدیل شدن بـه یک سمبل بین‌ المللی بود. او در نهایت با پروژه «اطلس ابری» واچوفسکی، یک پروژه بزرگ جاه‌طلبانه، وارد هالیوود شد و اخیراً او در سریال «Sense8» نتفلیکس، بـه کارگردانی واچوفسکی‌ها نیز دیده شد.

سریال ها و فیلم های بائه دوئا

او بـه غیر از نقش‌هاي‌ سینمایی، با سریال‌هاي‌ تلویزیونی مانند «روزی»؛ «گلوریا» و «قلب تپنده» در پرده‌هاي‌ کوچک ظاهر میشود.بائه دونا در 11 اکتبر 1979 در سئول، کره جنوبی درخانواده اي ارجمند بـه دنیا آمد. مادرش کیم هوا یونگ اتفاقاً یک بازیگر باتجربه تئاتر بودو این نخستین ورود بی بـه دنیای تجارت نمایش بود. او همیشه مادرش را دنبال می کرد ودر نهایت از تمام شور و شوق او در حین اجرای موزیک هاي‌ خود در حین تمرین نمایش حيرت زده می شد.

این تجربه کاملاً وی را تغییر داد و اگر چه او انچه را کـه در آنجا می‌دید دوست داشت، اما در اعماق وجودش معتقد بود کـه فقط افراد خاص میتوانند چنین چیزی جادویی را بـه نمایش بگذارند.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

اما بائه نمی‌توانست در مقابل تمرین خط‌ها با بازیگران و مشاهده دقیق رفتار و نحوه رفتار آن ها مقاومت کند. او در گفت و گو‌هاي‌ بعدی گفت کـه بخش بزرگی از دوران کودکی‌اش را شامل می شود و تجربه در ان تمرین‌هاي‌ تئاتر بسیار بهتر از هر مدرسه سینمایی بود کـه او می‌توانست در ان شرکت کند. اما همه ی چیز گفته و انجام شده، واقعاً زمان ان نرسیده بود کـه او آرزوی بازیگر شدن را داشته باشد.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای «۱۸+»

او بـه لطف مادرش کـه مدام در خانه‌اش درباره تفاوت‌هاي‌ ظریف بازیگری صحبت می کرد و بائه را در دوران نوجوانی‌اش بـه نوعی بـه بازیگری بـه‌عنوان یک حرفه علاقه‌مند کرد، او در سئول بزرگ شد و آرزوهای زیادی درباره هنر داشت. و وقتی خواسته هایش را بـه پدر و مادرش بیان کرد، بحثی برای نه گفتن وجود نداشت و خودش را در دانشگاه کنکوک در گروه هنرهای زیبا ثبت نام کرد تا در فیلمسازی و بازیگری بیشتر آموزش ببیند.

بائه سپس در اواخر دهه 90 بـه دانشگاه هانیانگ رفت ودر ان زمان بود کـه بـه طور تصادفی توسط یک عامل استعدادیابی، زمانی کـه با دوستانش در سئول راه می رفت، مورد شناسایی قرار گرفت. او با پیشنهاد حضور در کاتالوگ COOLDOG موافقت کرد و پس از انجام چند کار مدلینگ دیگر، رویای بازیگر شدن بیشتر و بیشتر برای او روشن شد، کـه در نهایت باعث شد کالج خودرا رها کند و سپس تمام تلاش خودرا کرد. تست بازیگری برای نقش در فیلم و تلویزیون.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

حضور در سینما

درسال 1999؛ او نخستین بازی خودرا با درام تلویزیونی “مدرسه” در نقشی بسیار جزئی انجام داد، اما بازی او در فیلم “ویروس حلقه” چیزی بود کـه وی را در دسترس دید گسترده قرار داد. این فیلم بسیار مورد انتظار تماشاگران کره‌اي قرار گرفت، زیرا این فیلم بازسازی یک فیلم وحشتناک ژاپنی بسیار موفق «حلقه» بودو دقیقاً در همان زمان، کارگردان پارک چان ووک تلاش می کرد تا جای خودرا در صنعت فیلم کره پیدا کند.

چان بـه دنبال بازیگرانی برای فیلمش «Barking Dogs Never Bite» می‌گشت کـه با بائه برخورد کرد و بلافاصله با بازی‌هاي‌ قبلی او ارتباط برقرار کرد. این قرار بود یکی از پربارترین همکاری‌هاي‌ حرفه‌اي بائه باشد زیرا این فیلم با اکران درسال 2000 بـه یک فیلم کالت تبدیل شد. بائه با تقریبا هیچ گریم در فیلم ظاهر شد و این یک چیز نادر در بین بازیگران زن کره‌اي در ان زمان بود. کـه باعث تشویق او شد ودر همان سال در سریال مادران و خواهران نیز ظاهر شد.

او سپس بخشی از دو فیلم نسبتاً موفق «شکوفه آلو» و «مراقب گربه‌ام» شد، قبل از این کـه دوباره با پارک چان ووک برای یک فیلم هیجان‌انگیز انتقامی با عنوان «همدردی برای آقای انتقام» دست بـه دست شود. این نخستین مورد از سه گانه انتقام جوی مشهور چان بودو در کره بـه موفقیت بزرگی هم از نظر تجاری و هم از نظر انتقادی تبدیل شد. این فیلم راه‌هایي را برای بائه باز کرد تا نقش‌هاي‌ بیشتری را بـه دست آورد، اما دو فیلم بعدی او با نام‌هاي‌ «لوله» و «عشق خرس‌هاي‌ بهاری» با شکست‌هاي‌ بزرگ مواجه شدند.

عکس های لو رفته بائی دوئا

این بر Bae تأثیر منفی گذاشت و او بـه یک وقفه موقت از فیلم‌ها رفت و خودرا در عشق دیگرش، عکاسی غوطه‌ور کرد. او با فیلم ژاپنی «لیندا لیندا لیندا» درسال 2005 بازگشتی محکم داشت ودر اواخر همان سال، دریک سریال تلویزیونی تجربی با عنوان «قلب تپنده» ظاهر شد.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

و سپس “میزبان” درسال 2006 بـه کارگردانی کارگردان مشهور بین المللی بونگ جون هو آمد، این فیلم پس از اکران بـه پرفروش ترین فیلم کره اي در تمام دوران ها تبدیل شد و بـه یک موفقیت بین المللی تبدیل شد.

Bae سپس چند نقش تلویزیونی در «روزی» و «چگونه با یک غریبه کامل ملاقات کنیم» انجام داد. این دو نقش این واقعیت را بیشتر مشخص کردند کـه او بهترین بازیگر زن فعال کره جنوبی با حس فیلمنامه بی عیب و نقص بود. درسال 2009؛ او برای بازی در فیلم وحشتناک «عروسک هوا» قدردانی زیادی دریافت کرد و سپس برای سریال «Master of Study» کـه در ان نقش یک معلم دبیرستان و «گلوریا» را بازی کرد، مورد تشویق قرار گرفت.

علاقه ی بائه دوئا به مدلینگ

در تمام ان مدت، او در سطح بین‌ المللی، بـه‌ویژه در بین فیلمسازان آمریکایی، طرفداران خوبی داشت. سال 2012 برای او سال پرحادثه اي بود، زیرا آغاز همکاری او با دو کارگردان کالت هالیوود The Wachowskis با یک فیلم تجربی با بودجه بسیار بالا بود کـه Bae را در نقش هاي‌ مختلف با عنوان “Cloud Atlas” بـه نمایش گذاشت. این فیلم بـه دلیل تکنیک‌هاي‌ بلندپروازانه داستان‌گویی و جلوه‌هاي‌ بصری راه‌شکن در سطح بین‌ المللی مورد استقبال قرار گرفت.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

بائه سپس بـه کره بازگشت تا درسال 2014 در فیلم «دختری در درمن» بـه عنوان یک افسر پلیس زن بازی کند. این فیلم بـه نقطه عطف دیگری برای حرفه او تبدیل شد زیرا در جشنواره بسیار معتبر فیلم کن بـه نمایش درآمد و برای بازی بـه یاد ماندنی خود دراین فیلم، بائه جایزه بهترین بازیگر زن را در جوایز فیلم آسیایی دریافت کرد. بائه بـه قدری روی این نقش سرمایه گذاری شد کـه پذیرفت بدون هیچ دستمزدی روی فیلم کار کند.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای «۱۸+»

واچوفسکی مجدداً درسال 2015 برای اپرای فضایی “مشتری صعودی” بـه او نزدیک شد، جایی کـه او بـه عنوان یک شکارچی جایزه مهمان حضور داشت. و پس از ان همکاری با کارگردانان برای دوره اي کـه باعث شد او در کشور آمریکا نیز نام آشنای داشته باشد.

عکس داغ بائه دوئا مدلینگ و بازیگر خوشکل کره ای (۱۸+)

سریال «Sense8» انجام شد. مجموعه تلویزیونی فلسفی نتفلیکس حول محور گروهی از مردم در سراسر جهان میچرخد ​​کـه اتفاقاً بـه صورت تله کینتیک بـه یک دیگر متصل بودند. این سریال بـه یک موفقیت بزرگ منتقدان تبدیل شد و Bae را بـه بازیگر محبوب کره اي برای آمریکایی ها تبدیل کرد.

ثبت نام در سایت سیگاری بت