بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

آخرین بروزرسانی : 15 سپتامبر 2020
بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک

خشایار اس آر یکی از افرادی اسـت که در گروه خوانندگان تیک تاک فعالیت دارد ؛ این گروه جزو پرطرفدارترین خواننده های‌ سبک رپ اسـت که مخاطبین خاص خودش را دارد در ادامه با زندگی خشایار اس آر گروه تیک تاک و جنجال او با امیر تتلو سایت برترین بت را دنبال کنید. 

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

بیوگرافی خشایار اس آر

بـه گزارش برترین بت خشایار سرباز وطن متولد شهریور 1368 در تهران، آهنگساز اسـت.فارغ التحصیل رشته فیزیک هسته ای از دانشگاه سراسری زنجان می باشد فعالیت خودرا با نواختن ویولن شروع کرد سپس بعد از کلاس های‌ آواز وارد خوانندگی شد.

خانواده دارای اعضای 5 نفره اسـت و 2 برادر دارد. او تحصیلات عالی را در رشته فیزیک هسته ای در دانشگاه دولتی زنجان بـه اتمام رسانده اسـت. بر اساس گزارش ها، او از دوران کودکی بـه آهنگ و آهنگ علاقه خاصی داشته و این حرفه رابا نواختن ویولون آغاز کرده اسـت.

وی با شرکت در کلاس های‌ داریوش خواجه نوری گیتار آکوستیک سبک فلامینگو را یاد گرفت و از آنجا بود که جرقه ورود بـه دنیای خوانندگی در ذهن او رقم خورد، برای ورود بـه سایت خشایار اس و آر و سایت تتل بت امیرتتلو کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک کنید . 

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

خشایار اس آر و آشنایی با رپ 

خشایار اس آر sr خواننده باید آن گونه گفت که این رپر خوش فکر و حرفه ای در واقغ در ابتدا کار خودرا با آهنگ سازی شروع کرده اسـت او متولد سال هزار و سیصد و شصت و هشت در تهران اسـت که بعد از گذراندن دوره راهنمایی و ورود بـه دوره دبیرستان بـه دنبال عشق و علاقه همیشگی خود یعنی ساخت آهنگ و نوازندگی رفت.

در سن شانزده سالگی کار با ویولن را شروع کرده و بـه طور حرفه ای پیگیری کرد. و بـه اندازه ای در نواختن این ساز و دیگر ساز ها حرفه ای شد که توانست بیت چند آهنگ از گروه 25 باند را در سن هیجده سالگی بنوازد و برای مدتی برای این گروه بیت سازی کرد.

اگر آهنگ و آهنگ را از زندگی نامه خشایار اس آر حذف کنیم، چیز زیادی نصیب مان نخواهد شد. برنامه های‌ اف ال استودیو، ساز کیبود و پیانو از جمله برنامه هایي بودند که او از سال 1384 بـه صورت حرفه ای کار می کرده و وی را برای رسیدن بـه آرزویش کمک کرده اسـت.برای ورود بـه سایت خشایار اس و آر و سایت تتل بت امیرتتلو کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک کنید . 

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

پس از یادگیری این برنامه او برای فراگیری هنر صداسازی و مهندسی دراین رشته تلاش فراوانی انجام داد. پس از گذشت دو سال سینا ساعی وی را با سینا مافی آشنا کرد و طی قراردادی که با یک دیگر بستند با همکاری یک دیگر توانستند آهنگی بی نظیر برای گروه 25 باند بسازند.

طرفداران خشایار اس آر 

طرفداران و اعضای اینستاگرام خشایار اس آر منتظر انتشار کلیپی دیگر از بتل رپ او با دیگر خواننده های‌ مطرح می‌باشد. بتل رپ یکی از پربیننده ترین موضوعات داغ فضای مجازی می باشد که طرفداران بسیاری را بـه طرف خود می کشاند. بتل رپ نوعی سرودن بیت رپ با هدف متلک و نابودی طرف مقابل می‌باشد که دارای نظم و مفهومی خاص اسـت. دراین نوع چالش هر کدام از طرفین می بایست طوری عمل کند که بیت هایشان در ابتدا ریتم و سپس مفهوم خاصی داشته باشند.

خشایار اس آر یکی از شاخ ترین افراد اینستاگرام محسوب می‌شود که دراین راه پرچم دار اسـت. او که در زمینه سرودن بیت هم استاد اسـت میتواند بـه اسانی و بدون فکر قبلی بـه مبارزه و چالش کشیدن طرف مقابل بپردازد. از جمله افرادی که وی با آن ها بتل رپ های‌ معروفی را اجرا کرده می‌توان بـه علیبی، کوروش، دارا، مافی و خواننده مطرح دیگر اشاره کرد.

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

خشایار اس آر و شروع فعالیت با گروه تیک تاک

خشایار در سال 1386 وقتی 18 ساله بود از طریق سینا ساعی با سینا معافی آشنا شد.که بعد از همکاری در 4 کار آهنگسازی تصمیم بـه فعالیت های‌ مشترک گرفتند که بـه این ترتیب تا سال 1388 بیشتر بـه تمرین و ساخت آهنگ مشغول بودند.

در نهایت تلاش این گروه بـه‌ صورت حرفه ای با آهنگسازی برای 25 بند بـه نتیجه رسید. سپس با تشکل گروه رپ تیک تاک و انتشار آهنگ دامبولی فعالیت رسمی خودرا آغاز کردند.

گروه تیک تاک با آهنگ جوری، مورد توجه قرار گرفت، بـه طوری که باب همکاری با هنرمندان دیگری چون، یاس ؛ زد بازی، علیرضا جی جی، سهراب ام جی، امیرعلی، امیر تتلو، بهزاد لیتو، رضا پیشرو و … باز شد.اما گروه تیک تاک از سال 1390 بود با آهنگ بوو سرده سر زبان ها افتاد.

همسر و وضعیت تاهل خشایار اس آر

 خشایار داستان ما با انتشار کلیپی در صفحه اینستاگرام خود که بـه صورت بتل رپ منتشر شد، امیر خلوت را مورد انتقاد قرار داد. امیر نیز بـه این کلیپ واکنش نشان داده و بـه صورت ویدئویی نام و شهرت خشایار اس آر را زیر سوال برده اسـت. دراین کلیپ او میگوید که آهنگی که 8 سال پیش این موزیسین برای گروه او ساخته بود، متعلق بـه گروه بالاند بوده و وی این آهنگ را کپی برداری کرده بود.

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

وی که بشدت از حرف های‌ خشایار اس آر خشمگین بود، خطاب بـه وی ادامه داد که از ابتدا هم معلوم بود تو اینکاره نیستی و استعداد و مهارت لازم را نداری. تو بـه من و دیگر اعضای گروه گفته بودی که بیایید با یک دیگر متحد شویم و همکاری کنیم اما تو در گفت و گو هایت از تمام افرادی که باهات همکاری و رفاقت کرده بودند، انتقاد کردی که ان گفتگو بـه همین دلیل رسانه ای نشد. امیر اضافه کرد که افرادی امثال تو زمانی نوچه من بودند. تو آن قدر بزرگ نیستی که بیای در مورد من نظر بدی.

جنجال امیر تتلو با خشایار اس آر و توهین به تتلیتیها

بـه تازگی اگر شبکه هاهی اجتماعی خودرا مرور کرده باشید شاهد دعوای تتلو و خشایار اس آر بوده اید که خب این موضوع باعث شده هردو ان ها دست بـه هر حاشیه سازی ای بدهند، برای ورود بـه سایت خشایار اس و آر و سایت تتل بت امیرتتلو کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک کنید . 

بیوگرافی خشایار اس آر گروه تیک تاک (عکس)

در واقع هم امیر تتلو و هم خشایار sr دراین باب دیس بـه هم داده اند و هنوز این ماجرا ادامه دارد. تعداد زیادی از کاربران بر این باورند که صرفا یک دعوای سوری بـه راه افتاده تا امیر تتلو تبلیغات ساشت شرط بندی خود یعنی تتل بت را بکند و از طرف دیگر خشایار هم برای آلبوم جدید خود ویوو مهیا کند.

ثبت نام در سایت سیگاری بت