بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

بیوگرافی ترزا پالمر

Teresa Palmer ترزا پالمر یکی از سلبریتی ها و بازیگران جذاب هالیوودی اسـت کـه در ایران هم بسیار طرفدار دارد در ادامه با بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او «+عکس داغ»  سایت برترین بت را دنبال کنید. 

 

عکس های ترزا پالمر 

ترزا پالمر بازیگر و مدل آمریکایی تبار استرالیایی اسـت. او بیشتر بـه خاطر بازی در فیلم «2:37» کـه برای ان نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از موسسه فیلم استرالیا شد، شناخته شده اسـت.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

او بـه دلیل طلاق پدر و مادرش دوران کودکی سختی را پشت سر گذاشت و بخشی توسط مادر و بخشی توسط پدرش بزرگ شد. او پس از انصراف از کالج بـه منظور تامین مالی خود، با استخدام در فیلم‌هاي‌ مختلف استرالیایی، حرفه بازیگری را دنبال کرد. او در نهایت بـه هالیوود نقل مکان کرد و پس از عدم پذیرش اولیه و شکست در گیشه، جایگاه خودرا تثبیت کرد.

 

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او «+عکس داغ»

عملکرد او نقدهای متفاوتی دریافت کرد کـه بـه همین دلیل وادار شد برای زنده ماندن در دنیای رقابتی سرگرمی تلاش کند. او شرکت تولید خودرا بـه نام Avakea Productions بـه همراه بازیگران زن استرالیایی Tahyna Tozzi و Nathalie Kelley راه اندازی کرد ودر هنرهای رزمی آموزش دید تا نقش هایي را برای خود در فیلم هاي‌ ماجراجویی ایمن کند.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

او همچنین سفیر برند مجموعه «مدرلینگ مدرن» جواهرساز سیدنی، جان لوگان شد. او با مارک وبر بازیگری ازدواج کرده کـه علاوه بر یک پسر خوانده از رابطه قبلی، دو فرزند نیز دارد. او پس از یک مبارزه طولانی در اوج زندگی حرفه اي خود قرار دارد و آینده درخشانی در پیش دارد.r

 

دوران کودکی و اوایل زندگی

ترزا مری پالمر در 26 فوریه 1986 در آدلاید، استرالیای جنوبی بـه نام پائولا سندرز و کوین پالمر بـه دنیا آمد. پدرش یک سرمایه گذار و مادرش مبلغ و پرستار سابق بود. پدر و مادرش زمانی کـه او سه ساله بود طلاق گرفتند و او ابتدا توسط مادرش دریک پروژه مسکن عمومی بزرگ شد. او دوران کودکی فروتن و سختی را بـه دلیل وضعیت مالی مادرش و حملات افسردگی داشت.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

او بعدا بـه همراه پدرش در مزرعه او در تپه‌هاي‌ آدلاید زندگی کرد. پدرش دوباره با کارن پالمر ازدواج کرد و او دو خواهر ناتنی و دو برادر ناتنی داشت.
او دبیرستان خودرا از یک مدرسه خصوصی روزانه کاتولیک بـه نام کالج مرسدس بـه اتمام رساند.

 

جایی کـه برای تست بازیگری برای «جستجوی یک ستاره سینما» درسال 2003 انتخاب شد. او در کلاس هاي‌ بازیگری شرکت کرد ودر چند آگهی تبلیغاتی ظاهر شد. او همچنین مشاغل عجیب‌وغریب را دریک فروشگاه فست فود و مغازه پوشاک انتخاب کرد تا مقداری پول بـه دست آورد. یکی از وظایف او این بود کـه بـه عنوان یک شخصیت کارتونی لباس بپوشد تا بتواند فروش را دریک مرکز خرید افزایش دهد.

 

علاقه ی ترزا پالمر به حیوانات

او عاشق حیوانات بودو می‌خواست برای رفاه حیوانات کار کند. او در میان همسالانش محبوب بودو بـه خاطر حس شوخ طبعی اش شهرت داشت.
پس از دبیرستان برای شرکت در دوره آموزشی و روزنامه نگاری بـه دانشگاه پیوست. با این حال، او کالج را رها کرد تا حرفه بازیگری را دنبال کند. او با تبدیل شدن بـه یک بازیگر اضافی برای چند فیلم از جمله فیلم اسکیت «Deck Dogz» «2005» شروع کرد.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

حرفه

پالمر زمانی کـه در سن 18 سالگی در فیلم «2:37» ظاهر شد مورد توجه قرار گرفت و برای بازی در نقش یک دانش آموز دبیرستانی کـه تمایل بـه خودکشی دارد، نامزد جایزه موسسه فیلم استرالیا برای بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

 

محبوبیت او باعث شد تا او در فیلم وحشتناک “Wolf Creek” و تریلر روانشناختی “Restraint” بازی کند. او برای اجرای خود نقدهای مثبتی دریافت کرد ودر سال 2006 توسط Screen International بـه عنوان “ستاره فردا” نام گرفت.

 

سرمایه‌گذاری بعدی او فیلم عاشقانه دوران بلوغ با نام «پسران دسامبر» بود کـه درسال 2007 در ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا اکران شد، اما در باکس آفیس شکست خورد. با این حال، هم زمان با نمایش فیلم «2:37» او در جشنواره کن و مورد تشویق ایستاده قرار گرفت کـه نقطه عطفی در کارنامه ترزا پالمر بود، کار او رونق گرفت.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

حضور ترزا پالمر در هالیوود

او بـه هالیوود نقل مکان کرد تا درکنار تام استوریج در فیلم «جهنده» بازی کند. متأسفانه، فیلمنامه برای یک بازیگر قدیمی‌تر بازنویسی شد و او وادار شد بـه آدلاید بازگردد.

 

این باعث نشد کـه او نخستین حضورش در هالیوود را در فیلم وحشتناک The Grudge 2 انجام دهد کـه نقدهای متفاوتی دریافت کرد.
او شرکت تولیدی خودرا بـه نام Avakea Productions بـه همراه بازیگران زن استرالیایی Tahyna Tozzi و Nathalie Kelley راه اندازی کرد. او همچنین بـه عنوان داور در مسابقه استعدادیابی MTV استرالیا در سیدنی ظاهر شد.

 

تلاش او در هالیوود با حضور او در کمدی یکپارچهسازی با سیستمعامل آمریکایی، “Take Me Home” بـه کارگردانی مایکل داوز، کـه درسال 2011 اکران شد، ادامه یافت. این فیلم یک شکست دیگر در گیشه بود. در تلاش برای نجات حرفه خود، او در آهنگ ویدیوی تک آهنگ «Breaking Up» اثر اسکیمو جو ظاهر شد. او همچنین سفیر برند مجموعه «مدرلینگ مدرن» جواهرساز سیدنی، جان لوگان شد. او در کمپین Just Jeans فیلم برداری کرد و سخنگوی لوازم آرایشی Jurlique شد.

 

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او «+عکس داغ»

او در فیلم والت دیزنی با عنوان “داستان هاي‌ قبل از خواب” ظاهر شد کـه در ان مادرش نیز نقشی فرعی داشت. ارتباط او با والت دیزنی با بازی او در فیلم اکشن-فانتزی “شاگرد جادوگر” ادامه یافت.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

او در هنرهای رزمی و بدلکاری آموزش دید تا نقش‌هایي را برای خود در فیلم‌هاي‌ «من عدد چهار هستم» و «ماتریکس دوباره بارگذاری شده» ایفا کند. اگر چه بازی هاي‌ او مورد قدردانی قرار گرفت، اما فیلم ها نتوانستند تاثیری بر باکس آفیس بگذارند. فیلم بعدی او «خرس» عملکرد بهتری داشت ودر جشنواره فیلم کن درسال 2011 بـه نمایش درآمد.

 

حضور ترزا پالمر به عنوان زیباترین ها

او درسال 2013 بـه چهره جهانی لوازم آرایشی Artistry تبدیل شد ودر این دوره در نقش هاي‌ مختلفی در فیلم هاي‌ “کاش این جا بودی”؛ “بدن هاي‌ گرم” و “عشق و افتخار” ظاهر شد. او همچنین در فیلم‌هاي‌ Cut Bank و Kill Me Three بار بازی کرد کـه در جشنواره بین‌ المللی فیلم تورنتو درسال ۲۰۱۴ بـه نمایش درآمد.

 

آخرین فیلم‌هاي‌ او فیلم وحشتناک روان‌شناختی استرالیایی-فرانسوی «سندروم برلین» و فیلم علمی تخیلی «2:22» اسـت. او همچنین در سریال تلویزیونی «کشف جادوگران» کـه درسال ۲۰۱۸ از شبکه اسکای وان پخش شد، نقش اصلی را بازی کرده اسـت.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

آثار عمده

از فیلم‌هاي‌ او میتوان بـه «2:37» «2006»

«پسران دسامبر» «2007»

«داستان‌هاي‌ قبل از خواب» «2008»

«امشب مرا بـه خانه ببر» «2011»

«جسم‌هاي‌ گرم» «2013»

«سه نفرم را بکش». Times «2014»؛ «Triple 9» «2016»

«Hacksaw Ridge» «2016»

و «سندرم برلین» «2017»

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

زندگی شخصی

نقل مکان پالمر از استرالیا بـه هالیوود یک تحول بزرگ در زندگی او بود. این یک شوک فرهنگی بود کـه مدتی طول کشید تا بـه ان عادت کنیم. او در ابتدا دچار حملات تنهایی و افسردگی شد کـه باعث شد بـه فکر بازگشت بـه استرالیا بیفتد. او روابطی با بازیگر توپر گریس و فوتبالیست استوارت دیو داشت کـه در همان دوره طولانی نشد.

 

با این حال، او مصمم بود کـه رویای خودرا در هالیوود دنبال کند ودر سال 2012 با مارک وبر، کارگردان بازیگر، قرار گرفت. انها تا پایان سال بعد در کشور مکزیک نامزد کردند و ازدواج کردند. پالمر نامادری پسرش از رابطه قبلی خود با هنرپیشه فرانکی شاو اسـت و از خودش دو فرزند دارد کـه با انها در خانه اش در جامعه بیچ وود کانیون لس آنجلس زندگی می کند.

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او (+عکس داغ)

بیوگرافی ترزا پالمر سلبریتی جذاب هالیوودی و حواشی او «+عکس داغ»

او یک طرفدار مشتاق فوتبال و دارنده عدد یک باشگاه فوتبال پورت آدلاید اسـت. او همچنین وب‌سایت‌هاي‌ سلامتی و تندرستی خودش را بـه نام‌هاي‌ «Your Zen Life» و «Your Zen Mama» بـه ترتیب با بازیگر و مدل استرالیایی فیبی تونکین و بازیگر آمریکایی سارا رایت اداره میکند.نام او با آدام برودی بازیگر و کمدین بریتانیایی راسل برند مرتبط شده اسـت.

 

او در نخستین فیلمش «2:37» بدون تست بازیگری یا تجربه قبلی بازی در فیلم انتخاب شد.

او سه کانگورو خانگی بـه نام‌هاي‌ چارلی، رادار و تیپی در خانه‌اش در استرالیا داشت.

او درسال 2015 بـه عنوان حامی جشنواره فیلم کودک آدلاید انتخاب شد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت