آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

آخرین بروزرسانی : 16 فوریه 2024
آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟

آهنگسازی یک رشته ي  بسیار مهم در صنعت موسیقیایی اسـت و علاوه بر بازدید و محبوب شدن خواننده درآمد خیلی خوبی هم در ایران دارد در ادامه با معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی سایت برترین بت را دنبال کنید .

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟

بـه گزارش برترین بت آریا عظیمی نژاد یکی از بزرگان موسیقی اسـت و توانست در مدت بسیار کوتاه توانست مقام هاي‌ زیادی را در جشنواره هاي‌ بین المللی موسیقی و تئاتر دریافت نماید کـه توانست سبب کسب شهرت بیشتر این آهنگساز بشود و تلویزیون نیز از دعوت بـه حضور نمودند.

آریا عظیمی نژاد کیست؟ 

بـه گزارش برترین بت آریا عظیمی نژاد شهرت زیادی را از ساخت موسیقی و آهنگسازی فیلم میم مثل مادر بـه دست آورد و فیلم او یک فرشته بود نیز از جمله فیلم هایي اسـت کـه با آهنگسازی آریا عظیمی نژاد همراه بوده و از آن بـه عنوان یکی از بهترین کار هاي‌ این آهنگساز می توان نام برد. طلا و مس و فرزند خاک از دیگر فیلم هایي هستند کـه با آهنگسازی این آهنگساز مشهور ایرانی بـه جشنواره هاي‌ بین المللی فیلم فجر و جایزه خانه سینما راه پیدا کردند و جوایزی را دریافت نمودند.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

مهدیار آقاجانی

وقتی کـه صحبت از تاپ ترین ها میشه در رپ هم تاپ بودن محبوبه و مهدیار آقاجانی از مشهور ترین آهنگسازان ایرانی اسـت کـه در تاریخ دوم بهمن ماه سال ۱۳۶۷ متولد شده اسـت.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

او از تهیه کنندگان موسیقی مشهور ایرانی اسـت کـه نوازندگی سنتور و قانون را بـه طور کامل و حرفه‌اي آموزش دیده اسـت و بـه تلفیق موسیقی الکترونیک و سنتی ایرانی پرداخت اسـت.

با توجه بـه آن کـه درسال هاي‌ اخیر، سطح موسیقی ایرانی افت پیدا کرده اسـت، کارهایی کـه بتوان نام شاهکار را بـه آن اختصاص داد کمتر مشاهده شده و بـه گوش رسیده اسـت. آهنگسازانی مانند مهدیار آقاجانی توانسته اند تا همان‌ گونه کارهای خوبی را بـه گوش شنوندگان برسانند و جایگاه موسیقی ایرانی را حفظ نمایند.

سعید دهقان

نفری بعدی کـه میتونه در مبحث اهنگسازی مشهور باشه بـه قطع سعید دهقان اسـت ؛ سعید دهقان در سطح دیگر آهنگسازان ایرانی شهرت کسب نکرده اما همان‌ گونه می توان نام وی را در فهرست بهترین و سرشناس ترین آهنگسازان ایرانی ذکر نمود.

خشایار اس آر کیست؟ 

وقتی کـه میگیم بهترین نام ؛ خشایار اس آر کـه مشهور بـه کچی بیتز می باشد، متولد سال ۱۳۶۸ اسـت ودر یک خانواده پنج نفری متولد شده اسـت. او تحصیلات خودرا در رشته فیزیک بـه اتمام رسانده و مدرک تحصیلی خودرا دراین رشته اخذ نموده اسـت. او همین حالا ساکن کشور کانادا می‌باشد و فعالیت خودرا در زمینه موسیقی ادامه داده اسـت.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

محسن چاوشی

صدای بم ایرانی هم یک اهنگساز اسـت ؛ محسن چاوشی از مشهور ترین آهنگسازان ایرانی اسـت کـه در تاریخ هشتم مرداد ماه سال ۱۳۵۸ متولد شده اسـت کـه در خوانندگی و تهیه کنندگی موسیقی استعداد زیادی دارد و همچنین از بهترین ترانه سرایان مشهور ایرانی می‌باشد. او الان ۴۰ سال سن دارد ودر شهر تهران سکونت گزیده اسـت.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

شادمهر عقیلی

بـه جرات میتونیم بگیم شادمهر عقیلی از بهترین آهنگسازان ایرانی می باشد، کـه استعداد موسیقی در او بسیار مشخص اسـت. او در تاریخ هفتم بهمن ماه سال ۱۳۵۱ متولد شده و فعالیت خودرا در موسیقی، نه تنها در زمینه آهنگسازی بلکه در زمینه نوازندگی و خوانندگی و ترانه سرایی و همچنین تهیه کنندگی موسیقی گسترش داده اسـت.

او طی سال‌ها فعالیتش، آلبوم هاي‌ موسیقی زیادی را منتشر نموده و پس از کسب شهرت در ایران، راهی کشور کانادا شد و همین حالا نیز در کشور ایالات امریکا زندگی می کند. گذر زمان نه تنها از محبوبیت او نکاسته بلکه بـه محبوبیت او نیز افزوده اسـت و همان‌ گونه از او بـه عنوان بهترین خواننده و آهنگساز سبک پاپ ایرانی یاد میشود.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

علیرضا افکاری

نام دیگر اهنگساز پاپ ایرانی، میتوان علیرضا افکاری را نام برد کـه در تاریخ بیست و دوم شهریورماه سال ۱۳۵۶ متولد شده اسـت‌. او با خوانندگان مشهور زیادی فعالیت مشترک و همکاری داشته اسـت.

کـه از جمله آن ها می‌‌توان داریوش و گوگوش و ابی و روزبه بمانی و معین و احسان خواجه امیری و مهدی یراحی و بیژن مرتضوی و سینا شعبانخانی و سینا سرلک حجت اشرف زاده را نام برد و بـه هرحال علیرضا افکاری زیبا ترین تنظیمات اهنگ را انجام داده اسـت.

روزبه بمانی

اگر اهنگ کجا برم روزبه را شنیده باشید وی را میشناسید ؛ روزبه بمانی را بـه عنوان یکی از بهترین آهنگسازان ایرانی می شناسید. روزبه بمانی فعالیت هنری خودرا با آموزش زیر نظر بهروز صفاریان آغاز نموده و ابتدا بـه عنوان ترانه‌سرا و سپس بـه آهنگسازی پرداخت. او از جمله هنرمندانی اسـت کـه بـه تازگی بـه برگزاری کنسرت پرداخته اند.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

او یکی از مورد علاقه ترین خوانندگان پاپ ایرانی می‌ باشد کـه کارهایی کـه آهنگسازی آنرا انجام داده، بسیار مورد توجه و رضایت مخاطبان قرار گرفت اسـت. او همچنین مدت زیادی را بـه آهنگسازی کارهای احسان خواجه امیری را نیز پرداخته اسـت.

بهترین آهنگساز رپ ایران کیست؟ 

مهدیار اهنگساز هیچ کس و امیر تتلو را می توان قوی‌ترین و بهترین خواننده و ترانه نویس و همچنین آهنگساز سبک رپ ایران دانست. امیرحسین مقصود لو نام اصلی او اسـت ودر تاریخ ۳۰ شهریورماه سال ۱۳۶۶؛ در شهر تهران متولد شده اسـت.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

نام هنری و لقب او امیر تتلو اسـت و طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد. اهنگ هاي‌ او بسیار زیبا اسـت و بعضی از آن ها مورد انتقاد نیز قرار گرفته اسـت. بـه هرحال همین حالا در کشور ترکیه زندگی می کند و نام آوازه اي مشهور دارد.

البته عده اي بر این نظر اند کـه وی را می توان بهترین اهنگساز در ایران نیز دانست و زمانی کـه در ایران زندگی می‌کرد از او بـه عنوان بهترین آهنگسازان داخل ایران و بهترین آهنگسازان رپ ایران یاد می شد.

مهدی حسینی

اصول و تحصیلات بالا مدرکی میرسه بـه مهدی حسینی کـه درسال ۱۳۵۸ متولد شده اسـت و زاده شهر تهران اسـت او موسیقی و آهنگسازی را زیر نظر فرهاد فخرالدینی آموزش دید و اصول آهنگسازی را زیر نظر این فرد مشهور آموخت. او تحصیلات خودرا در زمینه آهنگسازی در سبک کنسرواتوار دولتی سن پترزبورگ بـه اتمام رسانده اسـت.

معروف ترین اهنگساز ایران کیه؟ 

چاوشی و روزبه بمانی را میتوانیم بدون هیچ تردیدی در فهرست بهترین آهنگسازان تاریخ ایران قرار دهیم. البته کـه افراد دیگری مانند محمدرضا شجریان و همایون شجریان نیز از نام آورترین افراد این عرصه بوده اند. اما بـه هرحال ایران مهد پرورش افراد با استعداد بوده و هیچ تعجب نمی‌کنیم کـه بسیاری از افراد با استعداد دراین زمینه در عرصه موسیقی در حال فعالیت می باشند کـه شـما نیز با تک تک آن ها کم و بیش آشنایی پیدا کرده‌اید.

بهترین اهنگساز سنتی در ایران کیست؟ 

مشهور ترین اهنگساز بخش سنتی را بـه ؛ همایون شجریان فرزند محمدرضا شجریان بدانیم او در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۴ در شهر تهران متولد شده کـه بـه ساز هاي‌ مختلف مانند سه تار و کمانچه و تنبک تسلط دارد.

آهنگساز امیر تتلو و شادمهر کیست؟ | معرفی تاپ ترین آهنگسازان ایرانی

بهترین آهنگساز سینمایی ایران کیستند؟ 

عکسهای و فیلم هاي‌ سینمایی را می‌توانید در اینترنت و اینستاگرام سرچ کنید عکس هاي‌ آنان در صفحات شخصی این آهنگسازان در اینستاگرام بارگذاری شده اسـت کـه می‌توانیم از جمله آن ها روزبه بمانی و آریا عظیمی نژاد و همین طور محسن چاووشی را مثال بزنیم کـه در زمینه فیلم هاي‌ سینمایی بهترین خودشون هستند . 

ثبت نام در سایت سیگاری بت