سایت بازی پاسور | استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه

آخرین بروزرسانی : 26 آوریل 2021
سایت بازی پاسور | استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه

سایت بازی پاسور

بازی پاسور یکی از بازی های‌ جذاب کازینویی اسـت که تزدیک بـه چند قرن میباشد که در دورهمی های‌ ایران و دنیا بازی میشود در ادامه با استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه سایت برترین بت را دنبال کنید. 

استراتزی بازی پاسور 

بـه گزارش برترین بت بـه دوست خود یک دسته بیست و یک کارت بازی بدهید. بـه آنها دستور دهید یکی را انتخاب کنند ، بدون این که نشان دهند یا بـه شما بگویند کدام کارت را انتخاب کرده اند ، و کارت را بـه طور تصادفی دوباره درون پشته قرار دهند.برای ورود بـه سایت معتبر بازی پاسور کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. 

سایت بازی پاسور | استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه

استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه

2- کارت ها را در سه ستون معامله کنید ، ردیف بـه ردیف «ستون اول – ستون دوم – ستون 3 ، 1-2-3 ، 1-2-3 و غیره ». باید سه ستون هفت کارته در پیش رو داشته باشید. از دوست خود بخواهید که بـه شما بگوید کدام توده حاوی کارت آنهاست «البته بدون این که بـه شما بگوید این کارت کدام اسـت».

ترفند بیست و یک یازده ورق پاسور

3- سه ستون را دوباره در یک دسته کارت جمع کنید ، مطمئن شوید که توده ای را که کارت انها را نگه می دارد ، در وسط سه دسته قرار دهید. بـه عنوان مثال ، اگر شمع اول حاوی کارت انها بود ، شما میتوانید ابتدا توده سوم را بردارید ، سپس توده اول «حاوی کارت» و سپس توده دوم – یا شمع دوم ، سپس اولین ، سپس سوم. بسیار مهم اسـت که توده حاوی کارت انها بـه وسط برود.

4- دو مرحله گذشته را دو بار دیگر تکرار کنید. پس از اتمام کار ، در مجموع 3 بار کارت را از دست داده اید.

5- اگر ترفند کارت را بـه درستی انجام داده باشید ، کارت انها یازدهمین کارت در دسته کارتها خواهد بود.

استراتژی بیست و یک یازده ورق پاسور

6- دوست متعجب شما ممکن اسـت از شما بپرسد که چگونه این کار را انجام داده اید. میتوانید بـه آنها بگویید که این جادو بوده اسـت … یا میتوانید ریاضیات ساده ای را که باعث میشود کار کند ، توضیح دهید. هر بار که کارتها را معامله میکنید ، کارت را در جای خود تقسیم می کنید.

بار سوم کارت را بـه وسط توده وارد کرده اید. بنابراین می توانید هر بار بگویید که کارت انها کجا خواهد بود. فرمول Y = «X + 1» / 2 اسـت ، که در آن X تعداد کارتها و Y قرار دادن کارت در شمع پس از معامله سوم اسـت. در این حالت ، از آنجا که X 21 اسـت ، Y = 22/2 = 11

قسمت 1 ایجاد نقشه ذهنی

1- یک قدم زدن خیالی بزنید. شما باید در مکانی که کاملاً با آن آشنا هستید مانند خانه خود قدم بزنید. همانگونه که در خانه خود قدم می زنید ، باید با 52 مکان در خانه خود برای ذخیره در مجله روان خود آشنا شوید. 5 اتاق را در خانه خود انتخاب کنید. بـه عنوان مثال اتاق خواب ، حمام ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه و محل کار خود را انتخاب کنید.

2- داخل هر اتاق 10 مبلمان را بخاطر بسپارید. وقتی در اتاق نگاه می کنید ، خود را در آستانه درب منزل نشان داده و 10 اثاث بزرگ را مشاهده کنید. همانطور که در جهت عقربه های‌ ساعت نگاه میکنید از انها تصویر کنید. وسایل باید بزرگ باشند و از انتخاب یک مورد برای اتاق های‌ مختلف خودداری کنید. بـه عنوان مثال ، اگر تلویزیون را برای اتاق نشیمن انتخاب کرده اید ، در اتاق خواب انتخاب نکنید.

انتخاب وسایل برای اتاق خواب می تواند مانند مواردی باشد که از سمت چپ ، 1 کامپیوتر ، # 2 تخت ، 3 کمد ، # 4 آینه ، # 5 تلویزیون و غیره شروع میکنید. موارد دیگر مانند میز کار خود را بـه جای مداد روی میز انتخاب کنید. .

سایت بازی پاسور

سایت بازی پاسور | استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه

روش آسان حفظ کارت پاسور

3- این 50 مورد را در سر خود تکرار کنید. این وسایل را حفر کنید تا بتوانید با چشمان بسته و پشت سر هم سریع انها را تکرار کنید. شما نمی‌خواهید دست و پا بزنید و گیج نشوید بنابراین اگر چیزی بـه طور مداوم شما را بـه دردسر انداخت ، بـه یافتن مورد آسان تری برای یادآوری فکر کنید. ممکن اسـت از فلش کارت استفاده کنید یا بارها و بارها در اتاق بـه طور فیزیکی قدم بزنید ، هر آن چه بـه شما کمک می کند 50 مورد را در حافظه خود قفل کنید. 

4- دو مبلمان آخر را اضافه کنید. شما بـه دو مبلمان اضافی نیاز خواهید داشت زیرا یک کارت دارای 52 کارت اسـت که باید بـه خاطر بسپارید. شما میتوانید دو مبلمان را در اتاق دیگر یا دو نشان مهم در حیاط خانه یا گاراژ خود انتخاب کنید.

قسمت 2 ایجاد تصاویر برای هر کارت بازی

1- 52 کارت را بـه 52 سلبریتی تبدیل کنید. ذهن شما تمایل بـه یادآوری چیزهای غیرمعمول و برجسته دارد. افراد معروف را بخاطر نقشها یا بدنامی میتوان بـه خاطر سپرد. شما برای سهولت در حفظ کردن ، یک ماتریس معروف را بـه طور منظم تشکیل می‌دهید.

2- هر کت و شلوار را بـه خاطر بسپارید. هر لباس با تیپ شخصیتی همراه خواهد بود. کت و شلوارها «شخصیت ها» را بخاطر بسپارید:

 
بیل: افراد پوچ یا سرگرم کننده
الماس: افراد ثروتمند و ثروتمند
باشگاه ها: افراد دیوانه یا سرسخت
قلب ها: افرادی که دوستشان دارید یا طرفدار انها هستید

روش آسان حفظ کارت پاسور

3- هر کارت را بـه خاطر بسپارید. هر کارت با یک دسته مرتبط خواهد شد. ماده ها همیشه اعداد زوج و مردان همیشه عجیب و غریب خواهند بود. زنان و مردان همیشه جفت می‌شوند. بـه عنوان مثال ، 10 ها زنان قدرتمند هستند ، بنابراین 9 ها مردان قدرتمند هستند. دسته ها را بخاطر بسپارید:

زوج های‌ معروف سلطنتی هستند بنابراین پادشاهان و ملکه ها هستند.

کینگ = نیمی از مردان یک زوج معروف

ملکه = نیمی از زن و شوهر زن و شوهر.

جک ها روحانی بودند و بنابراین لیسانس بودند.

جک = لیسانس معروف مرد

تعداد 10 و 9 بالاترین اعداد در عرشه هستند بنابراین قدرتمندترین مردان و زنان هستند

10 = زنان معروف قدرتمند

9 = مردان قدرتمند معروف

شماره 8 مانند ساعت شنی بـه نظر می‌رسد بنابراین 8 و 9 با مدل های خز و بیکینی مرتبط هستند.

8 = زنانی که بـه هیکل خود معروف هستند

7 = مردانی که بـه هیکل معروف هستند

5 و 6 بـه نظر می رسد مانند eff و جنس اسـت ، بنابراین در مورد این جفت بـه عنوان بحث برانگیز فکر کنید.

6 = زنانی که بـه جنجال معروف هستند

5 = مردانی که بـه جنجال معروف هستند
بـه افراد معروف یا شخصیت های‌ انها فکر کنید که 4 و 3 در سه گانه های‌ فیلم بوده اند.

4 = زنانی که در سه گانه های‌ فیلم بوده اند

3 = نرهایی که در سه گانه های‌ فیلم بوده اند

1 بیشتر بـه Ace معروف اسـت که اصطلاحی ورزشی اسـت که در تنیس بـه کار می رود. 2 و 1 را بـه عنوان ورزشکاران معروف در نظر بگیرید.

2 = ورزشکاران زن

1 = ورزشکاران مرد

روش آسان حفظ کارت پاسور

4- یک ماتریس کارت 52 ایجاد کنید. برای ایجاد شبکه برای کمک بـه حفظ ماتریس ، ممکن اسـت از رایانه یا قلم و کاغذ برای ایجاد شبکه استفاده کنید. شما 13 دسته و چهار شخصیت برای حفظ دارید. بـه عنوان مثال ، آس «یک ورزشکار مرد» الماس «ثروتمند» می تواند مایکل جوردن باشد.

سایت بازی پاسور | استراتژی بیست 11 در ورق پاسور و درآمد 50 میلیون در ماه

روش آسان حفظ کارت پاسور

5-با استفاده از ماتریس خود تمرین کنید. از یک عرشه بهم ریخته عبور کرده و همانگونه که هر کارت نشان داده شده اسـت ، بـه ماتریس خود نگاه کنید. هر کارت را بـه تصویری که ایجاد کرده اید ترجمه کنید. قبل از دیدن ماتریس سعی کنید کارت را بـه یاد بیاورید.

ورود به سایت بازی پاسور

بارها و بارها تمرین کنید تا جایی که بتوانید بدون نیاز بـه مراجعه بـه ماتریس خود ، بـه هر کارت نگاه کنید، برای ورود بـه سایت معتبر بازی پاسور کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. 

ثبت نام در سایت سیگاری بت